Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcesz być szefem szaletu? Musisz mieć magistra

Utworzony przez szabani, 28 stycznia 2009 r. o 15:40
W tym Poznaniu komus tam sie popyrtalo od nadmiaru jedzonych pyr, bez popijania.Zeby jeszcze lepiej sie dzialo na niwie szaletow,nalezalo zaczac od profesora zwyczajnego ze znajomosca 5-ciu jezykow.Znam takiego, narazie jest poslem a sld nie uzyska progu wyborczego to bedziecie mieli jak znalazl.Narazie niech siedzi tzw,babcia klozetowa.Natomiast prezydentowi miasta Poznan polecam wnioskodawce wyslac na badania a jeszcze lepiej wyrzucic na bruk bo przy takich umyslach, kryzys was nie zje a raczej zezre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli ja nie mam absolutnie szans, bo znając angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański i szwedzki niestety nie jestem MAG i STEREm bo na najbardziej renomowanej uczelni w Tuskdonaldstanie żaden PrOmotor nie POtrafił odważyć się na mój temat pracy " Zgubne skutki socjalizmu dla gospodarki Zjednoczonego Królestwa w latach 1945-1979".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie? Jesli sa kandydaci legitymujacy sie stawianymi warunkami, to nalezy podnosic poprzeczke, jak najwyzej. Majac do wyboru sfrustrowanego deb***a z maturalnym swiadectwem od Giertycha i absolwenta wyzszej uczelni, nie nalezy sie nawet zastanawiac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatwierdź kod napisał:
Czyli ja nie mam absolutnie szans, bo znając angielski, rosyjski, niemiecki, hiszpański i szwedzki niestety nie jestem MAG i STEREm bo na najbardziej renomowanej uczelni w Tuskdonaldstanie żaden PrOmotor nie POtrafił odważyć się na mój temat pracy " Zgubne skutki socjalizmu dla gospodarki Zjednoczonego Królestwa w latach 1945-1979".
I så fall måste jag uppfatta dig som ett geni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny wicedyr doktor Zdzisio Topicha jeszcze nie jest szefem szaletu ,aż dziwne że mu tatuś jeszcze tego nie załatwił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co w tym dziwnego jak magistrów jest więcej jak zwykłych robotników. Zawsze to lepiej dla klienta,jak szefowa klozetowa jest magistrem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...