Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może i nielegalne ale czy niedobre?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Terespolu jest jeszcze sporo frajerów do wyczyszczenia :)  Ciecie przemytnicy Mają towary schowane po dziuplach w Terespolu, okolicach i blokach w Małaszewiczach  gdzie można mieszkanie wynająć tanio .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
69 latka dorabiała do emerytury, bo jak za pracę dostaje się jałmużnę ok. 1 tys. podwyżki ok. 2-5 zł to jest dobrze, państwo się nie martwi za co żyją emeryci. Zaradna kobita, winna jeszcze medal dostać, że się nie daje zagłodzić w tym cholernym kraju.Ona musi dorabiać, bo ją już za darmo 500+ nie obowiązuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
69 latka dorabiała do emerytury, bo jak za pracę dostaje się jałmużnę ok. 1 tys. podwyżki ok. 2-5 zł to jest dobrze, państwo się nie martwi za co żyją emeryci. Zaradna kobita, winna jeszcze medal dostać, że się nie daje zagłodzić w tym cholernym kraju.Ona musi dorabiać, bo ją już za darmo 500+ nie obowiązuje.
Jak nie wiesz to nie pisz głupot. To nie jej towar to towar takiego cwela- frajera który zawsze zasmarkany z glutem pod nosem chodzi. Ta babcia nie jest niczemu winna ten towar to tego cepa - pajaca z okolic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
być może ten cwel zastraszł kobicinę albo mu była winna kasy i w ten sposob miała niby wobec niego zobowiazania Takich cweli jest dużo wykorzystują czyjąs czasami bezradnośc czy naiwność w sposób subtelny są pomocni a pożniej wrabiają człowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry przemytnik to wyczyszczony przemytnik ....na granicy , podczas jazdy lub jak się mendzie na kwadrat wjedzie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie , po ile spirytus ? Niech sobie ktoś w rządzie spróbuje przeżyć za 1 tyś.zł. Cwaniaczki. Sami zmuszają do tego ludzi w tym patologicznym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie , po ile spirytus ? Niech sobie ktoś w rządzie spróbuje przeżyć za 1 tyś.zł. Cwaniaczki. Sami zmuszają do tego ludzi w tym patologicznym kraju.
Idioto!!!!! Jakby i nam przemytnikom dano pracę za 4000 zł to i tak mamy tą pracę gdzieś !!!! Na przemycie zarobimy więcej !!!!!!!! I nie pracujemy na Polskiego  Przedsiębiorcę Pana Pasożyta i wyzyskiwacza. Ja pracuję sam na siebie a nie na jakiegoś pracodawcę cwela !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Keaton - nie chodziło mi żebyś idioto ujawniał swoich dochodów z nielegalnego handlu , nie interesuje mnie to ile zarabia każdy z was, tylko z ciekawości pytam ile kosztuje litr spirytusu na waszym rynku ? Pytam jako zwwykły konsument.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idioto!!!!! Jakby i nam przemytnikom dano pracę za 4000 zł to i tak mamy tą pracę gdzieś !!!! Na przemycie zarobimy więcej !!!!!!!! I nie pracujemy na Polskiego  Przedsiębiorcę Pana Pasożyta i wyzyskiwacza. Ja pracuję sam na siebie a nie na jakiegoś pracodawcę cwela !!!!
Dobrze napisałeś . Pracowałem u takiego prywatnego wyzyskiwacza . Zarabiałem 1800 Zwolniłem się . Niech frajer za te marne 1800 zł poszuka sobie innego głupka. Teraz jeżdżę po fajkę na Białoruś i lekką ręką już po odliczeniu mandatów wyciągam 4.500 - 5.000 zł a są miesiące że i więcej. Wiec po co pracować u kogoś za marne 1800zł 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe po ile na Paczce traci Skarb Państwa. Pewno jak zwykła ok.16,50 zł. Paranoja!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...