Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biura nieruchomości w Lublinie: gdzie nie zapłacisz prowizji

Utworzony przez Klient, 20 października 2010 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Www.fdnieruchomosci.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współpracujemy z agencją Jartom, ale przy obrocie magazynami. Nie biorą od nas żadnej prowizji kiedy to my kupujemy. A przy sprzedaży działają szybko. To druga agencja z którą współpracujemy. W pierwszym przypadku efekty były zerowe - nie udało się doprowadzić do choćby jednej sprzedaży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja akurat znam z własnego doświadczenia tylko jedno takie biuro nieruchomości Lublin to co prawda dosyć duże miasto, ale też nie miałam w zasadzie takiej potrzeby, aby współpracowac z innymi firmami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potencjalni klienci uważajcie na firmę KNC City - frima handlowa Toni, reprezentowaną przez "licencjonowanego pośrednika" Marka Bruszkiewicza, bo zostaniecie wmanewrowani w umowe pośrednictwa z której nie będziecie mogli się wyplątać - ja tak miałem i prowizja jest dwukrotnie wyższa (ok. 4%) od pierwotnie ustalonej. Ostatecznie sprawa skończyła się w sądzie. Oby Wasze się tak nie skończyły. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziej, oszuści itp, itd. To teraz pytanie do wszystkich tych którzy byli i się zawiedli. Umów nie potraficie czytać? Nie widzicie co tam jest napisane? Po co to zdziwienie i opisywanie takich bzdur! Nie potraficie czytać to płacicie !
wyobraź sobie Palancie, że nie potrafimy, bo skończyliśmy zaledwie dwie klasy szkoły podstawowej, oszuście i deb***u. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam do czynienia z kilkoma już agencjami w Lublinie i w Londynie- szkoda mówić o większości z nich...       Ale nie mogę złego słowa powiedzieć o Pani Monice z AZ NIERUCHOMOŚCI. Profesjonalne podejście, ciągle nowe oferty, anielska cierpliwość do nas a męczymy ją już od roku.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te żydowskie biura nieruchomości pobierają 2% netto a w rzeczywistości 2,44% od nieruchomości po kilkukrotnym pokazaniu mieszkania już w momencie umowy przedwstępnej. To skandal! Jeżeli szukamy mieszkania o wart. 250tys.zł to biuro nieruchomości skroi z nas około 8tys.zł i to za nic! Dlatego apeluję do wszystkich rozsądnych klientów: Kupujcie NOWE mieszkania które są dużo tańsze!
nie korzystajcie z biura nieruchomosci POSESJA, właściciel nie dotrzymuje warunkow umowy. umawia sie na jedno a potem udaje ze 'nie pamięta'!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POSESJA- najbardziej nierzetelne biuro o jakim słyszeliśmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam korzystania z HOLLYDOM ani z ulicy Orlej. W pierwszym przypadku za samo oglądanie mieszkań (o czym informuje Cię dopiero po przyjeździe na umówione oglądanie) placisz 300zł a za zdecydowanie się na któreś 200zl:) w drugim przypadku w dniu podpisania umowy facet zażądał od nas 800zł "za podpisanie" i twierdził, że nam to mieszkanie znalazł:) Szukajcie na tablica.pl, szkoda czasu na złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. Z mężem sprzedawaliśmy mieszkanie, żeby później kupić większe i z naprawdę wieloma biurami mieliśmy styczność. Nasze wnioski-najgorsze są sieciowki, duże biura, tam mają Cie gdzieś, im chodzi tylko o kase. I tak było dopóki mieszkaniem nie zajęła sie Pani z małego biura Perspektywa. Niepozorne, male biuro, ale Pani niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie w prace. Sprzedalliśmy i kupiliśmy z nia mieszkanie. Zdecydowaliśmy na biuro, bo nie mieliśmy czasu sami tym się zająć, a po drugie sytuacja mieszkania byla mocno zakrecona, a ja się na tym nie znam i się bałam. Wszystkie biura to olaly, a ona od razu tym się zajęła. I gdyby nie ona zapędzilibysmy sie w kozi róg. Kuzynom ją poleciłam i mają takie same odczucia. W takiej sytuacji warto, ale generalnie bardzo się do pośredników zniechęciłam, cwaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE DAJCIE SIE NACIAGNAC NA METROHOUSE!!!!!!!!!!!!! UWAZAJCIE NA NICH!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM WSZYSTKIM I BARDZO ZALUJE ZE DALAM SIE IM TAK OSZUKAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A TEN ICH NIBY DYREKTOREK TO NIE WIEM CZY MA SKONCZONA PODSTAWOWKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy mądrzy? Proszę bardzo - jartom.com/agent-w-obrocie-nieruchomosciami Najpierw się zatrudnijcie, a potem spróbujcie sprzedać halę magazynową. Taka praca jest na prawdę przeznaczona dla wybrańców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o biuro tylko o człowieka, który w nim pracuje. Przez biura róbowalismy sprzedać trzy nieruchomości. W tym czasie mieliśmy styczność z ok. 15 biurami (plus mnóstwo telefonów). Stanowczo odradzam współpracuję z home brokerem, a zwłaszcza z Marcinem W. co do innych to w większości pracują osoby, które nie mają pojęcia o tym co powinni robić, pewnie dlatego, że mają dużą rotację pracowników. Bardzo ceniliśmy sobie współpracę z dwoma agentami - jeden z Metrohouse - Bartek S. , drugi to Łukasz S. z biura ELPRO. Sprawdzili dokumentację, odpowiedzieli na każde pytanie, zawsze byli dyspozycyjni. Umowy jasne, ze wszstkim dało się dogadać. Prowizja to wynagrodzenie agentów (pewnie i tak dostają małą część tego co zarobią dla biura), ale to sprzedaż nieruchomości, warto żeby przypilnował tego ktoś, kto ma do tego kwalifikacje. Z doświadczenia powiem- tych dwóch Panów polecam, miło współpracowało się z biurem homeplace choć bez efektów, to jednak na poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka. Z mężem sprzedawaliśmy mieszkanie, żeby później kupić większe i z naprawdę wieloma biurami mieliśmy styczność. Nasze wnioski-najgorsze są sieciowki, duże biura, tam mają Cie gdzieś, im chodzi tylko o kase. I tak było dopóki mieszkaniem nie zajęła sie Pani z małego biura Perspektywa. Niepozorne, male biuro, ale Pani niesamowity profesjonalizm, zaangażowanie w prace. Sprzedalliśmy i kupiliśmy z nia mieszkanie. Zdecydowaliśmy na biuro, bo nie mieliśmy czasu sami tym się zająć, a po drugie sytuacja mieszkania byla mocno zakrecona, a ja się na tym nie znam i się bałam. Wszystkie biura to olaly, a ona od razu tym się zajęła. I gdyby nie ona zapędzilibysmy sie w kozi róg. Kuzynom ją poleciłam i mają takie same odczucia. W takiej sytuacji warto, ale generalnie bardzo się do pośredników zniechęciłam, cwaniactwo.
no zebys sie nie posrała czasem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o Urban House? Zastanawiamy się z mężem nad tym biurem, o reszcie w sumie mamy opinie znajomych, z internetu... Pomóżcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne dziadostwo nie polecam!!! pracownik śmierdział !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o Urban House? Zastanawiamy się z mężem nad tym biurem, o reszcie w sumie mamy opinie znajomych, z internetu... Pomóżcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam powielilem post powyzej. Urban House s.c bardzo dobra obsluga, pomoc z transakcja, zostaja do konca - do oddania kluczy nowym wlascicielom. Serdecznie zachecam i polecam to biuro. Kupilem mieszkanie 2 dni temu- jestem zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... jassne... ciekawe kto pisze pozytywne komentarze ;) ??? oczywiscie pracownicy biur nieruchomosci !!!! Klientow brakuje, co? I trzeba pisac zeby zwabic jeleni ;) ???? Teraz po uwolnieniu zawodu agentem może zostać KAZDY. Czy chcecie swoje pieniadze powierzac przypadkowym ludziom ?! Najlepiej znalezc samemu przez internet, spytac o porade prawnika a i tak nad cała transakcja czuwa notariusz ! Wychodzi o wiele wiele taniej niż płacic prowizję pośrednikowi ! Najcześciej nas obsługuje niedouczony nieopierzony student który zrobi dosłownie WSZYSTKO byle wydrzeć od nas prowizje.... Czasy agencji powoli się kończą, to nie USA !    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...