Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Spółka nie zdecydowała się jednak ha podniesienie cen najtańszych biletów w cenie 15 zł i biletów grupowych (dla trzech osób) kosztujących 45 zł." .... boją się o frekwencję. A poza tym po co kupować bilet grupowy (dla 3 osób za 45 zł) skoro kosztuje tyle samo co 3 bilety pojedyncze po 15 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście się nie wybieram (nie moja muzyka), ale jeśli ten koncert będzie kolejną klapą frekwencyjną, to moze czas pomyśleć o zmianie kierunku. To, że stadion jest kompletnie zbędny, to jedno. Ale skoro już jest, to proponuję dopasować go do studentów i ogólnie ludzi młodych. Może jakiś dobry rockowy mini festiwal? Żeby ludzie z całej Polski się zjechali. Katie Melua jest znana,ale nie jest jakoś powszechnie wielbiona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało zachęcająca impreza. Chyba więcej publiczności gromadzi Rydzyk ... No ale Lublin to nie Toruń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli koncert ma być na nowym stadionie, to ja dziękuję ale nie skorzystam. Raz tam byłem i mam nadzieje ze ostatni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie, że będą grać na koncercie też na pianine cyfrowym np http://sklep-muzyczny.com.pl/p/161/3247/kawai-cn-24-r-pianino-cyfrowe--pianina-cyfrowe-instrumenty-klawiszowe-.html?Zastanawia mnie jak brzmi na koncertach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...