Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świdnik: Kto rozpoznaje złodzieja?

Utworzony 25 lipca 2015 r. o 20:03 Powrót do artykułu
Pytanie tytułowe ,,Kto rozpoznaje złodzieja ?" ? Odpowiedź jest prosta: NIKT !!! ( Może personel galerii powinien sprawdzać częściej monitoring ?! ). I jeszcze jedno pytanie, a nawet dwa: 1. Czy ochrona go nie widziała ?, 2. I gdzie wogule była ochrona ?. MY TEGO NIE WIEMY !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hymmm ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten monitoring to chyba jakiś najtańszy bo twarzy za nic nie da sie rozpoznac. Jestem ciekaw kiedy sklepy przestaną oszczędzac na monitoringu :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To syn jednego zpolicjantow tak sie rozzuchwalil Ze jest przekonany ze moze robic to samo co Jego tata w ochronie prawa czynic bezprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska !gdzie wy szukacie,no gdzie....dupochronowo-kominowymalarz-ryzyszkop z kapela,sprzedali POLSKE za miliardy,miliardy euro i jak wszyscy wiemy,w nagrode w bruxelce za 30++++tys.euro miesiecznie sie husta,to jest dopiero zlodziej,aormowcome scierwo-szczury,ktore za 2000+-miesiecznie,scigaja i podniecaja sie kims,kto ponoc,PONOC...Jezeli juz,to sa tzw.odzyski..Brava dla niego i wiecej takich w Pieknej Polsce,na tych....sq....w,dla przykladu.Wstydzcie sie niebiescy,to WY!chronicie prawdziwych zlodzieiiiiiii z ul.Wiejs...ej wWaWie,i u siebie wlacznie,bedac ich ofiarami rowniez.Niebiescy!myslenie nie boli.........POLSKA jest PIEKNA i badzcie normalymi ludzmi,a nie..naprzeciw !.Niebiescy ! myslenie nie boli,koszta=ZERO,a nieoceniony ZYSK.........Przestancie scigac biednych ludzi i za marne grosze.Niebiescy,scigajcie tych....sqr...w,od gory,ryby gnija od glowyWasze niewinne dzieci i rodziny,beda splacac ich fanaberyczne zachcianki dnia codziennego,poczawszy ! od cygar za 100 euro+od sztuki...i co wy na to niebiescy,jestescie dumni ze swojej postawy..w KUPIE ?.Niebiescy.......myslenie nie boli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero teraz sobie policja o nim przypomniała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cham lub pedał z wieżowca tzw rotacyjnego tam jest pełno tego smrodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOPIERO TERAZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Tomek (KOSA)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha. Wiem kto to..... ale czy zadzwonię na policję ? NEVER. Nie jestem sprzedawczykiem Idę przybić piątaka kumplowi i opierdolić, że nawet flaszki nie postawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha. Wiem kto to..... ale czy zadzwonię na policję ? NEVER. Nie jestem sprzedawczykiem Idę przybić piątaka kumplowi i opierdolić, że nawet flaszki nie postawił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...