Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chwilówki za darmo – jak to działa?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 marca 2018 r. o 11:44 Powrót do artykułu
Jak można w tak bezczelny sposób zachwalać "chwilówki". Branie udziału w tej lichwie nikomu nie wyszło na dobre. Dzięki 500+ polskie rodziny uwolniły się od tych "automatów gier niebankowych". Inni mogą się na to złapać. To jest skandal, by pisać "...żaden bank nie zaoferuje tak preferencyjnych warunków...", a na zdjęciu karty MASTERCARD. Ciekawe, co na to powie ten światowy uslugodawca? Bo o ile ja wiem, nie obsługuje żadnej chwilówki. A tym bardziej nie wdają kart debetowych, które są o niebo lepsze i uczciwsze jak jakakolwiek chwilówka. Można od razu otrzymać pieniadze na 8 tygodni (w chwilowce 30 dni) bez oprocentowania i innych kosztów. A nieterminowa spłata nie jest obwarowana bandyckim naliczeniem oplad od "wszystkiego". Proszę autora tekstu o podanie kwoty do zwrotu w chwilowce, gdy "uszczęśliwiony" człowiek spóźni się tylko o dzień. Bo na tym ten myk darmowej pożyczki polega. A zapomni, że w niedzielę nie splaci i wpadnie w sidła. A może przekroczy kwotę dla darmowej pożyczki. Tak Vivus robił... 1700zł darmowe, ale proponowan0 3000zł. Oczywiscie 1300zł już podlegało wszelkim oplatom. Ludzie wybierzcie sobie uczciwy bank i zagwarantujcie sobie w nim możliwość szybkiej, taniej pożyczki. Banki nigdy z was tak nie zedrą jak chwilówka. Nawet, gdyby mi placili, bym wziął chwilówkę. To jestem pewien, że przy koncu umowy, to mi naliczą srogi rachunek. Taka jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama lichwy w tej gazecie ktoś kasę dostaję za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekiedy i banki oferują promocyjne darmowe kredyty gotówkowe. Zatem nie jest do końca prawdą, że podobnie korzystnej okazji co "darmowa chwilowka" nie znajdzie się w banku. Poza tym środki które dostaje się przy takiej pożyczce są niewielkie. Dlatego jeśli chcemy zdobyć więcej środków lepiej od razu udać się po kredyt gotówkowy. Wystarczy porównać oferty i wybrać tę która nas interesuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja polega na pożyczaniu na 0% - bez kosztów np. pożyczasz 1000 zł i oddajesz tez 1000 zł! Jest to oferta tylko dla nowego klienta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...