Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Sensacja że hoho, na miarę dziennika ... jeszcze żeby chociaż piłkarze motoru byli jakimś przykładem do naśladowania ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życie to nie je bajka. bedzie musiał się pożegnać z Marysią.. tylko jeszcze o tym nie wie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłes zawodnikiem włoskiej Perugi , a teraz grzejesz ławe w lubelskim motorze lol a ja byłem zawodnikiem hiszpanskiego realu;d;d;d lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poleciala na niego bo wkrecil jej ze bedzie jezdzil czerwonym ferrari i gral w seria A;D ze bedzie drugim alexem del piero;d no ale niestety rzeczywistosc to zweryfikowala i teraz siedzi na lawie w motorze. ojojki;p wiec czas zaczac ogladac sie chyba za innym "kopaczem" jak nie z seria A to chociaz moze z polskiej ekstraklasy:D np. Grosicki czy Korzym sa w jego wieku;d a Kamil Grosicki ma juz wystepy w polskiej reprezentacji i pewnie juz porsche smiga;d wiec dziewczyno staraj sie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ja wiem...nie jest zbyt wyjątkowa;] u mnie na Łazarskim w warszawie codziennie widze ładniejsze;) ale ona nie musza sie dowartosciowywac i brac udzialu w takich smieszych konkursach bo i tak wiedza ze sa piekne;] co innego wybory miss zagranica:) spojrzcie tylko jakie tam wystepuja sliczne laski;) polskie juty jak zwykle nie ma gustu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łazarskim piękne dziewczyny? ;D ;D ;D Nie pij tyle chłopie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kogo ta informacja interesuje????? - brak słów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki k...laluś ! A tak przy okazji to już naprawdę taka posucha na rynku informacji,że o jakichś trokach od kaleson teraz piszecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Nowakowski Tomasz~ zapraszam dzisiaj kolo 12 pod Łazarski;d zmienisz zdanie;d;d po drugie wystarczy sie przejsc w sobote do opery albo platynki, to sam stwierdzisz ze polowa tego lokalu wywodzi sie z Łazarskiego;d a jak wiadomo tam chodza najpiekniesze laski stolicy:) pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspólczuję mu, mnie by było wstyd, wszyscy wiedza,jak zostaje sie miss, tym bardziej,ze zbyt jednoglosnie bylo to glosowanie, teraz ma laske mocno przechodzona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='danel90' date='27.10.2009, 09:07:10' post='185369'] poleciala na niego bo wkrecil jej ze bedzie jezdzil czerwonym ferrari i gral w seria A;D ze bedzie drugim alexem del piero;d no ale niestety rzeczywistosc to zweryfikowala i teraz siedzi na lawie w motorze. ojojki;p wiec czas zaczac ogladac sie chyba za innym "kopaczem" jak nie z seria A to chociaz moze z polskiej ekstraklasy:D np. Grosicki czy Korzym sa w jego wieku;d a Kamil Grosicki ma juz wystepy w polskiej reprezentacji i pewnie juz porsche smiga;d wiec dziewczyno staraj sie! [/qu alez ty daniel pajac jestes,grosicki i korzym to do kupy nawet jakby sie zlozyli to nie maja tyle co hempel,pozostalo ci tak pozatym tylko gruszke trzepac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~LOLEK~ buehehe jak mozesz porownywac jakiegos hempla do grosickiego czy korzyma? grosicki to gwiazdy ekstraklasy a hempel z calym szacunkiem grzeje lawe w motorze....to tak jakbys porownal gucci z tureckim swetrem z bazaru lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedzi na forum sa prowincjonalnie-chamskie!! A ja Ci gratuluje Kamil !! Zazdroszcza Ci!Zycze Wam szczescia!! A ich niech szlak trafi z zazdosci!!Czarownica!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...