Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
popaprańcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, to jest początek ich nowej drogi w odmiennych warunkach. Teraz nie będą Ojcami swych dzieł, lecz Matkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto bogaczowi zabroni, jakby milionów nie mieli to by im takie głupoty po głowie nie chodziły tylko myśleli by jak przeżyć kolejny dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz obie dysponują pięknymi, młodymi i niewyrobionymi piczkami. Dla wielu liczy się jedynie to, aby cipki ciepłe były i ruszały się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydu nie mają, swoje zboczenie muszą w prasie wydrukować...co brak ochotników i w ten sposób robią sobie reklamę? A feeee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na lekcji rysunku. JASIU, ALEŻ TWÓJ RYSUNEK JEST PIĘKNY. Prosię Pani, to to jeście wuj. Jak w domu na ścianie nalysiowałem pitkę, to tata o mało sobie nie złamał kindybała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz kolej na braci Figo i Fagot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Matrix – australijsko-amerykański film science fiction, pierwszy z trylogii filmowej o tej samej nazwie, napisany i wyreżyserowany przez Larry'ego i Andy'ego" Wachowski. Bez odmiany nazwiska. Co zrobisz jak nic nie zrobisz? Nie jest ich winą, że Bóg dał im odmienność. Każdy kto dokonał takiej zmiany musi zapłacić np. 1 500 000 USD, jeśli ten fakt ma być nagłośniony przez środki przekazu informacji. Takie ustałiłbym prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że skaperowali nasiego Miecia Wachowskiego .Tego goryla Bolka co Bolka prowadziło PO ulicach i nie tylko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płeć zmieni jeszcze Mietek Wachowski i Anna Grodzka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...