Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Call center Alior Banku w Lublinie: "Stres, nadgodziny, wyzysk pełną parą" (list)

Utworzony przez fckgw, 27 grudnia 2013 r. o 12:39
CC Alior Banku czyli taki Orange 2.0...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszędzie jest wyzysk, bez względu na to czy pracujesz w CC czy w głupim spożywczaku, wszędzie znajdą sposób na to aby NIE PŁACIĆ ludziom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarność to wam wywalczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W każdym call center,ściema na całego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolnili więc trzeba nabruździć...trzeba było wcześniej o tym napisać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A przypomnijcie sobie jak Żuk mało się nie zesrał w gacie w telewizji i ogłaszał "mega sukces" w postaci "Ściągnięcia do Lublina inwestora dającego miejsca pracy absolwentom lubelskich uczelni". W świetle telewizyjnych jupiterów opowiadał razem z menadżerem tego parszywego kołchozu, o wielkim sukcesie i skoku cywilizacyjnym Lublina. Od razu wiedziałem, że to żałosne pieprzenie człowieka oderwanego od rzeczywistości. Macie swoje wspaniałe, rozwojowe i intratne miejsca pracy lubelscy absolwenci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zesraj się a nie daj się -  Alior Bonk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co przepraszam ma Żuk do złych warunków w call center. Nie będzie im sie podobać to przeniosą call centrem do Starachowic. Za jakość pracy w call center nie można winić prezydentów miast. Chcemy, żeby wszystko było tańsze to mamy. Tanie jedzenie z biedronki, tanie buty z chin, tanie kredyty. za wszystko się płaci. Z drugiej strony nie buntujemy sie, gdy pracownik call center zarabia 1200 a prezes tego banku 1.200.000. Trzeba rewolucji, a nie narzekania na prezydenta Zuka  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOKLADNIE PODZIEKUJCIE WALESIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem podziękować wam za ten artykuł, nie wiedziałem że w Alior Banku aż tak źle się dzieje, niby "Wyższa kultura bankowości" a tu raczej "wyższa kultura ułomności" najpóźniej do 03.01 2014 wycofuje swój kapitał z tego felernego banku, oraz zamykam wszystkie konta, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Do prezesów tego tworu Bankowego kieruję te słowa; TRAKTUJCIE SWOICH PRACOWNIKÓW NORMALNIE!!!. Powiem tak, stracicie bardzo dużo po tym artykule, ja sam obracałem u was  ogromnym kapitałem i właśnie od dzisiaj wszystkim będę odradzać. Nie zdawałem sobie sprawy, że to takie badziewie. Wstyd mi za was, wstyd.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat odpracowanie wigilii w sobote to nic dziwnego. Wigilia to normalny dzien pracy a  nie swiateczny wiec albo urlop albo odpracowanie w innym terminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do media expert ,alior to pikuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to pracownicy mieli odpracować Wigilię w sobotę a potem i tak w Wigilie dostali urlopy przymusowe, a więc w sobotę była praca za free :)   Konkretny kołchoz z tego Aliora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po Nowym Roku zamykam swój rachunek w tym banku.    Czas skończyć z traktowaniem Lublina jako miejsca pozyskiwania taniej siły roboczej w sposób urągający ludzkiej godności! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alior, media expert to dodam jeszcze bgż. Co się dzieje kto napędza tę maszynę męki i wyzysku, czy nie ma instytucji która by to poskromiła bez oficjalnego zgłoszenia (bo po zgłoszeniu to zgłaszający ma już po robocie i kołek w d....). KNF obudz się pracownicy banków muszą brać kredyty na siebie i płacić odsetki bo szefa nie interesuje sposób pozyskania kliienta. Terror, płacz to codzienność a dyrektorzy cały czas wywierają presję na pracoenikach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maszynę wyzysku napędzają sami pracownicy. Ponieważ muszą jakoś zarobić na życie. A że jest ich dużo więcej niż miejsc, to pracodawcy robią co chcą. Taka prawda. W branżach specjalistycznych, gdzie znalezienie specjalisty (np. z 5 językami i umiejętnością xyz) graniczy z cudem, pracodawca nie może nawet głośniej zakaszleć, bo pracownik się wq.... i rzuci papierami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałem podziękować wam za ten artykuł, nie wiedziałem że w Alior Banku aż tak źle się dzieje, niby "Wyższa kultura bankowości" a tu raczej "wyższa kultura ułomności" najpóźniej do 03.01 2014 wycofuje swój kapitał z tego felernego banku, oraz zamykam wszystkie konta, nie chcę mieć z nimi nic wspólnego. Do prezesów tego tworu Bankowego kieruję te słowa; TRAKTUJCIE SWOICH PRACOWNIKÓW NORMALNIE!!!. Powiem tak, stracicie bardzo dużo po tym artykule, ja sam obracałem u was  ogromnym kapitałem i właśnie od dzisiaj wszystkim będę odradzać. Nie zdawałem sobie sprawy, że to takie badziewie. Wstyd mi za was, wstyd.
Zaimponował mi Pan. Dzięki takiej postawie można choć częściowo odzyskać wiarę w ludzi. Gratuluje dobrej decyzji i trafnego osądu sytuacji. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie macie zielonego pojęcia jak jest w innych CC. PKO BP praca 24/7 świątek piątek czy niedziela a tu narzekanie na pracę w sobotę. Ogarnięcia trochę proszę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba być naiwnym żeby uwierzyć w takie opowieść albo nie mieć pojęcia o tym jak wygląda praca. nigdzie nie ma lekko, a szczególnie w sprzedaży, gdzie na wynik trzeba solidnie zapracować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj a co kogo obchodzi szary człowiek, byle wynik był, później będzie większa dywidenta do podziału... Przecież tak wszędzie jest, jak najwięcej z siebie dać a jak najmniej zapłacić. Ale tutejsi forumowicze chociażby 1600 netto zarobili to powiedzą, że nie jest źle z taką płacą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...