Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczepiał, czy coś na nią powiedział, bo wydaje mi się że to robi wielką różnicę. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że akurat ta osoba mogła zaczepiać, jakoś to do niego nie pasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaczepiał i był agresywny wyzywał " szmatą zdzirąd itd"uwierz po alkoholu pokazał prawdziwe oblicze i do tego kilka razy zwracano mu uwagę nawet kolega go uspokajał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zaczepiał i był agresywny wyzywał " szmatą zdzirąd itd"uwierz po alkoholu pokazał prawdziwe oblicze i do tego kilka razy zwracano mu uwagę nawet kolega go uspokajał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest ta poniatowa ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne co potrafia pisac ludzie ktorzy przeczytali tylko artykuł i nie maja pojecia o calej sprawie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet agresywny, pijany, szukal guza pol wieczoru. Co do chlopaka kazdy by tak zareagowal, traf chcial ze facet spadl ze schodow. Ale lepiej wybielic siebie w kazddj sytuacji kosztem nieszczescia innej osoby. Jak juz wczesniej napisano na pewno tego nie chcial, okropny zbieg okolicznosci. A jak widac od 44 latka wymagaloby sie wiecej rozumu nawet po alkoholu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczepial? Wyzywał od szmatlawcow i kazał wypierdalac. Wyzwyska a zaczepki to 2 różne rzeczy, do tego jeszcze nagłówek artykułu jest conajmniej śmieszny. Człowiek na wysokim poziomie nie doprowadza sie do takiego stanu, nie wyzywa kobiet i nie skacze z pięściami do ludzi stojących w lokalu. Brawo dla chłopaka, bronił swojej dziewczyny i tyle, może jakby szanowany pan z Warszawy nie był tak pijany i agresywny to do niczego by nie doszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
44 latek dostał Na co zasłużył. Nie nalezy obrazac ani wyzywac kobiet. Za dużo wypił i teraz ma nauczke zeby nie ruszać z pięściami do wszystkich i nie obrazac. A co do młodego to brawo dla niego za to że nie stał obojetnie i zareagował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypić trzeba umieć. A jak się nie potrafi to się tego nie robi i tyle. Traf chciał ze dostał I spadł ze schodow ale za własną głupotę trzeba placic. Mam nadzieję ze mlodemu się sfarci i wszystko się rozejdzie a poszkodowanemu mogę życzyć aby więcej oleju w głowie na następny raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek chodzi mi o Adwoktata bo teraz trzeba pomagać a adwokata lubią tez pieniążki aby pomogli trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tylu komentarz padaja slowa wsazujace na to,ze osoby je piszace byly na miejscu,naocznymi swiadkami calego zajscia.Teraz padaja oceny postepowania uczestnikow,i h niewlasciwego zachowania.A czemu nikt nie zareagowal,nie zwrocil uwagi pijanemu,nie poprosil obsluge o usuniecie z lokalu awanturnika,nie wezwal sluzb porzadkowych..?W czasie zajscia nikt nie reagowal,a teraz szeroko komentuja wszyscy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram 20- latka w zupełności następnym razem zasanowi się dziadek nad tymco robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie takie zachowanie powinno być dobrze karane i 10 lat ale nie więzienia i płacić na takiego podatki tylko 10 lat do kamieniolomow skoro go tak energia rozrywa a akurat 44 latek nic takiego obraźliwego nie powiedzial tylko prawdę i najpierw powinien gowniarz porozmawiać a nie odrazu takie zachowanie i bić ale skoro tak został wychowany z domu to rodzice teraz maja po drugie znam bardzo dobrze tego 44latka i kulturę ma na poziomie tylko jak się daje dzieciom alkohol to takie są efekty i kara tez powinna być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kubus to twój kolega był pijany i agresywny zachowywał się jak krety dobrze o tym wiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek nie mowie ze nie nie znalem dokladnie szczegolow ale juz teraz wiem mlody miał racje i każdy z nas by się tak zachowal i stawal w obronie a po drugie alkohol swoje robi jestesmy dorośli i sami tez o tym wiemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody chłopak niestety nie pierwszy raz zaczepia ludzi( kilka tygodni temu też był w tym lokalu pewnie z tą samą porządną dziewczyną), młode porządne dziewczyny po nocach nie chodzą po knajpach z pijanymi facetami (powinnaś zmienić chłopaka chyba że Ci odpowiada to życie) , a nawet jeśli starszy gość coś powiedział po pijaku a  młodszy staną w jej obronie to najlepiej pijanego od tyłu pier***nąć żeby ze schodów spadł co wy robicie -- koszmar  normalny człowiek machnął by ręką i poszedł do domu żeby kobiety i siebie nie narażać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wreszcie sie doigrali.ta grupka chlopakow do ktorej nalezy chlopak uwaza sie za panow tego miasta i tak to sie konczy.z tego co tu piszecie ja juz sama nie wiem, zaczepial czy wyzywal?bo to dwie rozne rzeczy.nie dziwie sie ze zdarzenie mialo miejsce w takim lokalu,ochroniarz owszem bardzo umiesniony ale zamiast przywracac ludzi do porzadku woli podrywac dziewczyny nawet do mnie startowal.nalezy sie najsurowsza kara i wszystkim kibolom z tej grupy,predzej czy pozniej wszyscy traficie do wiezienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatki, mnostwo ludzi kazdy mogl sie wybrac na impreze. Ale jak wiadomo jak sie ocenia zachiwanie innych to siebie uwaza sie za swietego. Wiele osob to widzialo i ma takie a nie innie zdanie facet sie prosil sie o guza. Oby z tego calko wyszedl a chlopaki zyczyc tylko duzo szczescia w calej tej sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młody chłopak w kapturze - i po co ten kaptur redaktorze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram 20- latka w zupełności następnym razem zasanowi się dziadek nad tymco robi.
Wiadomo Poniatowo "miasto" cudow i patoli. Koles, zeby ci taki " dziadek" nie strzelil bo zatrzymasz sie nlna drzwiach do gimnazjum. Policja zrobi ogledziny miejsca, ustali zeznania i goscia karateke wlasciwie oceni. Nie sztuka jest najebanego ze schodow zrzucic,od tego mamy mozg i przewidywac co sie stanie. CHyba sie naczytal o niejakim Kowaleskim z lublina, on jest juz w trakcie procesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...