Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Chcemy koło zamiast krzyża", czyli co się działo przed Pałacem Prezydenckim (wideo)

Utworzony przez zorza, 11 sierpnia 2010 r. o 16:22
Ale jaja. Wygląda na to, że spór o krzyż zamienia się pomału w atrakcję turystyczną. Broń PISu zaczyna ginąć w jarmarkowo-turystyczno-hipisowskiej atmosferze.... Za chwilę nikt nie będzie mówił o krzyżu tylko o imprezie przed pałacem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś pożyczy mi piłę łańcuchową to pojadę tam i zrobię porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorza napisał:
Kaczyński juz wygnał swoja schorowana matke do walki o pomnik nieudolnego braciszka.PIS kompromituje polaków i krzyz.Palikot miał i ma racje to rodzina wariatów.
kolego tak się składa że nie masz racji ile potrzeba ci argumentów żeby dojść do wniosku że jesteś oszukiwany? jesteś głąbem nie wiem co skończyłeś ? jeżeli w ogóle coś w co nie wierze to albo kupiłeś albo cię oszukali!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Jak ktoś pożyczy mi piłę łańcuchową to pojadę tam i zrobię porządek.
JANEK ty sie powies na tym lancuchu od tej pily.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
ludzka głupota nie zna granic czy nie wystarczyła by tablica pamiątkowa od kiedy tacy ludzie są solidarni i nagle tacy zapaleni katolicy,ja też jestem katoliczką ale pewne rzeczy powinny miec swoje miejsce.Krzyż?hmm owszem upamietnijmy tych którzy zgineli ale po co takie przepychanki niech się najpierw ludzi zastanowią nad swoim zachowaniem bo to co sie wydazyło pod pałacem to jedna wielka żenada
Zenada-to chyba twoja stara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O widze ze watykansko-pisowski nowotwor jeszcze aktywny a jak wiemy z nowotworem miedzy innymi walczy sie chemia ....Mam propozycje udusic to pisowskie scierwo CYKLONEM B i po krzyku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
O widze ze watykansko-pisowski nowotwor jeszcze aktywny a jak wiemy z nowotworem miedzy innymi walczy sie chemia ....Mam propozycje udusic to pisowskie scierwo CYKLONEM B i po krzyku...
JUDE?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Bilgorajski KOMUCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EVA napisał:
JUDE?????????
O nowotwor sie odezwal...Spadaj suczko na trase lublin-warszawa tam moze dadza ci kierowcy TIR-ow cos zarobic...A i jeszcze jedno skoro taka wierzaca jestes to powiedz kim byl ten wytwor wyobrazni chorych ludzi zwany jezusem to zydzisko,,a na ciebie 2 puszi CYKLONU B zarezerwuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
To Bilgorajski KOMUCH.
O i agent bolek sie pojawil baran bez szkoly juz zaniosles ojcu kanapki na punkt kontrolny ZOMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
O i agent bolek sie pojawil baran bez szkoly juz zaniosles ojcu kanapki na punkt kontrolny ZOMO
Zpolerowales CWELU gale swojemu czerwoncowi ? Pouczyles kase ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
O nowotwor sie odezwal...Spadaj suczko na trase lublin-warszawa tam moze dadza ci kierowcy TIR-ow cos zarobic...A i jeszcze jedno skoro taka wierzaca jestes to powiedz kim byl ten wytwor wyobrazni chorych ludzi zwany jezusem to zydzisko,,a na ciebie 2 puszi CYKLONU B zarezerwuje
Tyle jadu w tobie.Powiedz bucu skad ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
O i agent bolek sie pojawil baran bez szkoly juz zaniosles ojcu kanapki na punkt kontrolny ZOMO
Obrazasz WALESE.Mozesz miec niezle klopoty siomik.Przyjada po ciebie i wygumuja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jedni chcą ,a drudzy nie, aby krzyż stał przy pałacu prezydenckim ,to mam kompromis.Na czas modłów niech go tam stawiają.Ta godzinka dziennie wystarczy i po problemie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ 'tabliczka czekolady' montowana - nie długo poznamy, co jest napisane {montaż od godz.10}
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe lubelskie wieśniaki spojrzcie na siebie i swoje zachowania, jak czytam to forum to zaluje ze nie bylo wiecej samolotow do smolenska w tym samym czasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeciwników upamiętnienia poległych pod Smoleńskiem podburza m.in.kryminalista ZBIGNIEW S. W 1997 r. został skazany na 9 l. wiezienia za napady i gwałty. A teraz jest oskarżony w sprawie szantażu senatora Piesiewicza. [media]http://niezalezna.pl/article/show/id/37570[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegem do TV - godz.11:00 odsłonięcie tablicy - uroczyste !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawym społeczeństwem Pan rządzi Panie Prezydencie.Z całego serca Panu współczuję ,bo jadąc za granicę można spalić się ze wstydu.Ja prowadząc interesy za granicą nigdy nie przyznaję się do kraju pochodzenia.Byłby wstyd na kilometr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Ciekawym społeczeństwem Pan rządzi Panie Prezydencie.Z całego serca Panu współczuję ,bo jadąc za granicę można spalić się ze wstydu.Ja prowadząc interesy za granicą nigdy nie przyznaję się do kraju pochodzenia.Byłby wstyd na kilometr.
Najlepiej dla niego jakby byl na uchocdztwie i zarzadzal z MOSKWY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...