Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziewczyny, otrzeć łzy, poprawić koronę, i spinać się na niedzielę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótki cytat z relacji wczorajszego meczu na portalu Sportowy Wrocław: "Co zadecydowało o zwycięstwie Ślęzy: 1. Głębia składu – każda zawodniczka, która pojawiła się na parkiecie coś wniosła do gry, czy to skuteczną akcję w ataku czy mocną obronę; 2. Ślęza miała liderkę i generała w jednej osobie – Sharnee Zoll; 3. Po prostu we wrocławskim zespole jest więcej talentu niż u Pszczółek z Lublina; 4. Własna publiczność". Co do punktów 1,2 i 4 to można jeszcze ewentualnie przyjąć takie argumenty, ale punkt 3 świadczy o wyjątkowej pysze i chełpliwości autora tego tekstu oraz jego krótkiej pamięci jak to klub z Wrocławia przegrał w finale PP i w lubelskim meczu w lidze. Mam nadzieję, że nasze dziewczyny przeczytają ten tekst i w niedzielę udowodnią temu osobnikowi z Wrocławia, jak bardzo się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zgotować Ślęzie w niedzielę taki kocioł w hali, żeby wybić im z głowy myśli o zwycięstwie w Lublinie. Hala powinna huczeć od dopingu dla Pszczółek. Szykujmy gardła i ręce na niedzielny mecz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie, wszystkie ręce na pokład! Zedrzemy gardła, ale wydrzemy Ślęzie zwycięstwo i zetrzemy z twarzy redaktorzyny z Wrocława grymas z chełpliwej gęby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham Pszczólki Azsółki <3 będzie dobrze!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WROCLAWIANKI PRZYGOTUJCIE SIE BO W MOSIRZE BEDZIE PIEKLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba pisać komentarze również na stronie Gazety Wrocławskiej czy tego portalu Sportowy Wrocław przy artykułach na temat Ślęzy, bo naszych lubelskich stron mogą akurat nie czytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puchar już mamy, teraz na czwórkę czekamy! Tak powinniśmy skandować na meczu, żeby przypomnieć Ślęzie, który zespół jest lepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.