Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zajebalabym suke s nie dziecko jej dala!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sądy odbierają prawo opieki nad dziećmi rodzicom , ktorzy je kochają ale mają trudną sytuacje finansową a tu dają dziecko matce psychopatce , ktora już raz omal go nie zabiła . Gdzie jest sprawiedliwosc ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chyba jakies żarty. Jak można oddać dziecko kobiecie niespełna rozumu..za tydzień uslyszymy ze zabila dziecko i ciekawe co na to sad powie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to chore dziecko..., a chorego nikt nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słusznie robi sąd powinna go zabić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komedia czysta w zyciu bym jej juz nie oddala tego dziecka to jest nieprawdopodobne co sie dzieje powinna poniesc konsejwencje za swoje czyny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żart...rodzice,którzy nie mają wystarczających środków finansowych czy ciut gorsze warunki życiowe ale darzą dziecko prawdziwą,nieskazitelną rodzicielską miłością są pozbawiani praw do opieki nad nim a tu co???. Mama mnie bije,razi paralizatorem ale nic się nie dzieje według wyższych instancji,to nic złego,dajmy jej szansę,może będzie lepiej...tak-następnym razem pobije gorzej albo zabije....GDZIE JEST SPRAWIEDLIWOŚĆ???????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest żart- w okręgu lubelskim takie rzeczy przechodzą gładko. Wszystkie osoby, których dzieci pokrzywdzone zostały przez sądy rodzinne w Lublinie i okolicach, są proszone o kontakt na email: whitedragon@interia.pl Polecam także stronę dajwlape.pl gdzie można ocenić skandaliczne wyroki sędziów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo dziecko jest u babci Sąd uczynił ją rodziną zastępczą a matka rzadko kiedy widuje się z dzieckiem.Gabryś jest wożony na rehabilitację i otoczony miłością.o tym już dziennik nie pisze.Może wypadałoby dokładniej zasięgnąć wieddzy.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić z nią to samo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie matka ale suka ,nie obrażając oczywiste zwierząt bo one mają więcej miłości niż to coś :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie oddac matce dziecko ktore chwile wczesniej chciala zabic nasze polskie prawo jest dla przestepcow !!! Zrobila krzywde dziecku powinna za to odpowidziec a nie szanse dostawac!!! A POZNIEJ BD W GAZECIE MATKA ZABILA SWOJEGO SYNA !!!! Pier***** polskie prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy rozchodziłam się z mężem alkoholikiem który pod wpływem alkoholu był agresywny, po tym jak pod wpływem alkoholu pobił swoich rodziców i chciał utopić w wannie córkę za to że płakała, którą ledwo uratowała teściowa sąd lubelski chciał mu przyznać opiekę nad dziećmi ale dlatego jak to sędzia określił ma padaczkę alkoholową, małoletnich zwłaszcza trzyletnie dziecko nie można mu oddać bo prawo tego zabrania, to że znęcał się fizycznie nad rodziną nie miało znaczenia dla tego sądu. dlatego nie dziwią mnie takie rzeczy. Za coś takiego powinna trafić do więzienia lub psychiatryka bo może cierpi na szok po porodowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pytanie komu sąd dał szansę - jej czy innym na samosąd...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję maluszkowi. Trzymaj się Słońce :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabraci jej malenistwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Matka Polka i nie zawisły sąd - ot, to obraz Polskiej rzeczywistości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A sędzia też baba i dlatego odda dziecko tej psycholce. Kobiety w roli prokuratorów/sędziów to straszne seksistki i idiotki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie jak matka skatowała raz dziecko, to już jest dyskwalifikacja bo normalna matka tego by NIGDY nie zrobiła. Ta dana szansa to narażenie dziecka na utratę życia i obnażenie głupoty sędziego /i naiwności/! Gdy to skatowanie ponowne nastąpi to sędzia jak dla mnie winien też bezwzględnie za to odpowiadać, a nie tylko ta matka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...