Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa hali magazynowej od A do Z

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2018 r. o 11:24 Powrót do artykułu
SOLID HALE znacie? Oni realizują takie projekty od A do Z, a wykonanie hali stalowej wymaga rzetelnego podejścia. Nie zlecenia się takich realizacji przypadkowym wykonawcom. To powinni być wykonawcy sprawdzeni, zweryfikowani, firmy, które realizują wiele takich projektów. Dbajcie o te kwestie, bo powierzenie wykonania realizacji komuś przypadkowemu może się fatalnie zakończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile w przypadku SOLIDHALE trwa budowa hali stalowej 20x30m? Interesuje mnie orientacyjny czas. Jesteśmy w fazie planów, ale chcemy przynajmniej etap tego planowania zorganizować w pełni na własną rękę.  Czy w przypadku takich inwestycji realne są jakieś poważniejsze poślizgi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak ta firma o której piszecie, ale znajomy korzystał z usług Commercecon i wiem, że wyrobili się dwa dni przez określonym w umowie terminem realizacji, także poślizgu zero. Myślę, że poważna firma zrobi tak by się wyrobić, wiadomo czasami są sytuacje (głównie pogodowe) które prace utrudniają, ale stawianie hali tak czy siak idzie dość sprytnie. Znajomy stawiał hale dużo większą także tu ten jego czas realizacji będzie niewspółmierny, myślę, że warto skonsultować się telefonicznie z wykonawcą i dokładnie dopytać. Commercecon o którym wspominam zajmuje się także produkcją i współpracuje ze swoimi sprawdzonymi podwykonawcami także w ich przypadku idzie to naprawdę sprytnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SOLID HALE. Współpracowaliśmy przy dwóch realizacjach. Wiem, że już ich wymieniano, ale po prostu chciałem zaznaczyć, jak duże znaczenie ma współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami. Odpuśćcie przypadkowe firmy, to jest naprawdę bardzo istotne. Wykonawcom nie może być absolutnie ktoś przypadkowy. Tylko sprawdzone marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież w bazie JARTOM stoi tyle wolnych hal magazynowych, z których większość jest gotowa do prowadzenia biznesu, że naprawdę budowa od zera nie ma większego sensu. Po prostu trzeba stawiać na takie rozwiązania, które będą dla was odpowiednie. Nie każdemu musi pasować to samo, co nie? Ale opłacalność inwestycji przemawia zdecydowanie za przejmowaniem nieruchomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też jestem zdania, że lepiej teraz przejmować istniejące hale, niż kupować kolejne. Patrzyłem tylko ze swojego miasta, co mają w JARTOMie. Ogrom wolnych hal magazynowych do przejęcia na dobrych warunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam - ***solidhale.pl Firma musi mieć wieloletnie doświadczenie. Jeśli tego doświadczenia nie będzie, to trudno się spodziewać jakichkolwiek efektów. Rozmawiajcie wyłącznie z fachowcami, którzy mogą pokazać swoje realizacje. Waszym wykonawcą nie może być firma, która dopiero zaczyna na rynku. Niech inni ich testują, a cena nie powinna być tutaj decydujące. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@radecki43 - ja korzystałem z oferty firmy Commercecon i rzeczywiście, ze współpracy z nią jestem strasznie zadowolony. Nie tylko wyceniła budowę najkorzystniej, ale również zajęła się wszystkim od początku do końca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam firmy do budowy hali magazynowej pod sklep internetowy. Kogo możecie polecić? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu zlecaliśmy wybudowanie dodatkowej hali magazynowej do firmy. Jak również rozbudowanie juz istniejącej hali i dopasowanie jej do niektórych nowoczesnych rozwiązań. Całość prac realizowała u nas ta firma: MCM PROJECT Sp. z o.o.  ul. Obywatelska 103  94-104 Łódź  tel: 42 637 20 34 Nie mogę mieć do niej zastrzeżeń. Po pierwsze wysoka terminowość, zrealizowali halę wtedy kiedy obiecali, nie było żadnych opóźnień ( a wiadomo jak w budowlance bywa, niekiedy fima obiecuje dany termin ale realizacja jest nawet kilka miesięcy po). Pomoc w załatwieniach formalnych. Jak również szybka budowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...