Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciecierzyn: Uwaga na duże korki na drodze krajowej nr 19

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 listopada 2017 r. o 11:36 Powrót do artykułu
a lewy pas pewnie szeryf drogowy blokuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno :) Kiedyś widziałem jak taki szeryf prawie passata b3 przycisnął do bariery energochłonnej, bo tamten uparcie chciał przejechąć, a szeryf nie chciał go puścić :D Debile 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co budujecie sie ukladowcy po za Lublinem a do pracy dojejechac chcecie do Lublina i to problem bo szkoly przedszkola itd zawalone hmm pracujcie tam gdzie mieszkacie odprowadzajcie podatki to i lublin odzyje finansowo bez korkow a nie cwaniactwo utrzymywac o tak a w Lublinie dosc uczelni i Obcokrajowcow co ograniczaja prace Rodowitym Lublinianom oraz przyjazdni nie myslacy Lublin to nie pole sa znaki nauczcie sie ich czytac i trawnik to nie podworko .Wszyscy pracujacy z poza Lublina powinni placic za wjazd i parkowanie na osiedlach swoich pohazdow a jezeli ponad 2 doby to razy cztery!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuźwa co się teraz dzieje! Od godziny 17 do teraz jest korek w kierunku Lubartowa! Ludzie z małymi dziećmi dosłownie uwięzieni w samochodzie! A policji nie ma Nikt nie kieruje na obiazdy Żadnej informacji Żadnego ruchu wahadłowego!!! Za co Policja bierze pieniądze? Od czego oni są?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Korek nadal jest ogromny, stałam 40 minut i nie posunęło sie nic!!! Pojechałam na Łęczną i przez Leonów. Nadrobiłam trochę kilometrów ale nic to! Za mną na trasie od Niemiec nie jechało po prostu nic. Wszystko nadal pewnie stoi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten korek spowodowany wypadkiem był ogromny. To był koszmar, blisko dwie godziny stania z małym dzieckiem w samochodzie. W końcu udało mi się pojechać także na Łęczną i Leonów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Po co budujecie sie ukladowcy po za Lublinem a do pracy dojejechac chcecie do Lublina i to problem bo szkoly przedszkola itd zawalone hmm pracujcie tam gdzie mieszkacie odprowadzajcie podatki to i lublin odzyje finansowo bez korkow a nie cwaniactwo utrzymywac o tak a w Lublinie dosc uczelni i Obcokrajowcow co ograniczaja prace Rodowitym Lublinianom oraz przyjazdni nie myslacy Lublin to nie pole sa znaki nauczcie sie ich czytac i trawnik to nie podworko .Wszyscy pracujacy z poza Lublina powinni placic za wjazd i parkowanie na osiedlach swoich pohazdow a jezeli ponad 2 doby to razy cztery!!!!!
 Jesteś bardziej durny niż jakakolwiek ustawa przewiduje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...