Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Butelki tylko zwrotne i automaty na szkło. Co zrobi Perła Browary Lubelskie? Jest petycja

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 kwietnia 2019 r. o 12:56 Powrót do artykułu
Perła to super piwka, na pewno prędzej czy później się tym zajmą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Lidl nie prowadzi skupu własnych butelek !! Skoro to Niemiecki market?? Niemcy wszystkie flaszki mają na kałcję i pożądek!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powodu kłopotów ze zwrotem butelek po piwie całkowicie zrezygnowałem z kupowania piwa w butelkach. Gdyby tak postąpiło większość konsumentów , problem zostałby szybko rozwiązany. Jest jeszcze kwestia butelek bezzwrotnych, za które przecież płacimy, które potem lądują na śmietniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piwko kupuję zazwyczaj wracając z pracy, gdy już raczej nie będę wychodzić lub po długim spacerze, a wychodząc gdzieś nie biorę ze sobą butelek: dodatkowy kłopot. Jeśli więc zwracam butelki, to tylko od czasu do czasu, gdy specjalnie w tym celu wyjdę do sklepu, a i wtedy jest problem, gdyż prawie wszyscy w okolicy chcą paragon... Słyszałem czasem, że gdzieśtam ktoś czasem przyjmie po niższej cenie bez paragonu, ale nie zamierzam się bawić w Sherlock'a Holmes'a i te butelki niestety po prostu ładują w śmietniku... Żeby jeszcze był NAKAZ przyjmowania butelek po tej samej cenie lub bez paragonu czy coś w tym stylu, by zmobilizować ludzi do oddawania... ale tak jak jest teraz to wolę kupić te kilka puszek (które prawie zawsze lądują jak trzeba w żółtym koszu z plastikami) lub zielone Perełki lub Carlsbergi, niż pójść z 4-6 butelkami do sklepu i usłyszeć, że mi ich nie przyjmą, bo nie mam paragonu... A już nieraz to słyszałem :( A najbliższe miejsce o którym wiem, gdzie PODOBNO skupują wszystkie butelki, jest pół godziny drogi ode mnie... Nie ma sensu się tak fatygować. Jeśli więc tak bardzo chcą coś uchwalić, to niech zaczną od tego by można było gdzie te wszystkie butelki oddawać, a nie będą narzucać, że wszystko ma być zwrotne... Wtedy zamiast zielonych Perełek będę kupował tylko puszki (jak Perła Mocna) lub inne bezzwrotne piwa, bo paragonów i innych śmierci tygodniami trzymać nie zamierzam, a płacić extra nie zamierzam Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...