Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cegły ze swastyką w okna mieszkania Tomasza Pietrasiewicza

Utworzony przez aba, 20 grudnia 2010 r. o 08:32
folkatka napisał:
Mam propozycję-rozpocznijmy zatem dyskusję o potrzebie istnienia tego typu Ośrodków jak NN,a przekonamy się,że nie są nam wcale potrzebne Kaziu, jest taka rzecz. Osrodek dawno przestał zajmować sie wyłacznie Żydami. Obecnie zajmuje sie dokumentowaniem całej historii Lublina - kulturalnej, społecznej etc. Ma na koncie wiele inicjatyw pionierskich w skali kraju - np. zbiór tzw. "historii mówionej" - czyli nagrane wspomnienia mieszkańców Lublina, które mozna sobie sciagnąć i odsłuchać, to takie rzeczy jak przypomnienie światu Lubelskiego Lipca'80, etc...Wiele wiele innnych rzeczy. Sam portal "Pamięć Miejsca" jest rzecza wyjątkowa na skale kraju. Zatem uwazam, że TNN to instytucja jak najbardziej potrzebna. Co do Zydów - to czy tego chcesz czy nie, ale Zydzi sa bardzo istotna cześcią naszej historii. To tyle... Co do ataku: podejrzewam jakis zapijaczonych dresów z osiedla, i tyle.
Nie wiem czy pamiętasz, ale protestowano pisemnie przeciw przekłamywaniu historii Lubelskiego Lipca'80. Przypominając światu to wydarzenie Pietrasiewicz zapomniał o WSK- Świdnik, gdzie wszystko się zaczęło. Zrobił to z premedytacją, bo nie zareagował nawet po wytknięciu mu tego "niedopatrzenia". Z doświadczenia wiem, że "prawda" podawana przez to środowisko niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Mam propozycję-rozpocznijmy zatem dyskusję o potrzebie istnienia tego typu Ośrodków jak NN,a przekonamy się,że nie są nam wcale potrzebne Kaziu, jest taka rzecz. Osrodek dawno przestał zajmować sie wyłacznie Żydami. Obecnie zajmuje sie dokumentowaniem całej historii Lublina - kulturalnej, społecznej etc. Ma na koncie wiele inicjatyw pionierskich w skali kraju - np. zbiór tzw. "historii mówionej" - czyli nagrane wspomnienia mieszkańców Lublina, które mozna sobie sciagnąć i odsłuchać, to takie rzeczy jak przypomnienie światu Lubelskiego Lipca'80, etc...Wiele wiele innnych rzeczy. Sam portal "Pamięć Miejsca" jest rzecza wyjątkowa na skale kraju. Zatem uwazam, że TNN to instytucja jak najbardziej potrzebna. Co do Zydów - to czy tego chcesz czy nie, ale Zydzi sa bardzo istotna cześcią naszej historii. To tyle... Co do ataku: podejrzewam jakis zapijaczonych dresów z osiedla, i tyle.
No właśnie: cały aparat bezpieczeństwa to byli prawie wyłącznie żydzi i to jest też historia,a o przodkach naszej pary prezydenckiej i wartościach tego środowiska nie muszę chyba przypominać?Wy się nadajecie tylko do WYGWIZDANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze mówiąc, to nie wiedziałam o tym...ale , o ile sobie przypominam, to w tym roku o WSK mowiono... Tak czy inaczej uwazam, że gdyby nie akcja TNN, nikt by się o tym nie dowiedział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka napisał:
Szczerze mówiąc, to nie wiedziałam o tym...ale , o ile sobie przypominam, to w tym roku o WSK mowiono... Tak czy inaczej uwazam, że gdyby nie akcja TNN, nikt by się o tym nie dowiedział.
@RE: G**** mnie obchodzi to, kim byli przodkowie pary prezydenckiej. Moi też nie byli Polakami i spróbuj mi to wypomnieć...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Rozliczenie złodziejskie i mafijnej dzialalności Komisji Majątkowej okradającej Polskę na rzecz Watykanu i siedzacych w tym kraju jego przedstawicieli. To jest dzieciaku najważniejsza sprawa do rozwiązania w tym kraju. Również dla ciebie bo z tych pieniędzy okradzionych zapewne powstałyby instytucje i inne rzeczy, z których i ty mógłbyś korzystać.
Posłuchaj krzewicielu zakazanej w TYM KRAJU prawem komunistycznej ideologii. Jedyni faszyści w Polsce, to okupujący ten kraj w latach 1939-45 Niemcy. NSDAP była partią socjalistyczną, więc ty masz z nią więcej wspólnego niż np. Młodzież Wszechpolska, komuchu. Jeśli piszesz o okradaniu Polski, to napisz o Jesziwie. W latach 60-tych Polska zapłaciła organizacjom żydowskim w Stanach ok. 170 tyś. dolarów za ten budynek a mimo to w latach 90-tych gmina żydowska otrzymała tę nieruchomość powtórnie. Ile razy można za tę samą rzecz płacić? W latach kiedy własność Kościoła była konfiskowana ministrem gospodarki był żydowski komunista Hilary Minc. A nad "bezpieczeństwem" czuwał jego rodak Jakub Berman, którego bratanek Marek Borowski dalej napełnia puste głowy socjalistycznym chłamem.Zapamiętaj też wreszcie, że jedyny oficjalnie działający nacjonalizm, z jego najgorszymi elementami (eksterminacja innego narodu, ekspansywność terytorialna) to izraelski SYJONIZM. I proszę cię, napisz chociaż raz coś z sensem, bo te twoje wpisy źle o tobie świadczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slowianskiej geby to on nie ma, ale zeby od razu rzucac kamieniami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka morda na tym zdjęciu, jakaś niesympatyczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktokolwiek z was zastanowił się, że za atakiem mogą stać inne siły? Czy wiecie jakimi funduszami dysponują środowiska pewnego kawałka papieru toaletowego, z którym lubią paradować quasi-intelektualiści? Czy nie widzicie w tym wszystkim pewnej logiki? Już zapomnieliście jak wyglądał "atak" na radiostację w Gliwicach? Nie bądźcie głupcami, naród polski od setek lat znany jest ze swojej wielkiej tolerancji. Kiedy w innych krajach mordowano pewną nację, my przyjmowaliśmy ją z otwartymi rękami. Pointa: scenariusz tego ataku wygląda mi na typową prowokację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam sobie wrzucił aby stworzyć szum wokół swojej społeczności. Typowe działania w stylu mosadu i GW. Jak mu tak źle w Polsce nikt go nie trzyma - samoloty do Tel-Awivu z Okęcia latają codziennie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do Żydów - to czy tego chcesz czy nie, ale Żydzi sa bardzo istotna częścią naszej historii. Niestety...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolec napisał:
Co do Żydów - to czy tego chcesz czy nie, ale Żydzi sa bardzo istotna częścią naszej historii. Niestety...
W naszej historii od czasów piastowskich do wydarzeń z Warszawy w dniu 11.11.2010 nie zapisali się zbyt pozytywnie, więc życzyłbym sobie na ten Nowy Rok, aby nasze wspólne przeżycia stanowiły już tylko historię a nie teraźniejszość, czy przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...