Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chude już nie jest piękne!

Utworzony przez JUSTYCHA, 18 sierpnia 2008 r. o 13:11 Powrót do artykułu
jestem osoba bardzo szczupla (44 kg max waga teraz a kiedys 48) lat 23 i wcale nie jest tak dlatego ze sie odchudzam tylko taka mam budowe i takie geny a okreslenie "wieszaki" jest dla mnie obrazliwe jak niektorzy sie faktycznie upasli jak swine t niech nie maja do nikogo pretensji ze sie nie mieszcza w dany rozmiar ale ja czasami tez nosze wiekszy niz S a ostatnio nawert ledwo wcisnelam sie w XXS popularny rozmiar np. w sklepie CORNER teraz rozmiarowka sie strasznie zmienila ale nie ma co wpadac przez to w kompleksy bez przesady A JA I TAK UWAŻAM SIE ZA PIĘKNĄ KOBIETĘ I WIELU FACETÓW NA ULICY SIĘ ZA MNĄ OGLĄDA I KOBIETY TEŻ Z ZAZDROŚCIĄ A NIEKTÓRZY SIĘ ŚMIEJĄ ŻE MOGĘ KUPOWAĆ W DZIECIĘCYCH SKLEPACH I DOBRZE )) MOGĘ HE HE HE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co innego gdy ktos jest chudy "z natury" a co innego gdy na siłę sie odchudza bo chce wyglądać jak kościotrup! I dla kogo to robi? Na bank nie dal siebie tylko dla: chłopaka, sąsiadów, przyjaciółek...dla innych! żenuła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No rozumiem że ktoś wkońcu pomyslał o chudych modelkach, to była trochę przesada z tym żeby się cały czas odchudzać... Ja jestem też bardzo chuda, wkurza mnie jak ktoś mówi na mnie kościotrup...:/ i wtedy mam ochotę komuś grubemu przygadać...!!! co ja na to poradzę że jestem taka a nie inna...=o_O= teraz każdy czepia sie chudych..:^^: !!! i chyba na każdego rodzaju wagi [ przyjdzie nowa moda ] !!! <3~~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...