Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cezary Kucharski zrezygnował z poselskiej pensji

Utworzony przez platforma oszustów, 9 listopada 2011 r. o 11:01
cezary kuchaski zaśmiecił miasto Lublin swoimi plakatami wyborczymi. Dykty i druty na których były wieszane plakaty z jego brzydką mordą do dzisiaj zalegają na ulicznych latarniach. CEZARY KUCHARSKI TO BRUDAS, ŚMIERDZIEL, KARIEROWICZ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kucharski to najgłupszy poseł idiota na terenie regionuw Lubelskim .W lubelskim tyle biedy a ten niby poseł rezygnuje z pensji zamiast przekazac na sport czy to w Łukowie czy w Lublinie Motor czy dokarmianie dzieci czy na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie czy Pulawach czy gdzie indziej.Boli to ze biedni go wybrali a ten rozdaje pieniadze bogatym wstyd mi za tego ziomala ,pisze to człowiek z miasta nad Warta bogatego tam ludzie pomagają biednym a tu ato filozof Palikot a tu Kucharski oddaja pieniadze inaczj bogatym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten Kucharski nie widzi biedy w Łukowie czy Lublinie gdzie co 4 dziecko jest niedozywione gdzie w regionie zadno miast nie ma obiekt nawzór regionu pomrza itd .Czarek jeszcze chyba nie za pózno obódz sie bo cie mieszkancy znienawidzą ze oddajesz kase nie dla biednych tylko ?????????????????/dla bogatych cwanych i kórzy lubią takich idiotów ,pokarzcie posłow i innych regionów ktorzy oddali pensje tak sobie czekam na info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy posłowie powinni przekazać swoje diety na jakiś szczytny cel (Hospicjum, biedni, schroniska..)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to 90% poszło na posła żeby teraz oddawać takie tłuste wynagrodzenie. Gdzie Ci oszuści i karierowicze zarobią takie pieniążki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
platforma oszustów napisał:
cezary kuchaski zaśmiecił miasto Lublin swoimi plakatami wyborczymi. Dykty i druty na których były wieszane plakaty z jego brzydką mordą do dzisiaj zalegają na ulicznych latarniach. CEZARY KUCHARSKI TO BRUDAS, ŚMIERDZIEL, KARIEROWICZ
A ty jesteś wszasz nierób i złodziej, za takie obelgi kierują sprawę do temidy!, by takim smierdzielom zamknąć nie wyparzone ryje, by nigdy więcej nie obrażały uczciwych ludzi.W złym świetle na temat Kucharskiego nie znając jego charakteru może się wypowiadać tylko nieudacznik,wszasz i inna najajowa menda , zapijaczony nierób i pospolity ham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Cezary Kucharski świeżo upieczony poseł pochodzi z ZIEMI LUKOWSKIEJ,a nie z Lubelszczyzny. W jego wypowiedziach często słyszałem słowo Lubelszczyzna,no cóż to jest tylko piłkarz,ale jeśli jest się posłem to niech zapamięta,że województwo nie jest Lubelszczyzną i w przypadku zabrania głosu w sejmie niech się nie zbłaźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli Kucharski reprezentuje tylko Łuków to pytam się dlaczego w Lublinie wystawiał się z Lubaszenko a nie łukowie dlaczego proponuje niekorzystną współprace miedzy młodziezą z Lublina a Legią ,gdzie jest jego patriotyzm regionalny ,czy zapomniał juz o Górniku Łeczna ,ktorym grał itd .Ten człowiek jest reprezentantem [posłem ]z Lubelskiego .Gdyby Kucharz był uczciwy to pytam co zrobil co zrobi dla regionu aby mnie przekonał ,na dzis pozbywa się lukratywnuej pensji ,zobaczymy co zrobi dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że nie jesteśmy narodem ludzi , nawet tak sobie średnio bogatych, ale dlaczego jesteśmy tak wredni, tacy zawistni. Do innych mamy tylko zaciśnięte pięści. Takie to smutne i przykre. Czy taki ma być model POLAKA ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jersto napisał:
Ja rozumiem, że nie jesteśmy narodem ludzi , nawet tak sobie średnio bogatych, ale dlaczego jesteśmy tak wredni, tacy zawistni. Do innych mamy tylko zaciśnięte pięści. Takie to smutne i przykre. Czy taki ma być model POLAKA ?
W tym kraju już ciężko spotkać polaka,wszędzie żydzi,osaczają nas z każdej strony-prawdziwy ARMAGEDON tu tkwi przyczyna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podrobic palikota chce i dlatego nie bierze diety poselskiej ale palikot jest niedopodrobienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...