Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biłgoraj > Idź na koncert Mazowsza, pomóż zbudować kościół

Utworzony przez szalik moherowy, 17 października 2008 r. o 08:05
A ja chcę iść na koncert ale nie mam zamiaru składać hołdu.Więc nie pójdę. No i wracając do informacji o koncercie Mazowsza w Lublinie.Otóż ludziska jak się dowiedzieli na co ma być przeznaczony dochód,to po prostu olali ciepłym PiSiem taki cel. No i wszystko się wyjaśniło w sprawie "małego" zaintereswowania koncertem Mazowsza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOJKOT KOLEJNEJ CZARNEJ, SUKEINKOWEJ AKCJI WYCIERANEJ JP II, KASIORA DLA SUKIENEK I POPARTA PRZEZ BARONA W PURPURZE!!!HAŃBA,HAŃBA!!!WSTYDU NIE MAJĄ ZASTĘPY MAFII W SUTANNACH!!!MOŻE BY TAK NA DOMY DZIECKA ALBO HOSPICJA,SZPITALE A NIE SZKARADY Z BETONU I SZKŁA!!!SAMORZĄDY GMINNE, MIEJSKI BIŁGORAJA, DOSTANĄ NAKAZ CZARNEJ WŁADZY I BĘDĄ BEZWZGLĘDNIE BULIĆ NA CZARNE MAŁPY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...