Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Ich mandaty jeszcze nie wygasły

Utworzony przez Adam, 5 marca 2008 r. o 08:25
Umiłowanie praworzadności przez p. Prezydenta dosłownie mnie rozczula. Szcególnie jeśli dotyczy to ludzi, których nie może kupić choć bardzo się stara. Nie można kupić, trzeba zniszczyć nie przebierając w środkach, najlepiej zasugerować opinii publicznej, że radni złamali prawo a ich intencje nie do końca są czyste. Zupełnie co innego mówi człowiek, którego znam i szanuję p. J. Daniluk w wywiadzie dla ostatniego Słowa Podlasia. Zwróciłem uwagę na jeszcze jedną sprawę. Prezydent Czapski nie popiera sportu szczególnie jeśli chodzi o inwestycje. Sala gimnastyczna w Platerce powstawała w bólu i dopiero akcja posła Bergiera pozwoliła inwestycję ukończyć/ dawno to było/, z halą w "9" było lepiej, w Staszicu budowano 12 lat i skończono dopiero po twardym działaniu grupy radnych w tym Grodeckiego, na Sidorskiej wydano niewielkie pieniądze bo z tego co słyszę więcej niż 50% przekazują osoby prywatne. I co dalej? Gdzie modernizacja stadionu miejskiego, gdzie duże sztuczne boiska, gdzie hala sportowo widowiskowa. Ale cóż działania w sporcie są niepolityczne bo na efekty trzeba czekać wiele lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam? a co z parkingami, ulicami? Nie każdy interesuje się sportem, nie chodzi na stadiony. Wszyscy jednak poruszają się po mieście i większość posiada potrzebę godziwego zaparkowania swoich pojazdów. Co TY na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co i ja mam samochód i równiez uważam, że parkingi i dobre ulice są potrzebne ALE uważam, ze w mieście potrzebna jest pewna równowaga. Należy równomiernie inwestować w różne dziedziny. Mój przedmówca, przedpisemnik??? nie chodzi na stadiony tylko jeździ, inni chodzą do kina a niektórzy to nawet do teatru. Cyklisci chcą drogi rowerowe bo są na całym świecie nawet w Bangladeszu. Cała madrość władzy polega na tym by wszystkie potrzeby w miarę możliwości zaspokoić. A jeżeli pewne inwestycje ( sportowe) dadzą dzieciom, młodzieży i nawet dorosłym możliwość spędzania czasu wolnego z pożytkiem dla organizmu, będą wspomagać zapobieganie patologiom( choć widziałem grajka z fajeczką w zębach) i dodatkowo dadzą możliwość zarabiania na tych obiektach ( wszystkim) tak jak to jest w Puławach, Zamościu, Limanowej, Opalenicy czy w Białej Podlaskiej( AWF) to trzeba to do cholery robić. Czy ktoś zapytał rektora Sadowskiego ile zarabia latem za wynajem akademików, sal i boisk? .Dobre wzory są nawt tutaj ale dla Pana Czapskiego to problem by z nich korzystać. Ja w najbliższych wyborach głosuję na Broniewicza lub Sadowskiego nie muszę ich lubić ale wiem, że mają wizję i potrafią myśleć biznesowo. A miasto? a miasto tylko na tym skorzysta. Szerokiej i dobrej drogi kolego!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...