Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Citroën w Auto Broker

Utworzony przez ER4444, 28 lipca 2008 r. o 15:57 Powrót do artykułu
NO OK SALON LUX ALE KLASA TYCH AUT POZOSTAWIA WIELE DO ŻYCZENIA, JAKOS DLA MNIE FRANCUZ TO BEDZIE ZAWESZE SZROT, NAWET JAK FABRYCZNIE NOWY!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marka Citroen to dobra marka, przynajmniej te samochdy z lat wcześniejszych - do 2003, 4 r. Sam jeżdżę Xsarą Break r. 2000 (od 2000 r.) i jak do tej pory byłem raczej zadowolony. No coż, te ostatnio oferowane na polskim rynku (klasa średnia - do 60 tys.) to jednak jakby nie to samo. Jednak serwis tych samochodów wykonywany przez jedynego do tej pory serwisanta: Auto Forum to czyste nieporozumienie. Ci faceci chcieliby naprawiawiać nowe samochody. Pytają się czy klient się zgadza na wymianę tego lub tamtego określają sporą kasę a efekt nijaki. Myślę że o mechanice ci faceci nie mają wiele pojęcia. Gdybym dysponował ich warunkami technicznymi sam bym to zrobił o wiele lepiej. Ostatnio wymieniałem u nich amortyzator - wyjechałem po naprawie z nie dokręconym mocowaniem (dokręcił mi kolega w stacji diagnostycznej) i jeszcze z jakimiś innymi usterkami, których nie potrafię określić na słuch - nie mam kanału a nie chce mi się czołgać pod samochodem bo mam swoje lata. W każdym razie więcej do nich nie pojadę bo się boję że zamiast naprawić to popsują. Oby ten nowy serwisant myślę o Auto Broker był inny - chodzi poprostu o uczciwość techniczną, nie tylko o kasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...