Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełm > 21-latek zginął w BMW

Utworzony przez Gość, 10 listopada 2008 r. o 22:46
Co wy wogole wiecie?? Ludzie wy sie zastanowcie .. piszecie tutaj jakies komentarze, ktore sa bez sensu!! szukacie sensacji? widze ze pisaly tez osoby ktore na prawde znaly Damiana i Denisa.. a wy ktorzy nawet nie wiecie o kim mowa to nie piszcie takich tekstow typu "lysy w dresach " na bialku" nic o nich nie wiecie !! Pomyslcie sobie ze czytaja to znajomi, przyjaciele, rodzina.. jak mozecie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto wie ten wie jak było, a ten kto nie ma zielonego pojecia, niech nie pisze bez sensu. Wyrazy współczucia dla rodzin i bliskich. Pokój im duszy [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNAJOMI napisał:
łysych na tym świecie jest miliony a to był naprawdę normalny zawsze uśmiechniety chlopak a ty po prostu czułeś respekt co?Ach teraz jesteś odważny żal mi takich jak ty i trochę szacunku dla tych których już nie ma, zachowaj zwoje głupie komentarze dla siebie to jest naprawdę wielka tragedia niezależnie od tego czy był łysy czy nie GłOMBIE!!!!!!!!
jak juz, to pisze sie 'głąbie' głąbie ty :]]]] normalny zawsze usmiechniety chłopak ktory pewnie nie stronił od uzywek.......pewnie dlatego uśmiechniety :]]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja go osobiscie nie znałem,ale z widzenia tak,i powiem ze szkoda chłopaków,bo jak słyszałem od koleżków z osiedla byli naprawdę w porzadku. Nie piszcie czegoś czego nie jesteście pewni typu ,,pewnie nie stronił od uzywek.......pewnie dlatego uśmiechniety :]] " bo to jest żałosne.Najlepiej to przemilczeć...[*][*] POKÓJ IM DUSZY [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak się dzieje? Ludzie giną przzez własną głupotę...Dlaczego tak się dzieje? "To" nie miało być tak...Dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Poziom ostatnich wypowiedzi ewidentnie świadczy o niskiej kulturze osobistej... A o znajomości zasad ortografii języka polskiego nie wspomnę...
Ty też zamknij twarz i się tu nie udzielaj wielce znawca ortografii Polonista J..... zamknij się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Paulina~ napisał:
Co wy wogole wiecie?? Ludzie wy sie zastanowcie .. piszecie tutaj jakies komentarze, ktore sa bez sensu!! szukacie sensacji? widze ze pisaly tez osoby ktore na prawde znaly Damiana i Denisa.. a wy ktorzy nawet nie wiecie o kim mowa to nie piszcie takich tekstow typu "lysy w dresach " na bialku" nic o nich nie wiecie !! Pomyslcie sobie ze czytaja to znajomi, przyjaciele, rodzina.. jak mozecie??
Dziekuje:* ale tu nikt nie wie jak naprawdę to boli co oni piszą te komentarze głupie i jak boli utrata bardzo bliskiej osoby nie zastanawiają się nawet na tym... a To boli i to bardzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*][*] POKÓJ IM DUSZOM [*][*] trzymaj się Elwirka;*:*:*:*:* jesteśmy z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
jak juz, to pisze sie 'głąbie' głąbie ty :]]]] normalny zawsze usmiechniety chłopak ktory pewnie nie stronił od uzywek.......pewnie dlatego uśmiechniety :]]
nie znałeś ich to weś zamknij d*** f*r*a*j*e*rz*e bo już mnie wku......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
ale byl łysy i miał facjate zbira....
a widziales go wogole kiedys na oczy ze piepszysz o tym jak wygladal "mial facyjate zbira" powiedz to komuz jego znajomych w twarz a z Twojej "facyjaty" zostanie tylko mokra plama geju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapłakany napisał:
ty h.... baz serca zastanów sie co móisz o chłopaku który zginą bo k.... nawet go nie znałes a p........ jakies głupaty !!!!!!! pomyśł sobie co czuje rodzina która to przeczytała f*r*a*j*e*r*z*e !!!!!! stul ryj bo ja go si zamkne !! wyrazy wspułczucia dla rodziny... trzymaj sie Elwirka
Idź dziecko do szkoły i naucz się kultury, bo z tym u Ciebie kiepściutko. Swoją drogą to bardzo dobrze, że gówniarz nikomu nie zrobił krzywdy tylko sam zginął. Jednego "deb***a" w starym BMW mniej, bo na nowe samochody łysych cwaniaków nie stać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Lublinianin~ napisał:
Idź dziecko do szkoły i naucz się kultury, bo z tym u Ciebie kiepściutko. Swoją drogą to bardzo dobrze, że gówniarz nikomu nie zrobił krzywdy tylko sam zginął. Jednego "deb***a" w starym BMW mniej, bo na nowe samochody łysych cwaniaków nie stać.
skoro jestes taki cwaniak to zapraszam na kredowa na rozmowe twarza w twarz Ty jebaany popieeeerdolencu bez serca wyobraz sobie ze to byl twoj bliski i ludzie pisza takie rzeczy i Ty mowisz o kulturze... jestes poprostu zalosnym niedorobionym popier***eeencem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnoludek993530 napisał:
nie znałeś ich to weś zamknij d*** f*r*a*j*e*rz*e bo już mnie wku......[/quote]
michal kredowa napisał:
a widziales go wogole kiedys na oczy ze piepszysz o tym jak wygladal "mial facyjate zbira" powiedz to komuz jego znajomych w twarz a z Twojej "facyjaty" zostanie tylko mokra plama geju
[quote name='michal kredowa' post='68164' date='15.11.2008, 14:52']skoro jestes taki cwaniak to zapraszam na kredowa na rozmowe twarza w twarz Ty jebaany popieeeerdolencu bez serca wyobraz sobie ze to byl twoj bliski i ludzie pisza takie rzeczy i Ty mowisz o kulturze... jestes poprostu zalosnym niedorobionym popier***eeencem
widze ze kolegów to miał takich samych jak sam był....widac od razu w jakim towarzystwie sie obracał....wychodzi wiec na to ze to co pisałem jest prawda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zen napisał:
widze ze kolegów to miał takich samych jak sam był....widac od razu w jakim towarzystwie sie obracał....wychodzi wiec na to ze to co pisałem jest prawda...
z kad kur... mozesz wiedziec jakich mial kolegow jak nigdy zadnego nie widziales ani nawet jego samego nie widziales okazal bys lepiej troche wspolczucia rodzinom i znajomym a nie mowil zle o nim.... SERDECZNIE WSPOLCZUJE RODZINIE I WSZYSTKIM BLISKIM TRAGICZNIE ZMARLEGO I NIE PRZEJMUJCIE SIE TAKIMI LUDZMI JAK TEN KTOREGO SLOWA CYTUJE WYZEJ NIESTETY TACY JUZ SIE RODZA I BEDA RODZIC NAM POZOSTAJE OLAC ICH CIEPLYM MOCZEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty kuta... od poprawnej polszczyzny na hu... sie udzielasz, nikomu nigdy nie życzyłem najgorszego nawet największemu wrogowi, wygląda na to ze nie masz wogule sumienia szmaciarzu i skoro jestes taki wygadany to dlaczego sie nie przedstawisz tylko jesteś anonimowy, myśle że brak ci odwagi. Przedstaw sie i przyjdz na osiedle na którym mieszkali Ci ktorzy zgineli porozmawiaj z ludzmi ktorzy ich znali, i jeżeli wyjdziesz stamtąd bez obitej facjaty to bedzie zajebiscie dla ciebie. A jeżeli chodzi o łysych to sam nim jestem nie nosze dresów zresztą\oni nie byli żadnymi dresiarzami jeżeli chcesz wiedzieć popier>>dolony hu...ju . Znałem Damiana bardzo dobrze i wiem że był dobrym chłopaczyną Denisa znałem tak sobie ale wiem że to był dobry chłopak. SZKODA ŻE NIE MOGŁEM BYC NA POGRZEBIE WSPÓŁCZUJE RODZINOM ZMARŁYCH, NAJSZCZERSZE WYRAZY WSPOŁCZUCIA PS: 'ty' pisałem z małej litery poniewaz nie mam do ciebie padalcu zadnego szacunku i nigdy nie bede mial, jestes zgredem ktory siedzi całymi dniami na internecie i komentuje ludzkie nieszcześcia, brzydze sie takimi ludzmi jak ty. Wyobraż\ sobie jakby cos takiego stalo sie komus z twojej rodziny ??????????????????????????????????????????????????????????????? jakbys sie wtedy czuł????????????? ZŁA...MASIE PIER...DO..LO..NY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal kredowa napisał:
z kad kur... OLAC ICH CIEPLYM MOCZEM[/quote] Jak zwykle nie może się obyć bez błędów ortograficznych i przekleństw .... Widze ze mam doczynienia z samym marginesem... Podobnie jak i tu [tyle że bardziej ekstremalnie]: [quote name='z...' post='68276' date='16.11.2008, 01:32']ty kuta... od poprawnej polszczyzny na hu... wogule szmaciarzu popier>>dolony hu...ju . ZŁA...MASIE PIER...DO..LO..NY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z... napisał:
skoro jestes taki wygadany to dlaczego sie nie przedstawisz tylko jesteś anonimowy, myśle że brak ci odwagi.[/quote] Sam się nie przedstawiłeś tchórzu, więc nie pisz mi tu o przedstawianiu się!
z... napisał:
przyjdz na osiedle na którym mieszkali Ci ktorzy zgineli porozmawiaj z ludzmi ktorzy ich znali, i jeżeli wyjdziesz stamtąd bez obitej facjaty to bedzie zajebiscie dla ciebie.[/quote] Czyli fragment ten jest potwierdzeniem mojej tezy ze denat oraz jego znajomi to nie żadna 'elyta' tylko margines i patologia. [quote name='z...' post='68276' date='16.11.2008, 01:32']Znałem Damiana bardzo dobrze i wiem że był dobrym chłopaczyną
No oczywiście....tak samo ja ty....kulturalny, na poziomie... [quote name='z...' post='68276' date='16.11.2008, 01:32']PS: 'ty' pisałem z małej litery poniewaz nie mam do ciebie padalcu zadnego szacunku i nigdy nie bede mial.
Patrząc na twoja ortografię, cieszy mnie fakt, że przynajmniej wiesz, że takie zwroty jak np. "Ty" pisze się z wielkiej litery....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co wy Tu w ogóle piszecie zastanówcie się trochę robicie z Tragedii Sensację Wiecie co wy w ogóle robicie Nie macie sumienia? i wy tu mówicie o kulturze poszukajcie sobie innego tematu na sensacje pomyślcie trochę o tych rodzinach znajomych czy bliskich którzy to czytają a na pewno to czytają jak oni sie muszą czuć nikt o tym nie myśli postawcie się trochę w ich sytuacji jak byście byli na ich miejscu jak byście sie czuli czytając te głupie komentarze ZOSTAWCIE TO DLA SIEBIE I NIE KOMENTUJCIE żadna osoba z która sie wypowiada nie przeżyła takiej tragedii wiec nie wiecie jak to boli -WIELKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY ZNAJOMYCH I BLISKICH [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, co Wy piszecie!? ZGINAL CZLOWIEK! Syn, brat, ojciec. Nawet nie potrafie wyobrazic sobie co czuje rodzina, a Wy prowadzicie jakies beznadziejne wywody i dyskusje. Zachowajcie wiec odrobine szacunku dla zmarlego i jego rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lala napisał:
pomyślcie trochę o tych rodzinach znajomych czy bliskich którzy to czytają a na pewno to czytają jak oni sie muszą czuć
Nie muszą czytać.....nikt ich nie zmusza do tego.... Po to jest funkcja komentarzy, żeby z niej korzystać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...