Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chcieli zmusić dłużnika do oddania długu, teraz mają problem

Utworzony przez Gość, 4 września 2010 r. o 23:25
Ha, ja bym tą firmę jeszcze do sądu podał, i nie dość że bym nic musiał płacić to jeszcze oni by musieli. Bo straty wyniosły by więcej niż 12K, 12K by sobie firma odebrała a resztę by musiała dopłacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ha, ja bym tą firmę jeszcze do sądu podał, i nie dość że bym nic musiał płacić to jeszcze oni by musieli. Bo straty wyniosły by więcej niż 12K, 12K by sobie firma odebrała a resztę by musiała dopłacić.
To oddaj dług za niego palancie!!! Nieudaczników i kastratów umysłowych eksmitować z Polski bo nasz kraj to nie śmietnik!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A weź pier*** się cwelu. Palant to Cie zrobił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buuuu.... wiszę im pieniądze a oni mnie tak źle potraktowali... Wpakowałeś się na teren prywatny na którym postawiłeś auto, a właściciel postawił palety ze swoim towarem właśnie tam. Jest przepis który nakazuje robienie swobodnych przejazdów każdemu kto się wpakuje na nasz teren? To nie był parking strzeżony zapewne także to ten dłużnik powinien zabezpieczyć go sam, także chłopie jeszcze cię powinni obciążyć dodatkowo za podrzucenie wraku. Zresztą co to kogo obchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tytuł przedsiębiorcy został mu przyznany za wycyganienie towaru na 12tys zł? Bo dla mnie to zwykły gołodupiec który nie spłaca swoich zobowiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę że grat nie był warty nawet 3 tyś.Właściciel cwaniak przyszedł w nocy i go sam podpalił,bo wiedział że będzie miał od kogo się odkuć.A z narzędziami to pewnie fikcja ,żeby podnieść wartość strat.Może chciał pozbyć się fury,a na autozłomie musiał by dopłacać.Taka okazja się trafiła i życiowy cwaniaczek wiedział jak to wykorzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bździu napisał:
A ja myślę że grat nie był warty nawet 3 tyś.Właściciel cwaniak przyszedł w nocy i go sam podpalił,bo wiedział że będzie miał od kogo się odkuć.A z narzędziami to pewnie fikcja ,żeby podnieść wartość strat.Może chciał pozbyć się fury,a na autozłomie musiał by dopłacać.Taka okazja się trafiła i życiowy cwaniaczek wiedział jak to wykorzystać.
Dokładnie to samo mi przyszło do głowy. Z tego "przedsiębiorcy" musi być niezły cwaniaczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bździu napisał:
A ja myślę że grat nie był warty nawet 3 tyś.Właściciel cwaniak przyszedł w nocy i go sam podpalił,bo wiedział że będzie miał od kogo się odkuć.A z narzędziami to pewnie fikcja ,żeby podnieść wartość strat.Może chciał pozbyć się fury,a na autozłomie musiał by dopłacać.Taka okazja się trafiła i życiowy cwaniaczek wiedział jak to wykorzystać.
Zorientuj się ile kosztuje najtańszy T4 na moto allegro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępić cwaniaczków co towar lubią a płacić nie! przez takich przestępców uczciwi ludzie tracą masę pieniędzy i zdrowia. Za umyślne nieregulowanie długów powinno się wysyłać do paki !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bździu napisał:
A ja myślę że grat nie był warty nawet 3 tyś.Właściciel cwaniak przyszedł w nocy i go sam podpalił,bo wiedział że będzie miał od kogo się odkuć.A z narzędziami to pewnie fikcja ,żeby podnieść wartość strat.Może chciał pozbyć się fury,a na autozłomie musiał by dopłacać.Taka okazja się trafiła i życiowy cwaniaczek wiedział jak to wykorzystać.
Tak samo pomyślałem z jednym wyjątkiem nie chciał się pozbyć grata ale narobić firmie w której ma ten dług problemów myśląc, ze to na nią spadnie odpowiedzialność za zniszczenie auta, poza tym może jeszcze dostać odszkodowanie jeżeli samochód był ubezpieczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytajac te bzdury to ja mysle ze wy jestescie chorzy.czemu facet mialby niszczyc wlasny samochod ?przecierz i tak ma problemy .musi zaplacic dlug w hurtowni,palac auto i narzedzia naraza sie na potrzebe zakupu nowych a o samochodzie nie wspomne.ludzie zastanowcie sie zanim kogos oskarzycie.od egzekucji dlugow sa sady i inne innsttytucje .w jakim ja kraju zyje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...