Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ceny prądu w 2019 r. Prezydent podpisał ustawę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 grudnia 2018 r. o 18:57 Powrót do artykułu
Brawo PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok ale to skad/od kogo sciagna kase?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wynika, ze prad i tak podrozeje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dali mu długopis, to podpisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisać można, a paru cwaniaków w nowych mercedesach z dystrybucji np. PGE lub Orange kupuje prąd na giełdzie, nie obchodzi ich deklaracja premiera że podwyżek nie będzie i zamiast 57gr za 1 kWh fundują odbiorcom cenę do zapłacenia np. 82gr. Sprawdźcie swoje rachunki, ile płacicie co miesiąc. Wystarczy podzielić kwotę z rachunku, tę co się płaci przez ilość kWh która jest na rachunku. U mnie wychodzi, że co miesiąc więcej. Od 65gr, 72gr, 80gr i ostatni rachunek 82gr. Służę rachunkami jak kto ciekawy. W biurze PGE jak zapytałem, dlaczego co miesiąc jest inna wyższa cena, przecież podwyżki nie było, to nie umieli odpowiedzieć. Granda, a nie brak podwyżek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że ne piszecie skąd te proponowane wzrosty były aż o 40%? Akcyza przecież była mniej więcej na tym samym poziomie. Nagle wszyscy zapragnęli inwestować w energetyce i trzeba było kasę na to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego wynika, ze prad i tak podrozeje :D
  Też nie wiem. Wiem za to jedno. Traktowanie klientów w taki sposób to zwykłe rozbójnictwo.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastepna granda to wywóz śmieci.Postawili dwa pojemniki na zmieszane.Wcześniej wystarczył jeden,który mimo odbioru raz na dwa tygodnie nie był zapełniany.Teraz będą opróżniać co trzy dni.A my za te puste kursy zapłacimy.Czy w tym ratuszu ktoś myśli normalnie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podpisać można, a paru cwaniaków w nowych mercedesach z dystrybucji np. PGE lub Orange kupuje prąd na giełdzie, nie obchodzi ich deklaracja premiera że podwyżek nie będzie i zamiast 57gr za 1 kWh fundują odbiorcom cenę do zapłacenia np. 82gr. Sprawdźcie swoje rachunki, ile płacicie co miesiąc. Wystarczy podzielić kwotę z rachunku, tę co się płaci przez ilość kWh która jest na rachunku. U mnie wychodzi, że co miesiąc więcej. Od 65gr, 72gr, 80gr i ostatni rachunek 82gr. Służę rachunkami jak kto ciekawy. W biurze PGE jak zapytałem, dlaczego co miesiąc jest inna wyższa cena, przecież podwyżki nie było, to nie umieli odpowiedzieć. Granda, a nie brak podwyżek.
 aleś ty głupi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...