Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tam ruchem kieruje chyba kto chce. Machanie bez sansu rekami, nie wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to miało miejsce na skrzyżowaniu (obok kościoła) to dużą część odpowiedzialności ponosi GDDKiA - na tym skrzyżowaniu kierowcy walczą o życie codziennie, wyjechanie na 19 bez naruszenia przepisów w godzinach szczytu jest praktycznie nie możliwe. Postulaty o postawienie sygnalizacji są zbywane wysokimi kosztami - jeśli GDDKiA nie stać na przebudowę skrzyżowania (z tego co pamiętam ze 2 lata temu był remont) to zatrudnijcie policjanta do ręcznego kierowania ruchem do chwili otwarcia obwodnicy - wyjdzie znacznie taniej .... Tylko co powiedzieć niewinnym ludziom którzy zostali tam na zawsze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie w tym miejscu. Po drugie skrzyżowanie o którym piszesz jest w zarządzie Urzędu Miasta Lublin...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli to miało miejsce na skrzyżowaniu (obok kościoła) to dużą część odpowiedzialności ponosi GDDKiA - na tym skrzyżowaniu kierowcy walczą o życie codziennie, wyjechanie na 19 bez naruszenia przepisów w godzinach szczytu jest praktycznie nie możliwe. Postulaty o postawienie sygnalizacji są zbywane wysokimi kosztami - jeśli GDDKiA nie stać na przebudowę skrzyżowania (z tego co pamiętam ze 2 lata temu był remont) to zatrudnijcie policjanta do ręcznego kierowania ruchem do chwili otwarcia obwodnicy - wyjdzie znacznie taniej .... Tylko co powiedzieć niewinnym ludziom którzy zostali tam na zawsze?
jeśli kierowanie ruchem na K-19 to zapewne dotyczy budowanego węzła w lesie konopnickim więc się nie spinaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden policjant nie chciałby kierować tam ruchem z powodu obawy o swoje życie :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy mial uprawnienia kierujacego ruchem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl moj znajomy i napewno nie chcial zginac to jest ulamek sekundy a kierowca powinien gnic w wiezieniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cierpi rodzina teraz niestety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak który zginął miał uprawnienia i to nie on zatrzymywał ruchem tylko drugi a on jechał po przerwie na swoje miejsce pracy. Co do winy to budimex powinien dostać tez po dupie za złe oznaczenie budowy i brak ograniczenia prędkości do 30km/h na całym odcinku budowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl moj znajomy i napewno nie chcial zginac to jest ulamek sekundy a kierowca powinien gnic w wiezieniu
  Ciekawe który. Bo było minimum 2'óch. Ciekawe co wyjdziej jak sprawdzą czas pracy tego z budowy obwodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do przestrzegania czasu pracy to wywrotki nie przekraczają 9h. Jedynie co to pracownicy (robotnicy) tyrają po 12-14h ale to jest tak wszystko rozpisywane że wygląda że jest wszystko w porządku. Nie znałem chłopaka ale czasem z nim rozmawiałem jak mieliśmy przerwę. Szkoda go bo zginął nie ze swojej winy [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mieszkał ten chłopak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byl moj znajomy i napewno nie chcial zginac to jest ulamek sekundy a kierowca powinien gnic w wiezieniu
Pomagam rodzinom osób Poszkodowanych w wypadkach drogowych.Proszę pomóc mi w nawiazaniu kontaktu r rodzina.Mój tel 534-724-800
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budimex to dziady dają kierownikom premie a Ci gonią i mało i mało 12 godzin na słońcu i mało przyjedzie taki Przemo i pierdoli ze mało dziś dłużnej trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie BHP (Banda Chu***** pier****) ich aby kaski i kamizelki interesuja a ze człowiek robi 15 godzin to dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmmmmmm a ja myślałam ze ruchem może kierować TYLKO POLICJA to jak jest w tym kraju, jakiś robotnik, drogowiec itd. kieruje ruchem a potem ginie, smutne to bardzo, więcej lepszej organizacji by się przydało dla bezpieczeństwa wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten chłopak pochodził niedaleko Konopnicy ok 1.5 km na pewno pomoc rodzinie się przyda bo miał małe dzieci żona mu obiady dowoziła wiem bo nie daleko pracowaliśmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki sam burdel jest w skanska i wielu firmach drogowych  biorą roboty za 50% ceny a potem zmuszają do pracy po kilkanaście godzin dziennie (oszczędności) . To dzięki wprowadzeniu rocznego rozliczania czasu pracy mają taką możliwość .  POdziękujemy jesienią tym kamyszakom-kosiniakom z PO i PSL (ZSL).   GŁOSUJMY NA KUKIZA i jego ludzi  !!!      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie źona tylko pani ktura zostawiła męźa i poszła z dziećmi do tego typa ona znana jest w Pulku dzieci też nie jego mieszkała na wydrę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca po 15h!!! Kierowcy jeszcze odpoczną a robotnik i operatorzy sprzętu tyraja po 15h! T
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...