Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcą odebrania awansu innemu klubowi. Działacze piszą listy do prezesów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 lipca 2017 r. o 19:09 Powrót do artykułu
A swoją drogą trzeba współczuć krasnostawskim kibicom- od lat grają po wsiach a piękny stadion jest niewykorzystany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku Start też nie awansuje - Żółkiewka znowu ich wydyma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo Sparta Rejowiec Fabryczny awansuje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że walczymy od 5 lat o IV ligę to nie przypadek ! to jest nieudolność naszych rządzących w klubie....myślą,że mają 3 grajków to zjedzą V ligę i na spokojnie awansują....prawda jest taka,że trzeba mieć 3-4 doświadczonych zawodników i porządny trener,który liznął trochę pracy w wyższej lidze albo,który by zrobił porządek z młodymi 'gwiazdkami" dawno mówiłem albo Kulig albo młody Wieczerzak ! awans dla EKo ! kibic Startu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
porządny trener plus 4 zawodników doświadczonych i będzie w Krasnymstawie IV liga...tyle że z taką znajomością reali piłki na tym szczeblu to IV liga wyłącznie jeden sezon
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było walczyć przez cały sezon, zdobyć 4 punkty więcej i byłaby ta 4 liga. Różanka była po prostu lepsza sportowo w minionym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnystaw przeprasza za Start.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w roztoczu też 2 ukrainców grało to tez by nie awansowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym klubie trzeba kogoś z twardą ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić na zbity ryj rządzących Startu! Nie chcę się za nich wstydzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym w ogóle w tym Starcie marzą...Na treningi przychodzi po 4 grajków. Piłkarzykom na awansie nie zależy bo w 4 lidze trzeba by zasuwać. Wiocha i amatorka na całego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniejszy od Krasnegostawu Radzyń Podl. ma drużynę w III lidze, a prawie wszystkie miasta powiatowe z woj. lubelskiego mają swojego reprezentanta w IV lidze (Zamość, Biłgoraj, Tomaszów Lubelski, do tego sezonu Hrubieszów, Kraśnik, Włodawa, Łęczna, Lubartów, Ryki) w lubelskiej IV lidze grała Chełmianka i gra Lublinianka z Lublina tylko jakimś cudem Krasnystaw w IV lidze grać nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tymi treningami to prawda, bywało że na treningu jest 4-5 zawodników. Gratuluje dla Eko, byliście lepsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ryj to ty masz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo jakiś oburzony działacz się odezwał! Zielony stolik siala siala la
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NOWY SEZON ZA PASEM ,PLEWY POWYRYWAĆ I BRAĆ SIĘ DO ROBOTY. AWANS BĘDZIE NAJLEPSZYM LEKARSTWEM NA TE WSZYSTKIE ZAWIROWANIA,TAKI JEST SPORT RAZ NA WOZIE RAZ POD WOZEM.PAMIĘTAJCIE KKS. START 1944 KRASNYSTAW TO PIERWSZY KLUB SPORTOWY W POWOJENNEJ POLSCE TO POWÓD DO DUMY.NIEBIESCY GOL !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odwalcie sie od zarządu. To ambicja i chęć sprostania wymagań kibiców prowadzi ich do tego by takie kroki podejmować. Wydaje mi się że to jedyna droga bo mój Start nie ma nawet pół piłkarza. Trzeba zmian wszyscy wiemy. Pilkarzyki są niedojrzałymi dzieciakami w rurkach i z żelem na całym ciele. Tylko kto będzie ta piłkę turlał jak się to zjarane towarzystwo wyplewi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby postawa ChZPN była chociaż w 5 % profesjonalna to do takiej sytuacji wogóle dojść nie powinno bo wątpliwości były juz wiele kolejek przed końcem sezonu. W zwiazku z tym, że w tym jeb.....m związku jest klika zakompleksionych nieudaczników (mogę wymieniać jeśli potrzeba) to jest teraz syf. A wystarczy jasno powiedzieć : "EKO miało prawo grać jednocześnie dwoma obcokrajpwacmi spoza Unii Eur." i nie ma tematu. Albo powiedzieć: "złamali przepisy, będą walkowery, nie ma awansu". Ale nie ! Obuch i reszta kluczą, pie....ą coś o "warunkowym" dopuszczeniu. Przecież to bełkot jak przemowa Kaczyńskiego z taboretu podczas miesięcznicy. Ogarnijcie się. Skończcie z "warunkami". Zacznijcie stosować przepisy jednakowe dla wszystkich. Nie będzie przypałów. Mi to się śni bunt klubów wobec tych związkowych miernot i założenie alternatywnej ligi. Wiem że to tylko sny ale kto mi zabroni ? Pomyślcie ile kluby każdego sezonu oddają bezsensownej kasy dla Obucha, Lackowskiegp i calej tej reszty. Ech. Pomarzyć jest pięknie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy kibice leśne dziadki którzy napinacie na na forach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po ile jajka na Chmielnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...