Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 lipca 2018 r. o 16:35 Powrót do artykułu
Tiry na wagony!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wagony na tiry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niby czemu nie mógł jechać w dzień.Skoro ma stałe zezwolenie.Kierowca myślący zrobił co powinien. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy tirow to debile. Pędził z pożarem i nie chcial sie zatrzymac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem ale się wypowiem , kierowca postąpił bardzo słusznie , zapobiegł rozprzestrzenieniu pożaru. Debilem niestety jesteś Ty szanowny użytkowniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też nie wiem, ale jak się dmucha to pali się lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. gdyby się zatrzymał , to straż mogłaby już tylko pozamiatać , gasić niebyloby co ... jak się nie znam to się nie wypowiadam !! A to ze rodzice Cie wyzywali od debila od małego nie upoważnia Cie do obrażania innych .. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawidłowe zachowanie Prawidłowe zachowanie kierowcy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie kierowcy cieżarówek, to byś nie mógł korzystać z większości rzeczy które masz, nie będę wspominała już o jedzeniu, które zapewne codziennie kupujesz. Więc zastanów się co o kim piszesz, żebyś później nie był sam oceniany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...