Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał pożyczkę. Nie dostał jej i stracił 1250 złotych

Utworzony przez Anżej, 21 lutego 2011 r. o 19:34
Szanowna redakcjo! Ileż można dawać reklam na jednej stronie? Czytanie waszej (zmienionej ostatnio na gorszą) strony robi się głęboko frustrujące i irytujące. Raz pasek na dole, raz z góry i tak w kółko. Czytanie ma być przyjemnością a nie stresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie reklama tegoż przdsięwzięcia atakowała czytelników internetowego wydania Dziennika Wschodniego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennik wschodn po zmianie stracił naprawde wielu czytelników i bardzo dobrze to dziennik jest dla nas a nie dla nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anżej napisał:
Szanowna redakcjo! Ileż można dawać reklam na jednej stronie? Czytanie waszej (zmienionej ostatnio na gorszą) strony robi się głęboko frustrujące i irytujące. Raz pasek na dole, raz z góry i tak w kółko. Czytanie ma być przyjemnością a nie stresem.
od tego jest po prawej stronie taki przycisk "Twoja sugestia". Tam sie wypowiedz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcecie oglądać reklam zainstalujcie sobie Mozilla Firefox z wtyczką AdBlock. Nie korzystajcie z Internet Explorera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anżej napisał:
Szanowna redakcjo! Ileż można dawać reklam na jednej stronie? Czytanie waszej (zmienionej ostatnio na gorszą) strony robi się głęboko frustrujące i irytujące. Raz pasek na dole, raz z góry i tak w kółko. Czytanie ma być przyjemnością a nie stresem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie stronka Dziennika Wschodniego jest teraz beznadziejna. Coraz rzadziej tu wchodzę bo można wariacji dostać z tymi reklamami. Ja bym jeszcze tych reklam dołożył. Ponadto, teraz odnaleźć jakiś ciekawy artykuł na stronie startowej Dziennika jest tragiczne. Wszystko jest takie pomieszane. Redakcji wróćcie do starej szaty graficznej bo tamta była o wiele lepsza albo zatrudnijcie innego specjalistę komputerowego, który prowadzi Waszą stronkę. Naprawdę www.dziennikwschodni.pl to teraz wielka TRAGEDIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, strona jest BEZNADZIEJNA, ja też rzadko tu zaglądam. "Kurier" sto razy lepszy. A tu nic nie mogę znaleźć, układ artykułów beznadziejny. Idę na "Kurier".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak potwierdzam , teraz jest beznadziejnie , ta stara była lepsza , kiedyś częściej zaglądałem a teraz aż się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam . Skarbiec to OSZUŚCI !!!! Mnie skasowali na 2000zł,następnie stwierdzili że przedstawione zabezpieczenie im nieodpowiada ,bo jest to dodatkowe dobrowolne ubezpieczenie na życie. Mimo iż wcześniej ich pracownik w lublinie oglądał to ubezpieczenie i stwierdził że jest o.k. . Tak pozbyłem się 2000 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Okazało się, że ma przedstawić firmie jeszcze inne zabezpieczenia, np. w postaci zastawu hipotecznego. Próbowaliśmy skontaktować się z zarządem PKF "Skarbiec". Niestety, zarząd nie udziela ustnych informacji w takich sprawach. A na pisemną odpowiedź od firmy czekamy już prawie 3 tygodnie" Zastaw hipoteczny ... domyślcie się po co on był potrzebny "Skarbcowi", he he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałam pożyczkę w firmie Skarbiec pod koniec 2010r . jako zabezpieczenie dałam mieszkanie własnościowe. Wypłacili mi 55tyś i teraz płace ratę 414zł więc wydaje mi się że nie jest to taka straszna rata bo obydwoje z mężem pracujemy i mamy możliwość spokojnie płacić ją przez dłuższy czas. A ten artykuł to widzę tylko tak napisany aby ściągnąć ludzi do czytania. Bo przecież nawet nie wysilił się ten redaktor aby sprawdzić firmę osobiście tylko opiera się na jakiś fałszywych forach. Prawdziwe forum i wypowiedzi klientów są na innych forach bo też czytałam i jakoś ludzie są zadowoleni , a ten klient to jakiś łamaga był że nie przeczytał umowy. Przecież w umowie jest wyraźnie napisane że trzeba dokonać zabezpieczenia , ja akurat wybrałam mieszkanie pod zastaw bo innej formy nie miałam ale wiem że można też wybrać poręczycieli, no ale w dzisiejszych czasach mało kto chce poręczać ( http://pozyczkadlazadluzonych.pl/dobra-pozyczka-forum opinie o firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Adrianna' timestamp='1298373190' post='440899'] A ja dostałam pożyczkę w firmie Skarbiec pod koniec 2010r . jako zabezpieczenie dałam mieszkanie własnościowe. Wypłacili mi 55tyś i teraz płace ratę 414zł więc wydaje mi się że nie jest to taka straszna rata bo obydwoje z mężem pracujemy i mamy możliwość spokojnie płacić ją przez dłuższy czas. A ten artykuł to widzę tylko tak napisany aby ściągnąć ludzi do czytania. Bo przecież nawet nie wysilił się ten redaktor aby sprawdzić firmę osobiście tylko opiera się na jakiś fałszywych forach. Prawdziwe forum i wypowiedzi klientów są na innych forach bo też czytałam i jakoś ludzie są zadowoleni , a ten klient to jakiś łamaga był że nie przeczytał umowy. Przecież w umowie jest wyraźnie napisane że trzeba dokonać zabezpieczenia , ja akurat wybrałam mieszkanie pod zastaw bo innej formy nie miałam ale wiem że można też wybrać poręczycieli, no ale w dzisiejszych czasach mało kto chce poręczać (
Ostatnio edytowany 6 grudnia 2011 r. o 14:41
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...