Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a poddaje pod rozwagę ! Dlaczego tak śpieszno im z tą kaczą informacją ? Ano jak obiecało się złote góry a została goła doopa to co ! Trzeba dać gawiedzi ! tak gawiedzi bo tak nas zwą te ohydne typy niszczące Polskę, przecież to co obiecali nie tylko nie realizują ale jeszcze bezczelnie mówią że ktoś tej dziczy przeszkadza ! Wyobraźcie sobie, ktoś kto ma wszystko sejm, lokaja w Pałacu i senat ! Wszystko psior i ktoś przeszkadza ! A gdzie ten worek ustaw co tak nosił lokaj i broszka ! NIc, nic, kpl. nic ! Banda oszołomów, kłamców i obłudników ! Piekło czeka całą dzicz ! Już belzebub stoi w drzwiach i czeka na was, guru sekty psior pierwszy i reszta dziczy niszczycieli Polski i marzeń Polaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyszło o Bolku. A niedługo wyjdzie o Lolku bramkarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CHWILĘ WYJDĄ KWITY TW WOLSKIEGO : Wśród dokumentów przechowywanych przez Jaruzelskiego miały się znajdować m.in. materiały z masakry na Wybrzeżu, kopalni Wujek, a także dokumenty dotyczące osób biorących udział w obradach Okrągłego Stołu i działań służb specjalnych PRL. – To jasne, że są tam materiały, które są bombą, które mogłyby zdetonować Polskę – podkreśla dr Lech Kowalski, historyk wojskowości oraz autor biografii Czesława Kiszczaka i Wojciecha Jaruzelskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urodziłem się kilka lat przed stanem wojennym. Pamiętam czasy PRLu.O wydarzeniach 68,70 czy 81 roku w moim domu mówiło się często.Pamiętam,jak w przedszkolu powiedziałem powtórzyłem nauczycielce słowa taty,że "na zachodzie w sklepach jest więcej niż u nas w pewexsie" a ona ciągnęła mnie za język a ja opowiadałem.Na drugi dzień wpadli do naszego mieszkania SBcy,zrobili przeszukanie,ojca zabrali ze sobą.Mama straciła pracę.Ojciec został TW,mama dostała dobrą pracę.Parę lat po tym wydarzeniu w roku 86 odwiedził nas wujek z Anglii,wódka lała się non-stop przez cały weekend i pamiętam jak tato powiedział wujkowi,że musiał podpisać zobowiązanie i że Wałęsa pewnie też z nimi współpracuje bo inaczej skończyłby w Wiśle.Jak wszyscy damy się pozabijać to kto będzie podnosił ten kraj.Mam szacunek dla Lecha Wałęsy bo zrobił bardzo wiele dobrego dla kraju balastując między komunistami,bezpieką a solidarnością przechylając szalę w 1989r. Komuna go nie zabiła zrobi to demokracja IVRP. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie przeszły testów grafologicznych i co ciekawe tak nagle wypłynęły i od razu na całą Polskę..moje zdanie- były inne czasy to i robiło się różne rzeczy,nie zawsze słuszne moralnie (Piłsudski też miał grzeszki na sumieniu a jakoś się o tym nie mówi i dokumentów nie wystawia ), co nie znaczy że Wałęsa nic nie zrobił dla kraju, a zrobił dużo. A skąd pewność że wszystkie dokumenty z okresu SB nie były podrabiane i dorabiane na potrzeby SB? Najpierw niech się upewnią w swoich "informacjach" a później rozgłaszają bo mogą zaszkodzić niepotrzebnie człowiekowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA CHWILĘ WYJDĄ KWITY TW WOLSKIEGO : Wśród dokumentów przechowywanych przez Jaruzelskiego miały się znajdować m.in. materiały z masakry na Wybrzeżu, kopalni Wujek, a także dokumenty dotyczące osób biorących udział w obradach Okrągłego Stołu i działań służb specjalnych PRL. – To jasne, że są tam materiały, które są bombą, które mogłyby zdetonować Polskę – podkreśla dr Lech Kowalski, historyk wojskowości oraz autor biografii Czesława Kiszczaka i Wojciecha Jaruzelskiego.
 
a poddaje pod rozwagę ! Dlaczego tak śpieszno im z tą kaczą informacją ? Ano jak obiecało się złote góry a została goła doopa to co ! Trzeba dać gawiedzi ! tak gawiedzi bo tak nas zwą te ohydne typy niszczące Polskę, przecież to co obiecali nie tylko nie realizują ale jeszcze bezczelnie mówią że ktoś tej dziczy przeszkadza ! Wyobraźcie sobie, ktoś kto ma wszystko sejm, lokaja w Pałacu i senat ! Wszystko psior i ktoś przeszkadza ! A gdzie ten worek ustaw co tak nosił lokaj i broszka ! NIc, nic, kpl. nic ! Banda oszołomów, kłamców i obłudników ! Piekło czeka całą dzicz ! Już belzebub stoi w drzwiach i czeka na was, guru sekty psior pierwszy i reszta dziczy niszczycieli Polski i marzeń Polaków
Kochani nic dodać i nic ująć ! Oto dlaczego babramy się w goownie zwanym teczki, bolki, srolki i bździnki ! Ta banda kretynów zamiast coś robić  to bebrają w sraczu a wszystko co pilne leży ! Przecież to 500+ zostało kpl. porąbane tak jak by to robili ludzie nie chodzący po ziemi i nie mający pojęci ! Mieli też zlikwidować gimanazja ! I co no nic czarna sotnia okazało sie prowadzi 80% gimnazjów i od razu klops ! To robienie z ryja nie mylić gębą fekalia ! Co nie tkną to smród ! Oto "dobra,  zmiana " jak mawiał satyryk z przecinkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu rzuciły się hieny "dziennikarskie: i "naukowe" na "dokumenty" . Robią ludowi wodę z mózgu.Nie uszanują ostatniej prośby (sensownej) zmarłego. Wstyd dla Polski, wstyd dla narodu polskiego tak umęczonego w ostatnich 2 stuleciach. Ci "naukowcy" to gówniarzeria, która popisuje się "sensacją" tyle, że niektórzy to nawet "zomowca" czy "ścieżki zdrowia" nie widział a nawet może nie wie co to znaczy. Zesrał by się przy pierwszym przesłuchaniu gdy za plecami głos oficera mówił-pytał '"byliście obywatelu w wojsku(i w tym czasie odciągał zamek w pistolecie) wiecie że ten pistolet jest przystosowany do nakładki tłumikowej? no to co ? podpiszecie!?! "    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do matijas77 Wałęsa jest skompromitowany w oczach Polaków nie za to, że współpracował ale za to, że się nie przyznał i nie wyjaśnił sytuacji, kłamał, mataczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jedno słowo od psiorów czy kurdupla nie ma najmniejszej wagi gdyż to fałsz, kłamstwo, obłuda i nikczemność tego małego na ch..ja za duży a na człowieka za kurdupel !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W świecie polityki nie ma czegoś takiego jak honor i uczciwość..! W czasie zmian ustrojowych jedną z najważniejszych "reform gospodarczych" było palenie i zakładanie "teczki" lub odwrotnie... Dziś te teczki nie mają żadnej wiarygodności... Ten cyrk to odwracanie uwagi od prawdziwych problemow Polski czyli to co PiSowi wychodzi najlepiej, mieszanie IPNem...! Życzę Wam więcej krytycznego spojrzenia na "informacje" w mediach... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIERWSZA ZASADA PRAWDZIWEGO AGENT: 1. NIGDY SIĘ NIE PRZYZNAJ 2. MATACZ , ZMIENIAJ WERSJE BOLEK TO AGENT , SZKODA ZE ZNISZCZYŁ ŻYCIE TYLU OSOBOM ZE SWEGO OTOCZENIA . LEPIEJ NIE WRACAJ DO POLSKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakąś aferę musieli znaleźć, aby nie było w mediach mowy o sprzedaży obligacji Skarbu Państwa za 6mld zł, a tym samym zwiększenie długu publicznego do 20mld zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani nic dodać i nic ująć ! Oto dlaczego babramy się w goownie zwanym teczki, bolki, srolki i bździnki ! Ta banda kretynów zamiast coś robić  to bebrają w sraczu a wszystko co pilne leży ! Przecież to 500+ zostało kpl. porąbane tak jak by to robili ludzie nie chodzący po ziemi i nie mający pojęci ! Mieli też zlikwidować gimanazja ! I co no nic czarna sotnia okazało sie prowadzi 80% gimnazjów i od razu klops ! To robienie z ryja nie mylić gębą fekalia ! Co nie tkną to smród ! Oto "dobra,  zmiana " jak mawiał satyryk z przecinkiem
Odstaw te dragi bo Ci mózg wyprały równo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ani jedno słowo od psiorów czy kurdupla nie ma najmniejszej wagi gdyż to fałsz, kłamstwo, obłuda i nikczemność tego małego na ch..ja za duży a na człowieka za kurdupel !
Oooo nie wiedziałem, że w szpitalu psychiatrycznym na oddziale zamkniętym pacjenci mają dostęp do netu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZCZELNY KAPUS I ZDRAJCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się teraz narobiło BOHATERÓW ,jacy odważni ,butni i piszą --JA NIE PODPISAŁEM - a wiesz dlaczego ? bo byłes dupkiem i inteligentny UB wiedział ,że z ofermy nie będzie dobrego agenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walensa agentem był, ale takie czasy były: i Adaś agentem był i Tadeusz i Bronek i wielu wielu innych tez agentami SB byli, czy z prawa czy też z lewa agentura była jest i będzie i ta Polska taka śmiszna będzie. Więc młodzi ambitni z pomysłami i znajomością języków obcych hajda stąd jak najdalej bo Was zgnoją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie jest teczka "Lolka"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...