Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Black Friday. Nie dla każdego to święto wyprzedaży

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2019 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Nie dla każdego to święto bo dużo osób żyje w biedzie i nie stać ich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Gino Rosi szczególna wyprzedaz. Buty po 200 zl leżące na podlodze. Mozna sobie pogrzebac i dobrac pare. Torby walajace sie byle gdzie w cenie 600 zl minus 30%..Panie sprzedawczynie nie ogarniete nic a nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie wyprzedaze??? Kurwy dzisiaj podniosły ceny i udają ze sa promocje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestancie pisac glupoty o tych wyprzedazach. Minus 20% to mega wyprzedaz. W sklepach zainteresowanie minimalne, jedynie w Zarze kolejka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O 7.15 rano bylam juz w wielkim centrum handlowym, 70% znizki do 11.00 rano, pozniej do 3.00 po poludniu od 50-30%. Wartosc zakupow $1350, zaplacilam $355 z podatkami VAT :). Warto czekac caly rok...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bylam dzisiaj na chwile w centrum handlowym i myslalam, ze oszaleje, takich dzikich tlumow to jak zyje nie widzialam. jedyne black friday jakie akceptuje to promocje w empiku 3 za 2. pochlaniam ksiazki jedna za druga wiec i tak to jest cos na co muszę wydać pieniądze i nie jest to zakup na sile
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zrobiłam wielkie zakupy online na promocji w empiku :D Zastanawiam się czy jeszcze kilku książek nie zamówić, bo mega podoba mi się ta promocja 3 za 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no Empik w tym roku zaszalał widze. Mi to wiele usprawniło szczególnie jezeli chodzi o prezenty na wszystkie święta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...