Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chorwaci nagrodzili mieszkańców Lublina. Za najlepszy blog o Chorwacji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 maja 2016 r. o 15:25 Powrót do artykułu
Gratuluję Wam! Ja też uwielbiam Chorwację, byłem tam kilkakrotnie jeszcze w czasach Jugosławii, gdy na zboczach gór były wielkie napisy ułożone z białych kamieni Chwała Tito!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wielu miejscach na Ziemi jest pięknie wtedy, gdy jest bezpiecznie. Chorwacja jest zapewne cudowna, ale tego nie sprawdzę, bo od 1980 roku nigdzie nie wyjeżdżałem na wypoczynek. Właściciele Google są żądni sławy i pragną mojej śmierci. Nie grozi im to. Nikogo nie wyślę do Św. Piotra i siebie również nie. Było około 4000 wejść na stronę Google: lwgula, a jest 2,410. Trzeba zrewidować swoje marzenia. Wygranie konkursu nie powinno pociągać za sobą oznajmiania całemu światu chęci osiedlenia się na stałe w Chorwacji. To jest chwilowa opcja. Decyzja musi być szczera. Jest możliwe uwielbianie Ojczyzny swej i jej opuszczenie bez urazy do jej "WŁAŚCICIELI". Mnie nikt nigdzie nie zaprasza. Wszyscy wiedzą, że mam ogromny żal do "WŁAŚCICIELI rp". Wydaje mi się, że nie jest możliwe naprawienie potwornej ułomności narodowości polskiej, jaką jest zawiść. Dlatego w RP nigdy nie będzie radośnie. Dlatego w RP nigdy nie będzie sprawiedliwości. Stąd reszta świata leje na LWG i niestety na RP. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile,konkretnie ile.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w knajpach Chorwackich jest podobnie cenowo jak w Polsce to ja jeżdżę chyba do innej Chorwacji a porada z namiotem to nieporozumienie bo kempingi w Chorwacji kosztują tyle ile wynajęcie apartamentu chyba że chcemy się przemieszczać to nie mamy wyjścia i bulimy. Ostatnio przeglądałem porównywarkę cenową produktów spożywczych i wychodzi że ceny w Chorwacji są wyższe niż w Niemczech.Standard apartamentów w cenie do 70E za dobę jest niski .Ogólnie nie oszukujmy się jest drogo jak na dochody polaków.Bilety wstępu na atrakcje turystyczne ceny kosmos,parkingi np.Dubrownik,promy nawet autostrady drogo drogo drogo ale jeżdżę tam od 2000r prawie na każdy urlop bo Chorwacja jest piękna i wciąga jak narkotyk.Nie wiem co w niej jest ale działa na mnie jak magnes.Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorwacja była piękna ale zepsuli ją Polacy- tak polacy jeżdżący tam tłumnie z własnymi słoikami, ziemniakami i dżemami. Wieśniaki co Chorwację uważają za raj bo do tej pory znali tylko chlew i sad. A co zepsuli Chorwację to sami mieszkańcy- kombinatorzy. Kwatery kosztują mającek, żarcie stare i drogie, knajpy -konoby z mrożoną pizza. No ale jak przyjezdza wieśniak i daje się oszukać to drugo robi go w babuko. Choracja jest PRZEREKLAMOWANA i zachwycanie się nią było dobre 8 lat temu a nie teraz. Wieśniaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jak w knajpach Chorwackich jest podobnie cenowo jak w Polsce to ja jeżdżę chyba do innej Chorwacji a porada z namiotem to nieporozumienie bo kempingi w Chorwacji kosztują tyle ile wynajęcie apartamentu chyba że chcemy się przemieszczać to nie mamy wyjścia i bulimy. Ostatnio przeglądałem porównywarkę cenową produktów spożywczych i wychodzi że ceny w Chorwacji są wyższe niż w Niemczech.Standard apartamentów w cenie do 70E za dobę jest niski .Ogólnie nie oszukujmy się jest drogo jak na dochody polaków.Bilety wstępu na atrakcje turystyczne ceny kosmos,parkingi np.Dubrownik,promy nawet autostrady drogo drogo drogo ale jeżdżę tam od 2000r prawie na każdy urlop bo Chorwacja jest piękna i wciąga jak narkotyk.Nie wiem co w niej jest ale działa na mnie jak magnes.Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków.
Odnośnie kempingów. Nieporozumienie? Dwa przykładowe campy na które jeździmy (2 osoby): Camp Lisicina (Omisz): 100zł/doba Camp Kate (k. Dubrownika): 107zł/doba Trudno będzie w tej cenie znaleźć apartament dla 2 osób, prawda? Owszem jest drożej niż kiedyś i to jest, również według nas, trochę zapędzenie się Chorwatów, którzy nastawiaja się na bogatych, zachodnich turystów ale nie przesadzajmy z tą biedą Polaków, raz do roku wydać na wczasy te odłożone 3-4 tysiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojtku apartament dwie osoby 30E bez problemu np.Drage sprawdzone w sezonie.Więc nie widzę zbieżności z namiotem choć lubię.W sąsiedniej Czarnogórze kemping ok 50-60 zł.Jest różnica?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawne auto, trochę eurusów na karcie i jazda! Niekoniecznie do Cro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SZKODA ŻE NIE POWSTAJA PODOBNE O PIEKNYCH REGIONACH W POLSCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CO ROBIĄ W TEJ SPRAWIE NASI POLITYCY W REGIONACH ?????????????? TRYBUNAŁ WAM WE ŁBACH DYMI .....W HOLANDII NIE MA TRYBUNAŁU A DEMOKRACJA JEST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do apartamentów naszej rodziny w Petrovac czyli w samym centrum wybrzeża Czarnogóry :) apartamenty-czarnogora kropka pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorwacja krajem cudownie przyjemnych ludzi. Czy nam przychodzi do głowy, żeby dostrzegać i doceniać zwykłych blogerów z zagranicy, którzy robią po cichu tak wspaniałą robotę? Co do samej jeszcze Chorwacji - z calego serca polecam wszystkim zastanawiającym się zarówno jednorazowy wyjazd, jak i zakup domku i powroty nawet dwa razy do roku. Ja mam uroczą chatkę, którą załatwiał mi polski pośredni, greg-consulting. Nigdy się nie znudzi. Pozdrawiam, Ania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślimy o wyjeździe do CRO ale chciałbym otrzymać opinie na temat tego kraju itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chorwacja jest piękna, wiele razy podróżowałem w swoim życiu. ale prawdopodobnie najlepszym miejscem, jakie odwiedziłem, była brela na riwierze makarskiej. mogę powiedzieć, że znalazłem tam spokój, chodzę tam z rodziną, ilekroć mam okazję. kiki ***s://***apartamenty-chorwacja.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chorwacja jest super! W tamtym roku byłam ze znajomymi autem na 7 dni a w tym roku wybieram się z Party Camp i Tede :D wyszło mnie za 8 dni jedyne 699zł! Chorwacja jest bardzo tania a piękna i gorąca więc serdecznie polecam się tam wybrać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też się chciałam wybrać na taki wyjazd z Party Camp, czekam na ich ofertę na lato, mam nadzieje, że będzie równie korzystana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...