Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biedronka na Kalinowszczyźnie zlikwidowana. Sklep przejęła znana sieć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 sierpnia 2019 r. o 20:09 Powrót do artykułu
Stokrotka zamiast biedry?! Na głowę ktoś upadł?! Zamiast taniej i lepiej to zrobią drożej i kiepsko jakościowo? Takie rzeczy tylko w tym kraju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tej stokrotce nie wróżę przyszłości... ceny z kosmosu a mieszkańcy Daszyńskiego przyzwyczajeni do biedronki będą woleli podjechać kawałek na lwowską do lidla czy biedronki niż robić zakupy w tym drogim markecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosne, bardzo zła zmiana, coś czuję, że stoktotka szybko zwinie interes w tym miejscu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wbrew pozorom biedra wcale nie jest tania a kupowanie w tym syfie przyprawia mnie o wymioty . Osobiście wolę kauflanda . Za chwilkę w okolicy pojawi się dino i jestem ciekawy porównania z innymi sklepami . Zapewne na początku będzie git ale czas wszystko zweryfikuje . Jedno wiem .... biedra jest tragiczna .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Litwini niezłe wyzwanie podjęli. Nie wróżę im w tym miejscu sukcesu. Będzie drożej i gorzej znają stokrotkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tutbin - miasto, gdzie nawet biedry padają na pysk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf był? Tak jak na Lotniczej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biedronce łapaj capaj klienta.Fiszki nie zgadzają się z cenami produktów jeden czytnik na całą halę,bieganina.Ale cóż cytując klasyka "lud głupi to kupi".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce przynajmniej kupię mięso, wędlinę na wagę, a nie jakieś tam paczkowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuje tylko na targu, jaja i ser od baby, mięso od chlopa z chlodni, warzywa od wiesniaka nie pryskane, chemia z niemiec o niebo lepsza, adidasy od wietnamczyka wcale nie są gorsze. Na targu mozna dostać wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całym mieście biedronki modernizują, u nas likwidacja. Żenada. Co prawda biedronki maja swoje wady, ale na pewno są 100 razy lepsze od stokrotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin-miasto żabek i stokrotek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuje tylko na targu, jaja i ser od baby, mięso od chlopa z chlodni, warzywa od wiesniaka nie pryskane, chemia z niemiec o niebo lepsza, adidasy od wietnamczyka wcale nie są gorsze. Na targu mozna dostać wszystko
 o tak,  Adidas-y od Wietnamczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radna kupi te budynki na sklep
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Stokrotce jest drogo odkąd lubelska Izba Skarbowa nakładając niesłusznie domiar zmusiła Emperię do sprzedaży sieći sklepów Stokrotka. Z tego co pisali to Emperia w NSA wygrała , ale Stokrotka pozostanie już litewska. Tak niszczą polskich przedsiębiorców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem fenomenu biedronki, tam prawie nic nie ma i burdel na kółkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aldik to był nasz a Stokrotka to .......licho wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Biedronka faktycznie była tania (w porównaniu do innych sklepów oczywiście, wiem co to inflacja itd.), teraz nie za bardzo. A i Daszyńskiego to Kalinowszczyzna tylko administracyjnie.
 daszynskiego to kalina przestan bredzic . akurat ta biedronka to byl syf totalny ciasno i obsluga łaske robiąca.znam wiele biedronek w polsce ale ta jedna z najgorszych była
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupuje tylko na targu, jaja i ser od baby, mięso od chlopa z chlodni, warzywa od wiesniaka nie pryskane, chemia z niemiec o niebo lepsza, adidasy od wietnamczyka wcale nie są gorsze. Na targu mozna dostać wszystko
 Oleju sobie jeszcze kup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś Biedronka faktycznie była tania (w porównaniu do innych sklepów oczywiście, wiem co to inflacja itd.), teraz nie za bardzo. A i Daszyńskiego to Kalinowszczyzna tylko administracyjnie.
daszynskiego to kalina przestan bredzic . akurat ta biedronka to byl syf totalny ciasno i obsluga łaske robiąca.znam wiele biedronek w polsce ale ta jedna z najgorszych była
 Zgadzam sie - syf, ciasno i ogólnie lipa. Chyba, że pracownicy wiedzieli, że i tak do zamkniecia i sie nie wysilali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...