Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Chcemy koło zamiast krzyża", czyli co się działo przed Pałacem Prezydenckim (wideo)

Utworzony przez zorza, 11 sierpnia 2010 r. o 16:22
bolek i ty pacholku larry strasznie macie ograniczony zasob slow tylko ""komunista,scierwo,gnoj,komuch,czerwona ciota"strasznie jestescie ograniczeni tak jak wasi przelozeni z kosciola i mafii zwanej WATYKANEM'''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Nie powinienem ci fiucie palikmiota odpowiadać, bo wiem, że prowokujesz na zlecenie. To standard - zabolało palikmiota, trzeba namierzyć IP autora. Mam możliwości pisać na forum z kompletnie nienamierzalnych IP. Wiem jak to robić. Tylko po co? Może po prostu nie chcę? Może pełniona przeze mnie funkcja mówi mi - dość! Trzeba skończyć z tym chamstwem Palikota - nawet za cenę spraw sądowych... Czytacie - przemyślcie... Czy wszelkie fora dyskusyjne mają być owładnięte przez takich imbecyli jak przykładowy "siomik"??? Czy wchodząc na takie forum mamy być zobligowani do używania chamskiego języka takich "siomików" palikmiota? Czy na tym forum nie miejsca na merytoryczną dyskusję? Odpowiadam - NIE MA! Pytanie - Dlaczego? Bo żadnemu adminowi forum nie zależy na merytorycznych wypowiedziach! Oni się cieszą jak bluzgi ida na forum. Dlaczego się cieszą? Proste! - Bo więcej matołów typu "siomika" może kupi szmatę o nazwie Dziennik Wschodni. I tylko to się dla nich liczy! Nie jest tak jak piszę?
he ja pier***e jaki ty glupi jestes ..a IP moga sprawdzic bo pisze ze stacjonarki z domu tylko ze nikt glowy sobie nie bedzie tym zawracal bo ty jestes ograniczony i juz zapomniales po 2 godzinach pisania o co walczysz ty pacholku torunskiego watykanu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
bolek i larry liza kleru fujary...a w toruniu na patyku wisza jajca po rydzyku wiatr je chusta w lewo ..w prawo larry z bolkiem bija BRAVO i do radia chca wstepowac by te jajca wycalowac:)
Gnoja trzeba gnoic,jego chamstwo zwalczac chamstwem,DO PIECA GNONJA I TYLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
bolek i ty pacholku larry strasznie macie ograniczony zasob slow tylko ""komunista,scierwo,gnoj,komuch,czerwona ciota"strasznie jestescie ograniczeni tak jak wasi przelozeni z kosciola i mafii zwanej WATYKANEM'''
Na pal czerwona parowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
he ja pier***e jaki ty glupi jestes ..a IP moga sprawdzic bo pisze ze stacjonarki z domu tylko ze nikt glowy sobie nie bedzie tym zawracal bo ty jestes ograniczony i juz zapomniales po 2 godzinach pisania o co walczysz ty pacholku torunskiego watykanu..
I wypraszam sobie mowic tak o mojej ulubionej gazecie, SZMATLAWIEC to jest gazeta twoja jakis polrocznik lokalny.A i admini takich forum wiedza kiedy i kogo zablokowac baranie. mowisz ze awantura przeklenstwa ???zobacz co robia twoi ziomale zwani"OBRONCAMI DWOCH DESEK" jak przeklinaja blizniego......pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Nie powinienem ci fiucie palikmiota odpowiadać, bo wiem, że prowokujesz na zlecenie. To standard - zabolało palikmiota, trzeba namierzyć IP autora. Mam możliwości pisać na forum z kompletnie nienamierzalnych IP. Wiem jak to robić. Tylko po co? Może po prostu nie chcę? Może pełniona przeze mnie funkcja mówi mi - dość! Trzeba skończyć z tym chamstwem Palikota - nawet za cenę spraw sądowych... Czytacie - przemyślcie... Czy wszelkie fora dyskusyjne mają być owładnięte przez takich imbecyli jak przykładowy "siomik"??? Czy wchodząc na takie forum mamy być zobligowani do używania chamskiego języka takich "siomików" palikmiota? Czy na tym forum nie miejsca na merytoryczną dyskusję? Odpowiadam - NIE MA! Pytanie - Dlaczego? Bo żadnemu adminowi forum nie zależy na merytorycznych wypowiedziach! Oni się cieszą jak bluzgi ida na forum. Dlaczego się cieszą? Proste! - Bo więcej matołów typu "siomika" może kupi szmatę o nazwie Dziennik Wschodni. I tylko to się dla nich liczy! Nie jest tak jak piszę?
I co z tą Polską będzie jeśli tacy ludzie jak Ty pełnią wysokie funkcje . Chyba, że jest to wysoka funkcja w aparacie partyjnym, to by nawet pasowało do Twojego słownictwa - aż z niego bije miłość do bliźniego jak na rydzykowego "katolika" przystało . Idź kup GP, ND, zadzwoń do RM i poskarż się, że DW nie wycina nieprzychylnych komentarzy:lol:..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Na pal czerwona parowe.
He i poraz kolejny zablysneliscie zasobem slow...BARANY..pojawil sie PAL i PAROWA prosze spotkajmy sie tu na forum jutro a wy poczytajcie moze sie troszke odchamicie czerstwiaki granatem od pluga oderwani ,,,,,,a i jeszcze jedno wy jestescie bracmi????bo mi to wyglada ze tak .. tylko ktory ktorego sexualnie wykorzystuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
He i poraz kolejny zablysneliscie zasobem slow...BARANY..pojawil sie PAL i PAROWA prosze spotkajmy sie tu na forum jutro a wy poczytajcie moze sie troszke odchamicie czerstwiaki granatem od pluga oderwani ,,,,,,a i jeszcze jedno wy jestescie bracmi????bo mi to wyglada ze tak .. tylko ktory ktorego sexualnie wykorzystuje???
Cycek jestes JASIU idz spac.Jutro cie zapne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziu Maślana! Toż to pojebstwo ludzkie nie zna granic!!!! Alleluja!!! Wszystkim!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
bolek i larry liza kleru fujary...a w toruniu na patyku wisza jajca po rydzyku wiatr je chusta w lewo ..w prawo larry z bolkiem bija BRAVO i do radia chca wstepowac by te jajca wycalowac:)
Powiem ci tak siomik... Będąc tym kim jestem mógłbym poznać twoje IP bez problemu a potem skierować sprawę do prokuratury. Nie sikaj w pampersa - nie zrobię tego, bo wiem, że jesteś tylko co najwyżej pionkiem palikmiota, opłacanym bezmózgowcem - no i nie masz nic do dodania w sprawie... Analizując scenę polityczną - nie żartowałem. Jeśli opamiętanie nie przyjdzie - krew się poleje. Zapytacie: - Jakie opamiętanie? I tu mam problem. Powinienem powiedzieć, że "jakby w 1936-37 wyeliminowano Hitlera, to prawdopodobnie nie doszłoby do II wojny światowej"... Ale przecież nikt cywilizowany nie będzie nawoływał do mordu na Palikocie! Musimy znaleźć sposób na usunięcie palikmiotów takich jak Palikot z przestrzeni publicznej w ramach obowiązującego prawa. I to szybko! Zanim przyjdą ci, którzy nie chcą myśleć "w ramach UE" tylko po prostu są NORMALNI i dla nich TAK to TAK a NIE to NIE. Przyjdą, wykastrują siomika (nie będę go żałował) powieszą na suchej gałęzi, świetnie pasującej dla judaszów i ogłoszą, że przyszedł czas bronienia krzyża. I nie pomogą oddani PO ks. Sowa, Prusak czy TW Filozof. Czy rozumiecie o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Powiem ci tak siomik... Będąc tym kim jestem mógłbym poznać twoje IP bez problemu a potem skierować sprawę do prokuratury. Nie sikaj w pampersa - nie zrobię tego, bo wiem, że jesteś tylko co najwyżej pionkiem palikmiota, opłacanym bezmózgowcem - no i nie masz nic do dodania w sprawie... Analizując scenę polityczną - nie żartowałem. Jeśli opamiętanie nie przyjdzie - krew się poleje. Zapytacie: - Jakie opamiętanie? I tu mam problem. Powinienem powiedzieć, że "jakby w 1936-37 wyeliminowano Hitlera, to prawdopodobnie nie doszłoby do II wojny światowej"... Ale przecież nikt cywilizowany nie będzie nawoływał do mordu na Palikocie! Musimy znaleźć sposób na usunięcie palikmiotów takich jak Palikot z przestrzeni publicznej w ramach obowiązującego prawa. I to szybko! Zanim przyjdą ci, którzy nie chcą myśleć "w ramach UE" tylko po prostu są NORMALNI i dla nich TAK to TAK a NIE to NIE. Przyjdą, wykastrują siomika (nie będę go żałował) powieszą na suchej gałęzi, świetnie pasującej dla judaszów i ogłoszą, że przyszedł czas bronienia krzyża. I nie pomogą oddani PO ks. Sowa, Prusak czy TW Filozof. Czy rozumiecie o co chodzi?
Rozumiem że chcesz stworzyć takie prawo, aby usuwać przeciwników poltycznych z przestrzeni publicznej, a także wieszać ich pod dowolnym pretekstem? To samo robili Hitler i Stalin. A pomyślałeś co się stanie w Twoimi dziećmi jeśli nie przejmą Twoich betonowych katofaszystowskich poglądów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rozumiem że chcesz stworzyć takie prawo, aby usuwać przeciwników poltycznych z przestrzeni publicznej, a także wieszać ich pod dowolnym pretekstem? To samo robili Hitler i Stalin. A pomyślałeś co się stanie w Twoimi dziećmi jeśli nie przejmą Twoich betonowych katofaszystowskich poglądów?
Bredzisz (pewnie na zlecenie). Nic nie pisałem o "tworzeniu prawa". Nigdy nie nawoływałem do wieszania przeciwników politycznych. Myślicie, że się bronię? NIE! Po prostu wiem czyje polecenia realizujesz "Gościu" pisząc te brednie. O moje dzieci się nie martw! Wiedzą jak obsłużyć glocka 19 gdyby czerwonym ścierwojadom (zakres PO + SLD)zachciało się burd pod moim domem w stylu tych pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Ja po prostu tylko ostrzegam. Przeginacie i budzicie potwora, a dostrzeżecie to - bezmózgowcy - dopiero wtedy, gdy tlenu wam zacznie brakować, a stopy zaczną się topić. I żeby to było jasne - nie ja wam to zgotuję - to wy sami generujecie powstanie takiego ruchu. Jak wam się stopy zaczną topić - będzie już za późno. Jak jesteście tak tępi, że dalej nie rozumiecie - poczytajcie książki z okresu przed wojną 39r. No tak.... ale najpierw musielibyście umieć czytać książki. Za dużo wymagam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
larry napisał:
Bredzisz (pewnie na zlecenie). Nic nie pisałem o "tworzeniu prawa". Nigdy nie nawoływałem do wieszania przeciwników politycznych. Myślicie, że się bronię? NIE! Po prostu wiem czyje polecenia realizujesz "Gościu" pisząc te brednie. O moje dzieci się nie martw! Wiedzą jak obsłużyć glocka 19 gdyby czerwonym ścierwojadom (zakres PO + SLD)zachciało się burd pod moim domem w stylu tych pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu. Ja po prostu tylko ostrzegam. Przeginacie i budzicie potwora, a dostrzeżecie to - bezmózgowcy - dopiero wtedy, gdy tlenu wam zacznie brakować, a stopy zaczną się topić. I żeby to było jasne - nie ja wam to zgotuję - to wy sami generujecie powstanie takiego ruchu. Jak wam się stopy zaczną topić - będzie już za późno. Jak jesteście tak tępi, że dalej nie rozumiecie - poczytajcie książki z okresu przed wojną 39r. No tak.... ale najpierw musielibyście umieć czytać książki. Za dużo wymagam...
Spokojnie, nie unoś się, weźmiesz lekarstwa i potwór zniknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzka głupota nie zna granic czy nie wystarczyła by tablica pamiątkowa od kiedy tacy ludzie są solidarni i nagle tacy zapaleni katolicy,ja też jestem katoliczką ale pewne rzeczy powinny miec swoje miejsce.Krzyż?hmm owszem upamietnijmy tych którzy zgineli ale po co takie przepychanki niech się najpierw ludzi zastanowią nad swoim zachowaniem bo to co sie wydazyło pod pałacem to jedna wielka żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
ludzka głupota nie zna granic czy nie wystarczyła by tablica pamiątkowa od kiedy tacy ludzie są solidarni i nagle tacy zapaleni katolicy,ja też jestem katoliczką ale pewne rzeczy powinny miec swoje miejsce.Krzyż?hmm owszem upamietnijmy tych którzy zgineli ale po co takie przepychanki niech się najpierw ludzi zastanowią nad swoim zachowaniem bo to co sie wydazyło pod pałacem to jedna wielka żenada
To nie są żadni katolicy, to jest bojówka ojca dyktatora. Najszybciej konflikt rozwiązałaby Izba Skarbowa, gdyby dobrała się ojcu do dupy to szybko odwołałby swoje "psy wojny". Co polecałbym do poważnego rozważenia ministrowi finansów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojciec dyrektor ma takie znajomosci ze nawet skarbówka boi sie go ruszyc a jak nie to nasle swoje mocherki i po krzyku rząd go popiera,Kaczyński chwali Lepper z Giertychem pokłony mu wali i co sie dziwić ze nikt jemu sie do dupy dobrac nie może
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po za tym jego mochry zaraz wyłozyły by kase ze swoich kieszeni zeby wspomóc biednego Rydzyka on jest jak mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam i już nie mam wątpliwości... Widocznie tak musi być. Nic nie zrozumieliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj, chora władza,chory kościół, chorzy ludzie ( umysłowo)!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MIĘDZY ZAPATERYZMEM, A BENEDYKTYZMEM czyli MIĘDZY B(L)OGIEM, A PRAWDĄ: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! KZ NSZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW dalej stoi na stanowisku wątku religijnego w zaistniałej katastrofie rządowego TU-154. Osłabione Państwo, pogrążone w chaosie dostało w Niebieskim Prezencie SZ(k)OPKĘ z Krzyżem w roli głównej. Sama spisana, nagrana i odtwarzana bez przerwy NAU(cz)KA JP 2: ?NIECH STAPI DUCH TWÓJ I ODNOWI OBLICZE ZIEMI ? TEJ ZIEMI?; ?NIE LĘKAJCIE SIĘ JAM ZWYCIĘŻŁ ŚWIAT? ; i nieopatrznie zacytowana przez Vatykańskiego Kardynała ?WALCZYĆ O KOSCIÓŁAŻ DO ROZLEWU KRWI, BO TYLKOKREW NAWRACA? oraz początek paPIESKIEJ Drogi Umiłowanego Następcy Umiłowanego Poprzednika Benka XVI dającego ?KRZYŻ DO WALKI? pokazuje Niebieski Obraz Nieziemskiej Rzeczywistości. Szkop zawsze pozostanie szkopem zapewniając Polsce Krzyżową SZ(k)OPKĘ! Tak kompromitowane Państwo podoba się Najwyższemu i jest o krok od Zbawienia, a czarni przygotowują się do przejęcia władzy w Polsce ? nie tak dawno wygwizdano w kościele abp. WIELGUSA ? wygwizdano też Duchowieństwo pod Krzyżem! Następne Gwizdy będą po dokonanym Przewrocie! KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC PiSał w postach o ?INWAZJI SZKOPÓW NA POLSKĘ? . Milczący Kościół sterowany jest przez Najwyższego Benka XVI z Ekipą ? Hitlerowi nie udało się na drodze ROZLEWU KRWI zawładnąć Światem, Europą, Polską, a czy Benkowi XVI Ludzie pozwolą na odstawianie Vatykańskiej SZ(k)OPKI i zdobycie Polski, Europy, Świata bez jednego wystrzału? Sam Brat Prezydenta -Jarosław Kaczyński ? znalazł się w najgorszej sytuacji (Śmierć członków rodziny, 2-gie miejsce w wyborach 2010) jest w stanie identycznym jak każdy po takich doświadczeniach, a taki stan jest idealny do manewrowania przez Kościół zza Krat Konfesjonału. Nawet PiS-maki nie wpadły na pomysł, ani też inni Parlamentarzyści wysłania Pana Jarosława na urlop zdrowotny, a wtedy wymknie się Kościołowi spod Bożej Ręki! Samo złożenie wieńców pod Krzyżem wygląda niestosownie, bo Para Prezydencka spoczywa na Wawelu, a katastrofa miała miejsce pod Smoleńskiem ? są to miejsca godne czci, niczym Cmentarze z okresu II Wojny Światowej. Nie na darmo obecny Prymas Polski Ks. Abp Józef Kowalczyk widnieje na SB-ckiej Liście Wildsteina 15 x (słownie: piętnaście razy) Prymas Polski Emeryt ks. Kard. Józef Glemp 2 x , Jego pierwszy Nastepca bp. Henryk Muszyński, obecnie emeryt 4 x, a z Nimi cały zastęp Kur...iewno ? Epilektoskopackim, w samym Vaticano zas Hitlerjugend! Prowokacje i zachowania w stylu SZ(k)OPKI są rzeczą normalną! Czy warto dla dwóch desek przelewać krew? Samo Duchowieństwo z Papieżem włącznie daje przykład jak przelewać krew: - z Flaszki do Ampułki, z Ampułki do Kielicha, z Kielicha w Gardziel... Aby Święte Jadaczki nie ustały w drodze KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC całemu Departamentowi Księży Kapelanów i Kur...iewnej Braci w Kąciku KUL-inaria serwuje: 1) Ciało Pańskie z Grilla; 2) Krew Pańską z Gwinta; 3) Skrzydełka Anielskie z Grilla; 4) Pączki smażone na Świętych Olejach z nadzieniem Róży Duchownej; 5) Napój Duchowny FRUTTI DI PAPA z paPIESKICH Owoców - granatów - odmiana Germany 1939; 6) Brakujące paliwo uzupełnia Bio-paliwem ze Świętych Olejów i każdy będzie mógł jechać prosto do Nieba... DZIECIOM ZAŚ: 1) czeKULadowe Krzyże; 2)czeKULadowego Zbawiciela; 2)czeKULadową Panienkę; 3)i... ... ... i Wszystkich Świętych czeKULadowych... Wszystkie te atrakcje produkowane oczywiście na KUL-u! jako, że ?Nie samym chlebem żyje człowiek...? Dla upamiętnienia takiego zbiegu oKULiczności na wszystkich KUL-awych i PAT-ologicznych Szkołach KAT-olockich z faKULtetem Biotechnologii wyhodować należy oKULicznościową Odmianę KĄKOLU podlewanego Wodą Święconą , co w efekcie da bujny kwiat zaliczany do wyjątków o Świętej Nazwie kąKUL ! Takimi kąKULami należy udekorować wszelkie Szkoły KAT-olickie, Kościoły no i sam Krzyż ? czyż to nie cudowne? Skoro wyszło Ciało Pańskie i Krew Pańska, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC zapewnia, że kąKUL też wyjdzie! Koszty produkcji identyczne jak uprawa kąkolu, bo Woda Święcona nycz nie kosztuje. Rozpuszczając zaś Gips w Wodzie Święconej można otrzymać Gipsowe kąKULe ? trwałe niczym ?Róża Duchowna?. W całej manifie z benedyktyńską dokładnością śpiewać powinna Budka Suflera "Bal Wszystkich Świętych". W imię czego ludzie robią z siebie takich idiotów? - Chyba jesynie "W Imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego". Enter. Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW (koniecznie wielkimi literami) czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI ? Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...