Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brutalny atak na taksówkarza. Mężczyzna w stanie wegetatywnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 stycznia 2019 r. o 16:32 Powrót do artykułu
Jakie 15 lat więzienia? Do kamieniołomu do końca życia i niech pracują na chleb i wodę, a nie jeszcze będziemy ich utrzymywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Taksówkarzem i jak stoję na postoju na parkingu czekając na klienta to jak jest podjazd to nie odpalam auta tylko je przepycham aby jak najmniej paliwa spalić . Aby jak najwięcej zoszczędzić. Mówią na mnie "taksówkarz złotówa " bo niby taki chytry na kasę jestem. A koledzy taksówkarze to inni ...... też chytrzy na kasę bo chwalą się mi , że nie włączają liczników aby podatków nie płacić i jak się trafi klient nie znający miasta to jadą okrężną drogą aby kilometrów nabić. Jeden kolega taksówkarz opowiadał mi że miał klienta obcokrajowca , który zamówił kurs do hotelu oddalonego od postoju TAXI o 2 km a ten go wiózł , że wyszło 19 km i jeszcze się wszystkim kolegom taksówkarzom chwalił że dobrze zarobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem Taksówkarzem  i jak stoję na postoju na parkingu czekając na klienta to jak jest podjazd to nie odpalam auta tylko je przepycham aby jak najmniej paliwa spalić . Aby jak najwięcej zoszczędzić.  Mówią na mnie "taksówkarz złotówa "  bo niby taki chytry na kasę jestem. A koledzy taksówkarze to inni ...... też chytrzy na kasę bo chwalą się mi , że nie włączają liczników aby podatków nie płacić i jak się trafi klient nie znający miasta to jadą okrężną drogą aby kilometrów nabić. Jeden kolega taksówkarz opowiadał mi że miał klienta obcokrajowca , który zamówił kurs do hotelu oddalonego od postoju TAXI o 2 km a ten go wiózł , że wyszło 19 km i jeszcze się wszystkim kolegom taksówkarzom chwalił że dobrze zarobił.
 Cienias. Wyrwidąb przewiózł babcię z PKP na Gazową za stówkę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temu człowiekowi zdrowia nie wróci nawet najwyższą karajaka otrzymają zbrodniarze ale powinna być kara najwyzsza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Chinach by czapę dostali za usiłowanie zabójstwa i rabunek i pozamiatane...a w zas....ej Europie jest jak jest, a będzie coraz gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domagacie się kary śmierci, a na kogo głosowaliście?? Zapewne na peło, pisy lub komuchów i tego typu lewactwo!Tylko JANUSZ KORWIN MIKKE przywróci karę śmierci!! Deklaruje to niezmiennie od 30-stu lat. Banda czworga, na którą , niezmiennie głosujecie, to banda kłamczuchów, złodziei, koniunkturalistów faryzeuszy, oszustów mających w d.pie jakąkolwiek sprawiedliwość w Polsce.Wasze oburzenie jest , po prostu, śmieszne. W Polsce, jakąkolwiek naprawę, należy zacząć od przywrócenia kary śmierci, najlepiej w miejscu publicznym, przy kamerach telewizyjnych. Ta banda, która rządzi Polską od 70-ciu lat, tego nie zrobi.A gdy dochodzi do wyborów, Mikke dostaje najwyżej 4% głosów. Nie chcecie kary śmierci. Nie chcecie praworządności w Polsce. Gdy media donoszą, że np. w Texasie wykonano karę śmierci na jakimś bydlaku, jesteście oburzeni. Jakie społeczeństwo, taka praworządność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma wspólnego z lubelszczyzną? Zapchajdziura. Na całym świecie, ciągle ktoś napada na taksówkarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie 15 lat ??? Za jaki rozbój ??? Oni powinni odpawiadać z dwóch paragrafów, za rozbój i za usiłowanie zabójstwa. A tak na marginesie, również uważam że "czapa" powinna być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bydlaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...