Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mnie to nie dziwi. Związki z PO zobowiązują. Nowak, Giertych, Krauze... Doborowe towarzystwo, ludzie bez skazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... znowu miliony wyłudzeń i PLATFORMA ? Nie mam więcej pytań :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wypociny poprzedników i tego śmiesznego redaktorzyny to nasuwa mi się hasło : Czemuś głupi? boś biedny, Czemuś biedny boś głupi No more question's
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo wróci ukochana PO z PSL do władzy. Pamięć ludzka to max 2-3 lata wstecz. Wtedy zlikwidują CBA , zrobią porządki w prokuraturach i sądach i zrobi się ciekawy spektakl. Ludzie PO PSL po 8 latach oderwania od koryta będą mieli spore potrzeby.  Będzie ciekawie
 A i tak będzie lepiej niż jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu kurek się zakręcił i potrzebował kasy? Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kucharski został odsunięty od koryta w szczycie formy RL. usiłuje wyłudzić kasę ... mu nienależną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
typowy członek platformy - uczciwy, prawdomówny, wrażliwy na krzywdę ludzką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...