Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W naszej wsi do Ochotniczej Straży Pożarnej należą największe pijaki z okolic . Nikt normalny nie należy tylko ci co nadużywają alkoholu. Poza tym w większości to ludzie z wykształceniem podstawowym lub zawodowym. Człowiek z wyższym wykształceniem , na poziomie z dobrze płatną pracą ni należy do OSP. Co raz widzę tych z OSP jak pod sklepem przesiadują i walą browary z gwinta. Nie wiem jak jest w Zalesiu ale u nas we wsi to w większości alkoholicy i tumany bez matury. 
To chyba u ciebie tak piją albo ty sam z nimi pijesz. Nie będziesz oskarżał o picie całej gminy pajacu 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jechałem trasą E- 30, w okolicach Zalesia najechałem na  wypadek . Zabezpieczała miejsce OSP Zalesie (dowiadywałem się później co to za amatorzy !!!!!!!!!!! ) Aż starach pisać co tam się działo . Mało tych pożal się boże strażaków z OSP Zalesie auta nie porozjeżdżały ..... totalna amatorka . Zwykli ludzie nie przeszkoleni lepiej by zabezpieczyli wypadek. Dlaczego do wypadków jeżdżą jakieś amatorzy ochotnicy z OSP a nie zawodowa straż pożarna z Małaszewicz lub Białej . OSP to się nadaje do gaszenia krzaków i łąk . Lub później po wypadku do posprzątania pobocza i pozbierania śmieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ? Osp  do wypadków jeździ ? Chyba z miotłami szosę pozamiatać . Strach głupią stłuczkę zrobić bo zaraz jakieś ochotnicy spod sklepu przyjadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci, co najwięcej szczekają jutro złożą rączki i z tapirem na łbie pójdą po opłatek, prezentując najnowszą kolekcję rumunia faszyn szoł wiosna/ lato 2016, rozglądając się w poszukiwaniu zazdrosnych spojrzeń "gorzej" ubranych sąsiadek. A... i dodałem jeszcze, że w Zabłociu powinna powstać sekta dla wyznawców innej ewangelii, bo ta Jezusowa nie wszystkim pasuje. Bo jak to tak, nie rzucać kamieniem? Co ten Jezus mógł wiedzieć, no nie? Zatem postuluję o apostazję niektórych parafian i założenie własnego zgromadzenia, najlepiej pod nazwą "jarzębina", pasuje idealnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM CZY ZNA KTOS RODZINE POSZKODOWANEGO??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ty człowieku wiesz co to znaczy wychamować min.10 ton !!!!? jeszcze na zakręcie? gdzie z naprzeciwka jechał drugi cięzki samochód?? najwięcej do powiedzenia na temat straży mają ci co wogóle sie nie znają!!! gadacie ze robimy manianę a jak jesteście swiadkami wypadku to zwiewacie gdzie pieprz rosnie z miejsca wypadku i jak pojawia sie styraż to wracacie i rżniecie chojraków mógł bym pisać tak długo ale to nie zmieni waszej chorej mentalnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
macie chorą mentalność i brak odwagi!!! potraficie tylko komętować a niemacie odwagi sami pomagać... będąc swiadkami wypadku uciekacie i zostawiacia ofiary bez zadnej pomocy do przybcia słuzb ratunkowych żal mi was bo niemacie pojęcie co mówicie a macie najwięcej do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...