Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KONCERT MEGA !! BIOHAZARD bo na nich czekałem, naprawdę dali świetny show ! Zresztą można było się spodziewać po nich, że będzie gorąco.. i tak było. Bob Geldolf nie wiem bo wyszliśmy całkiem nie mój klimat. Teraz trochę szczerej prawdy. Jeżdżę już kilka lat na koncerty i festiwale, ale tak złej powiedziałbym fatalnej promocji imprezy nie widziałem. Zero informacji w serwisach rockowych / metaowych, nic w radiu. Sam przez przypadek się dowiedziałem o tym że Biohazard gra w Lublinie. 80% moich znajomych nic nie wiedziało. Miejsce super na organizacje koncertów, stadion Arena ma duży potencjał, połączenie zespołów może kontrowersyjne, ale jak dla mnie oki, zwłaszcza przy tej cenie biletów. Zaproszony zespół Biohazard to już kultowa grupa, naprawdę z wysokiej półki, tak więc przy lepszej promocji naprawdę zjechało by dużo ludzi. Dziękuje organizatorom za zaproszenie chłopaków z N.Y. Ten koncert na pewno zapamiętam do końca życia !!!!!!!!!!!!!!!!! Proszę wyciągnąć wnioski, mocno uderzyć się w pierś i nie zniechęcać się !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetne koncerty. Ale.......na pewno to był Lublin? A nie Wólka (bez urazy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koncert Biohazard na wysokim poziomie, zagrali fajnego seta, ludzie którzy tylko na nich przyszli na pewno byli zadowoleni. Pierwszy raz bylem na Arenie Lublin i przyznam że zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, ma potencjał do robienia koncertów na najwyższym poziomie. Tylko na przyszłość mógłby być lepszy dobór kapel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki koncert powinien byc promowany conajmniej pol roku wczesniej. Fakt, ze dobor wykonawcow fatalny, aczkolwiek muzyka sama w sobie zajebista. Arena ma potencjal koncertowy tylko, ludzie odpowiedzialni za promocje powinni sie podszkolic jeszcze troche w temacie promocji koncertu. Dla przykladu polecam Tauron Arene w Krakowie. Na stronie Tauron Areny sa juz koncerty na 2016r. ....Ale badzmy optymistami i czekamy na nastepne koncerty! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biohazard szacunek. Cała oprawa to około 500 Lubelskich wyjadaczy tego gatunku. Bob Geldolf nie moja bajka. Organizacja od strony jakości oświetlenia, nagłośnienia ilości miejsca ogromny szacun. Promocja i rozpropagowanie medialne nie istniało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! To ja chłopak z nagrania na sam koniec - po pierwsze ochrona słuchu :P Zabierajcie ludzie zatyczki na koncerty i nie przyprowadzajcie dzieci ! Jeżeli już to w nausznikach ochronnych ! Promocja ? Ja dowiedziałem się z fanpage Biohazard o imprezie. Faktem jest że za mało lokalsów (tubylców/mieszkańców Lublina i okolic) było na Arenie. Moim pomysłem było też wpuszczenie ludzi na Golden Circle - na szczęście organizatorzy wzięli to pod uwagę i wstydu nie było - wszystko dalej to już czysty hardcore - dobór kapeli - co to ma do rzeczy XD Ja dla Biohazard przyjechałem z Łodzi a Rats też nieźle zagrali ;) Pozdrawiam Witold Gębarowski/ Reptile ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nakręcanie atmosfery powinno zacząć się na kilka miesięcy wcześniej. Lubelskie stacje radiowe powinny grać Geldofa i Boomtown Rats codziennie po kilka razy. Polska też powinna o tym usłyszeć!!! Termin szkoda, że nie sobotni- ciężko komuś z tzw. Polski wrócić do obowiązków po zarwanej niedzielnej nocy. Zawiodła reklama na całego Ewidentnie zły dobór "rozgrzewacza". Szacunek dla Biohazard, ale to zupełnie inna bajka niż gwiazda tego wieczoru czyli jednak Geldof. Zarzuty o wykonawcę, że "nie na czasie" nie trafione!!!!!!!!!!!!!!! Nie o to chodzi. Wspomnijcie tylko niedawną Omegę. Zespół, który też swoje 5-10 minut miał już dawno dawno za sobą. Bariera językowa taka, ze większej być nie może -nikt nie zna węgierskiego, a przecież było 3 razy więcej ludu niż na Geldofie i było pięknie Czyli można!!!!!!!! Mimo wszystko mam nadzieję, że organizatorzy nauczą się czegoś na swoich błędach i będą zapraszać sensownych wykonawców do Lublina do Areny. I nie mam tu na myśli jakiejś Lady Zgagi a raczej przykładowo np. Marillion lub The Cure, o których kiedyś mogliśmy w Lublinie tylko pomarzyć. Powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszają jakichś starych rumpli co czasy świetnosci mieli 30 lat temu i chcą by na koncercie były tłumy .Też coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszają jakichś starych rumpli co czasy świetnosci mieli 30 lat temu i chcą by na koncercie były tłumy .Też coś...
Nie myl rumpli z klasyką. To tacy ludzie jak on tworzyli podstawy współczesną muzykę. I dlatego należy mu się szacunek. Co nie znaczy, że należy od razu ich zapraszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...