Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Buty na zimę

Utworzony przez Anilorak, 10 grudnia 2013 r. o 11:59
Drogie panie! Jeśli chcecie tej zimy wyglądać modnie i szykownie, to chciałabym Was zapewnić, że dzięki zakupowi kozaków ecco jesteście wstanie to osiągnąć. Sama takie sobie kupiłam i polecam je wszystkim moim koleżankom. Na rynku dostępne są różne fasony i kolory, więc na pewno każda z was znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dłuższego czasu myślałam, jakie buty na zimę sobie sprawić. W tym roku wyjeżdżam w góry, więc padło na śniegowce, które upatrzyłam na stendi.pl. Do pracy i na zakupy mam ładne buty, ale na taki wyjazd, czy na długie spacery z psem będą idealne. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Seriale online za darmo - http://eserial.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o męskie, to moim zdaniem w 100% wystarczające są takie jak na foto. Wiadomo, że nie są to typowe buty zimowe dla profesjonalisty, ale jak dla mnie powinny być ok, nawet na kilka sezonów. Zresztą - w bardzo podobnych chodzę.   Foto z http://www.merg.pl/product-pol-16050-Skorzane-Meskie-Polbuty-Trekkingowe-EXPANDER.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adidas Snowtrails. Tylko takie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam ostatnio w decalthlonie 159,99 za buty firmy Quechua :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tradycyjnie zimą stawiam na kozaki, w tym sezonie na model ze złotym zamkiem ze sklepu sellyo, dokłądnie te:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do chodzenia po górach, szczególnie w zimie, najlepsze są nieprzemakające i ocieplane buty z głębokim protektorem, by się nie pośliznąć, np. skórzane buty trekkingowe -  na szeroki wybór marek i modeli trafisz klikając w powyższy link.  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupiłam ostatnio w decalthlonie 159,99 za buty firmy Quechua :D
też kupiłem Quechua  rok temu , i to znacznie droższe . niestety , na jednym szwy puściły i ażurowana podeszwa przetarła się na pięcie momentalnie. w związku z tym jak jest mokro - but ciągnie wodę. lałem tam różne silikony i kleje. nic to nie dało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Kappy Kombo i nie narzekam :) Masz teraz w Stendi Kappy za kostkę w promocyjnej cenie. Sprawdź sobie tutaj.  Są jeszcze inne modele w tej samej cenie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rok temu kupiłam kozaki w Aldo (na przecenie więc cena nie była aż tak tragiczna) i jestem z nich zadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tradycyjnie zimą stawiam na kozaki, w tym sezonie na model ze złotym zamkiem ze sklepu sellyo    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze złotym zamkiem? Ciekawe. A podeślesz link do konkretnych butów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Internecie jest duży wybór butów do górskich włóczęg. Ich fachowa nazwa to buty trekkingowe. Powinny cechować się nieprzemakalnością, trzymać ciepło, a jednocześnie zapewniać oddychalność stopy, by się nie przepociła. Najlepsze są buty z gwarancją producenta na 2 lub 4 lata. W takich butach możesz też chodzić po śniegu i po lodzie, gdyż są przystosowane do wpięcia raków koszykowych, co zapobiegnie ślizganiu się butów na stromych stokach lub nawet oblodzonych skałach. Tak uzbrojona nawet będziesz mogła w nich wyjść na Rysy w zimie lub inne tatrzańskie szczyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam markę Lasocki. Buty są zazwyczaj w cenie 300 zł, rok temu kupiłem ich zimowe obuwie, chodzone w nich było przez 4 miesiące i prawie się nie zniszczyły - skóra obtarła się lekko w jednym miejscu. W tym roku nowych kupować nie muszę.Jeszcze podobno wojasy są dobre, ale cena u nich zwykle przekracza 350 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do you want to buy occasion dresses like party dress, prom dress, evening dress, don't miss it.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W zasadzie jedynym rozwiązaniem są buty trekingowe takie tańsze, ale porządnej jakości. Takie obuwie się fajnie sprawdza - nawet do chodzenia na co dzień. Wiadomo, że to nie to samo co buty za tysiaka, ale też nie przesadzajmy. Te buty, które mam od Merg spełniają swoje zadanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buty na zimę to trekingowe, ewentualnie kozaki - przynajmniej ja takie mam. I też nie kupuję gdzie popadnie - szukam po sieci, głównie Merg. Zdecydowanie unikam drogich sklepów, bo to nie daje żadnej jakości, a przepłacać to ja nie mam zamiaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram. W zimę ma być przede wszystkim wygodnie i ciepło, a kupowanie jakiegokolwiek obuwia po prostu całkowicie mija się z celem. Również często kupujemy w sieci, także z tego sklepu - całkiem fajne miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie sie sprawdzają trekingowe buty. Kupiłem 2 seozny temu i ciągle się świetnie mają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...