Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalna bójka nastolatek. „Dziewczyny są teraz bardziej agresywne od chłopców”

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 października 2019 r. o 13:06 Powrót do artykułu
żenada...lepiej i ciekawiej byłoby nagrać chlejących dziadów pod monopolowym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jessica, córka Karyny z "Polski A". Pogratulować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy są winni !!!!!!!! ale nie moja córka ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Precz z TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Często tak bywa że ci tak zwani dobrzy uczniowe mają drugą twarz . Dla rodziny i naucycieli- grzeczni , dobre wyniki w nauce , uśmiechnięci ... Dla rówieśników - bezwzględne , aresywni i  bez kszty empatii . Zatrważające jest to że rówieśnicy nie próbowali powstrzymać bójki lecz jeszcze do niej podżegali . Sama miałam styczność z podobną sytuacją ,lecz tam szokła zamiotła sprawę pod dywan , a poszkodowany uczeń był dalej szykanowany również przez nauczycieli - bo agresor był ,, dobrym uczniem "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka tej bijacej dziewczyny to Patologia--sadze po tatuazu --rzadko sie myle ps.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo to LWICE polują i zagryzają, a lwy tylko ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pokazujcie więcej śmiecia typu FAME MMA gdzie patologia napędza kasę prowadzącym. Sądząc po wynikach sprzedażowych młodych ludzi kręci taka tania i prosta rozrywka, dyscyplina i kultura już dawno się skończyły, więc ten obrazek, film to nic nowego. Powodzenia.... rodzice....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać że coraz częściej młodzież jest niedojeb*na w szkołach jak i w domach. A rodzice nie lepsi, co to ma być aby młodzież się teraz biła o byle coś, ten przypadek uderzenia przez przypadek kogoś łokciem wychodzi po za nienormalność aby bić się z tego powodu. Ja nie wiem jak to będzie za 10-15 lat ale sądzę że to już będzie o wiele gorzej. Czyli młodzież od 14-17 zacznie w Polsce mordować rodziców i nauczycieli albo znienawidzonei osoby w szkole. Szok to co się teraz w szkołach wyprawia, tak w ogóle to wszyscy są winni za nie rozłączenie gówniar tylko podżeganie do bójki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyszłośc narodu :) Zachęcają tylko żeby jeszcze ją biła kopała.....Przyszłe matki ojcowie ..... lekarze specjalisci.... :) Powinni ją wywalić ze szkoły i zakaz nauki w tym kraju !! Chce sie uczyc to za granica ale nie w Polsce !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po mamusi i córci widać co to za element Musi pokazać jaka to ona najlepsza. Obie na dołek i do prac społecznych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fame MMA nic do tego nie ma. Widać że Pan/Pani nie ogląda całego show tylko fragmenty w ktorych dziewczyny sie wyzywają albo coś takiego. Teraz jest inaczej niz było na wczesniejszych(chodzi o chlopaków). To jest jak np. KSW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po kurczakach że sterydami i anabolami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrekcję jak widać pojebało, żeby wywalać ze szkoły za jakąś bójkę, przecież zawsze dzieci się biły, po co robić z tego jakieś wielkie halo. Jak się kiedyś w szkole pobiło to szło się do pedagog i kazała se ręce podać na zgodę a wychowawcą najwyżej jakąś uwagę wstawił albo obniżył ocenę z zachowania, a to co się tu dzieje, ta policja to jakieś przegięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie dobra i szybka decyzja Dyrekcji! Gonić patologię ze szkół! Może jej to uświadomi, że za takie zachowanie należy ponosić konsekwencje, bo to co zrobiła to jest łamanie prawa i zasad społecznych. Nie zdziwiłbym się gdyby na marsze równości chodziła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor na teorie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówniara sama szukała zaczepki popisywać się trzeba było jaka to ona jest mocna wzięłabym taka za ryj mały w*** i by więcej nie zadzierala dobrze ze wylondowala na dołku a mamusia córeczki broni patologia i ityle żal mi tamtej dziewczyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet w szkole dziecko nie jest bezpieczne.. przecież ta dziewczyna mogła ją zabić.. a osoby które stoją i przyglądają się całej sytuacji powinny ponieść jakaś większa odpowiedzialność niż tylko uwaga do dziennika ze strony szkoły.. brak reakcji to przyzwolenie na sytuacje która miała miejsce. Co do całego filmiku najbardziej zirytowała mnie babcia która mówi o tym ze właściwie nic się nie stalo. Jak już teraz dziecko się tak zachowuje to za pare lat będzie latać z nożem po osiedlu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja nie zrozumiała do kiedy kamera nie pokazała matki tej małej bandytki po tym i po jej zdjęciach wrzucanych na fb lub insta wszystko stało się dla mnie jasne i stwierdzenie że od roku nie było z nią problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szokuje wypowiedź babci. Czy ona widziała z jaką nienawiścią jej wnusia okłada koleżankę? Niezłe ziółko chowają te dwie panie. Typowe pokolenie on inxlusive - widać po fotkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...