Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biała Podlaska > Prezydent Czapski przeprasza za juwenalia

Utworzony przez mk, 20 maja 2008 r. o 22:59
hohoho juz jakies stare pierniki sie odezwaly, dobrze niech sie ludzie bawia przynajmniej biala zyje a nie jeszcze kilka lat temu nic sie nie dzialo. pozdrawiam studentow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z tym. Juwenalia trwaja raz w roku, a studenci tez chyba maja prawo do zabawy. Cala wina zostala zrzucona na studentow za zle zachowanie, a ile osob na stadionie bylo spoza awfu??? i oczywiscie oni sa bez winy, bo w naszym kraju najlepiej zrzucic wine na mlodziez, ktora jest najgorsza, niewychowana itd. Mysle, ze nie ma powodu, zeby kogos za cos przepraszac, a jak komus sie nie podoba,ze juwenalia odbywaja sie po czesci w nocy, mozna na kilka dni opuscic Biala pozdrawiam studentow AWFu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie! juwenalia są raz w roku, raz powtarzam. moim zdaniem jeżeli ludzie, którzy mieszkają w pobliżu miejsc gdzie odbywają się imprezy chyba nie byli nigdy młodzi. ja nie wiem co przez nich przemawia? być może zazdrość, że kiedyś w młodości nikt ich nie lubił czy nie wiem jak to mam tłumaczyć. poza tym kiedyś ktoś mi powiedział: "wyśpisz się po śmierci..." i to jest chyba najlepsza riposta tego wszystkiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak na lotnisku robić juwenalia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...