Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Widziałem gdzieś ogłoszenie , że na 6 grudnia 2015 roku potrzebują do pracy człowieka który będzie udawał mikołaja . Płacili 6 zł na godzinę. Toż to wyzysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pracuję w Niemczech jako malarz mam 13 euro na godzinę. To jest 54 zł za godzinę a ci wyzyskiwacze od mikołaja proponują 6zł Ha ha ha ha ha. U Niemca popracuję godzinę i mam więcej niż w Polsce bym pracował 8 godzin!!!!!! LUDZIE UCZCIE SIĘ JĘZYKA I WYJEŻDŻAJCIE ZA GRANICĘ NIE DAJCIE SIĘ DYMAĆ Polskim prywatnym przedsiębiorcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację kolego . Ja już ponad 8 lat pracuję za granicą jako pomocnik stolarza. Praca lekka i przyjemna. Mam 12 euro godz. Popracuję 200 godzin i mam 2400 euro miesięcznie. Minus mieszkanie 300 euro  i 250 euro wydaję na jedzenie. Zostaje mi 1850 euro minus 150 euro paliwo = 1700 euro zostaje mi z każdego miesiąca . Pracuję 3 miesiące i zjeżdżam do Polski na miesiąc i tak wkoło znowu 3 miesiące pracy w Niemczech i miesiąc odpoczynku w Polsce. Z takiego 3 miesięcznego przebywania w Niemczech przywożę na czysto ok 15 tys zł . Polski pracodawca ze swoimi stawkami  to może mnie pocałować w du pę :D  :D  :D  Jakby nawet taki polski pracodawca dawał mi 20 zł za godzinę to i tak mu odpowiem aby mnie pocałował w du pę  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...