Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cavaliada 2013: Takiej imprezy w Lublinie jeszcze nie było (zdjęcia)

Utworzony przez Luke, 3 marca 2013 r. o 14:12
Niedziela. Wstaję z gigakacem po imprezie jakiej jeszcze nie było. Włączam chrome i czytam o tańczących koniach w Lublinie. Ja jebię. Lublinianie podziwiajcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie piękne show a takie beznadziejne zdjęcia. Ich jakośc woła o pomstę do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prosimy o CAVALIADĘ za rok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o to ciekawie było ,zachowajcie tylko wszelkie środki ostrożności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniała impreza! widowiskowe pokazy, organizacja też na wysokim poziomie. Brawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rewelacyjna impreza !!! Widowisko wspaniałe, organizacja na wysokim poziomie. Świetnie ! Bardzo proszę o kolejną CAVALIADĘ w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Lublin gratuluje z Poznania .W Poznaniu było mniejsze zainteresowanie jak w Lublinie ponieważ byłem taka moja ocena -wniosek prosty w Lublinie też potrafia brawo organizatorzy brawo marszałek powodzenia za rok prosimy o bis oglondałem w tv i publika tezdopisała i za to otrzymacie następne zawody ponieważ jest zainteresowanie.Lublin pomału się rozwija inwestycyjnie Targi Lubelskie i małe lotniskoale własne które powinno być rozbudowane chociaż o Cargo i system ILS wieże startową a nie kontener?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super impreza w Lublnie. Dla ,,małych i dużych''. Dla tych co są miłośnikami jeździectwa oraz dla tych krórzy chcą zobaczyć wspaniałe widowisko. Mankamentem są za małe parkingi jak na taką ilość osób, jak również usługi garmażeryjne (jedno stoisko). Ale jak na pierwszy raz to elegancko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...