Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biskupi: Sztuczne zapłodnienie to wyrafinowana aborcja

Utworzony przez ~karolina~, 10 września 2009 r. o 10:21
moam napisał:
Jestem katolikiem, co pozwala mi domniemac, że przedmówczymi wyznaje inna religie lub żadnej. Dla katolików ( a takich deklarujących się w Polsce jest wiekszość ) powinno byc oczywistością że in vitro jest niedposzczulne, i bez względu na to czy byłoby dozwolone nie powinno byc przez wyznawców danejj religii praktykowane. nie stosowanie in vitro powinno wypływac z wiary - tylko i wyłacznie, z własnych przekonann. Z kolei patrząc z drugiej strony, osoba przeciwna in vitro nie moze biernie obserwowac jak zwolennicy tej metody dopiuszczaja do zabijania istnień ( a tak się dzieje o ironio! podczas zapołodnienia in vitro). W zwiazku z tym na osoby dopuszczajce sie takieg procederu powinna być ustwa, bo nie tylko z punktu wiary , ale takze z etycznego i moralnego punktu widzenia. szkoda tylko ze te morale sa calkiem rózne...
Dla wyjaśnienia na wstępie ja także jestem katolikiem a ściślej pisząc wierzę w Boga jeżeli te dwa pojęcia są równoznaczne jednak to co Ty napisałeś jest stekiem bzdur człowieka nawiedzonego i zaślepionego jakimiś dziwnymi naukami bo niedopuszczalne to jest to że księża zaglądają pod spódnice naszych żon ,kochanek , narzeczonych , kobiet a tego nikomu po za upoważnionymi przez KOBIETY zaglądać tam NIE WOLNO i WARA bo przyłożę a jak mi ksiądz spróbował by zajrzeć pod sukienkę żony (no chyba że mu pozwoli) to mordę obiję ! Po za tym czy Ty wiesz co to jest i jak działa in vitro to raz a po drugie czy wiesz ile plemników ulega zniszczeniu bezpośrednio po stosunku jak kobieta wstaje z łóżka ile ich po prostu wycieka bo do macicy dostaje się 1 no dwa a reszta ? czy to nie jest też mordowanie plemników czyli życia poczętego a może księża nakażą zbieranie tych wyciekających by sprawić im godny pochówek oczywiście z pokropkiem sowicie opłaconym !? A oni sami -księża jak myślisz ile tych plemników swoich wylali po próżnicy w kochanki ,zakonnice, panienki z agencji itd. a ile poszło w kibel w tył kleryków więc gdzie ta moralność dlatego pomyśl zanim cokolwiek dalej napiszesz a najlepiej nic więcej nie pisz bo durnia z siebie zrobisz do reszty a zgodnie z ustawą ludzi psychicznie chorych umieszcza się w izolacji . A o sobie swoim ciele może decydować tylko jego właściciel z 1 wyjątkiem jeżeli jest ubezwłasnowolniony w innym przypadku wara !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Jak czytam te bzdury wypowiadane przez biskupów to aż się robi niedobrze.Kto dał im prawo decydowania czy zapłodnienie in vitro jest dobrem czy złem.Może niech się zastanowią że jeśli Bóg dał rozum tym którzy wynaleźli tę metodę to chciał uszczęśliwić te małżeństwa które w inny sposób nie mogłyby doczekać się swoich pociech.Poza tym czy dzieci z takiego zapłodnienia są jakieś inne?? A może do inseminacji też mają jakieś "ale" bo to też zapłodnienie nie po Bożemu .Wydaje mi się że osoby duchowne są najmniej uprawnione do tego by coś nam narzucać, powinni zająć się głoszeniem słowa Bożego z ambony , a z tego co widać zajmują się wszystkim tylko nie tym. Mam tylko nadzieję że nasze społeczeństwo nie okaże się fanatykami religijnymi, a rząd nie przestraszy się kleru.
I ja się zastanawiałem dlaczego i skąd ta walka kościoła z in vitro przecież jeżeli będzie więcej owieczek to więcej będzie potencjalnych kandydatów do strzyżenia w przyszłości i z logicznego punktu widzenia zmniejszanie stadka owieczek daje mniejsze dochody więc gdzie haczyk ??? Dziecko jest dzieckiem i czy poczęte naturalnie czy przy pomocy in vitro jest takie samo więc co tu jest grane i skąd taka nagonka przez hierarchów na tą metodę co kryje się za tą nagonką przecież Bóg nie mógł za pośrednictwem Jezusa przekazać i zabronić bo w tamtych czasach nikt takich pojęć nie znał więc jest to typowy wymysł purpuratów którym chodziło by o zmniejszenie liczebności prawdziwych Polaków ??? bo fakt jeżeli mówimy o in vitro to czemu purpuraci nie mówią że złem jest również inseminacja przecie to też stworzenia Boże !? Jednak jak się zastanowić to coś można wydedukować bo jakby nie patrzeć to purpurat Życiński jest żydem z pochodzenia , a ilu jest jeszcze w Polsce takich a ilu w europie Watykanie w świecie więc zdominowali kościół wśród decydentów , no a jeżeli mniej Polaków to może powrócą plany powołania Judeo-Polonii coś w tym wszystkim jest na rzeczy i oby nie było za późno ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...