Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bronisław Komorowski ogłosił, że wystartuje w wyborach prezydenckich

Utworzony przez Gość, 5 lutego 2015 r. o 15:48
co do polityki prorodzinnej to najlepiej napieprzyć dzieci i ciekawie kto je będzie utrzymywał, bo kupę ambitnej młodzieży wyjechało z tego biednego (patologicznego) kraju, zostali lci co nie mają żadnych ambicji, ci co im wystarczy aby narodzić dzieci i opieka społeczna dała na nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjmuję tę decyzję z bulem. Jeśli wygra to znowu trzeba się będzie wstydzić za zachowanie tej niepiśmiennej pacynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja przyjmuję tę decyzję z bulem. Jeśli wygra to znowu trzeba się będzie wstydzić za zachowanie tej niepiśmiennej pacynki.
a ja w i w" bulu i nadzieji " ,że nie wygra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo smutna i przykra wiadomość, aż do bulu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcemy CIOTY prezydenta,już nigdy więcej wstydu,albo upier dolony wiecznie jajami albo koszula rosołem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zrobil nic w czasie kadencji,,,,,przebimbał minione 5-lat,,,,,facet duzo i plynnie mowi ale dla kraju nie zrobił nic,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widział ktoś jeszcze może dzisiejszy RECHOT ROPUCH NA BASENIE NARODOWYM podczas impry za pieniądze podatników.Umią się bawić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...