Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były ochroniarz Biedronki: Przez kierowniczkę zsikałem się w spodnie

Utworzony przez bohater, 9 marca 2010 r. o 13:14
Ja też jestem mokry jak przedawkóje bełty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mogła kierowniczka biedronki "przyjąć" jego ciśnienie na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za bladź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby miał jaja to by wyszedł się wysikać, ja w każdym razie bym wyszla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka to swoje dzieci zeżre. Pozdrowienia dla małżonka, o ile go posiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o ile wiem to pracodawca powinien zapewnić toaletę pracownikowi w miejscu pracy.Takie są przepisy kodeksu pracy.Ale w Biedronce zawsze z kodeksem się mijali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za łajza zlał się w pory ze strachu przed kobietą i jeszcze się żali.To wstyd publicznie o tym mówić. Robi z siebie ofiarę. A na dowód mokre majtki przechowuje, nawet nie prane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIROTA napisał:
Co za łajza zlał się w pory ze strachu przed kobietą i jeszcze się żali.To wstyd publicznie o tym mówić. Robi z siebie ofiarę. A na dowód mokre majtki przechowuje, nawet nie prane.
OJ, OJ żebyś nieszczęścia na siebie nie ściągnęła !!!! Dziękuj Bogu, że na razie jesteś zdrowy(a), ale to się zmienia, niekoniecznie na starość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bohater napisał:
Ja też jestem mokry jak przedawkóje bełty
Te bełty, to już chyba mózg wyżarły, słowniczek sobie kup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było jej do buzi nasikać , może tego oczekiwała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Te bełty, to już chyba mózg wyżarły, słowniczek sobie kup.
Racja.Panie vel Pani przecinaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO POLACY! Kupujcie dalej w Biedronce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spam
Ostatnio edytowany 9 marca 2010 r. o 16:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszyscy polacy to jedna rodzina i dalej bedą kupywac w biedronce a ludzi dalej bedą traktowac jak smieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SIROTA napisał:
Co za łajza zlał się w pory ze strachu przed kobietą i jeszcze się żali.To wstyd publicznie o tym mówić. Robi z siebie ofiarę. A na dowód mokre majtki przechowuje, nawet nie prane.
Tak w moim odczuciu , to nie nazwa Biedronka jest zła- choć sam tam zakupów nie dokonuję ale proszę zwrócić uwagę na znamienną rzecz to obywatelka która z nazwy chce uchodzić za Polkę stała się złośliwie upierdliwa ale czy swoim postępowaniem zasługuje na to !??? To ona swoim postępowaniem okazuje się być zwykłą szm---tą ale tacy są niektórzy Polacy i Polki szczególnie gdy w grę wchodzi samo dowartościowanie się prostej baby która do niedawna może gdzieś pod lasem krowy pasała a teraz na stanowisku może wykazać swoją wyższość !,ale wielu jest takich obywateli na ścianie wschodniej przykre ale prawdziwe cham zostanie chamem na wieki wieków AMEN !. A wystarczyło by gdyby pracownik ochrony miał ważną książeczkę zdrowia i mógłby korzystać z pracowniczej toalety !, tylko dlaczego nikt tego szefowi ochrony nie powiedział ? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
talk-show "KU jak Drzyzga" już czeka na tego Siuśmajtka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posadzić tą babę na kasie na 1 godzi i zatkać korkiem to co trzeba i tyle w tym temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie na 1 ale na 12 godzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie to się takie wredne ulęgło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda słów. uplęgło się gdzieś takie wredne babski i uprzykrza życie innym ludziom. znam takie wredoty, dorwie się gdzieś do trochę lepszej fuchy i myśli ze jest nie wiadomo kim. wielka mi to pani kierownik!!!! na miejscu głowy biedry wypłacił bym odszkodowanie ochroniarzowi a tej pseudo kierowniczce dał miotłę i niech sprząta dotąd aż odrobi dług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...