Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z programem Rodzina 500+? Ministerstwo zapowiada zmiany

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2018 r. o 15:21 Powrót do artykułu
Samotnym rodzicom wlicza sie do kryterium alimenty wiec pensja +alimenty i tak przekracza sie dochod -mydlenie oczu tylko!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabrać nierobom i wesprzeć tych ktorzy dokładają sie do budżetu a nieroby i lenie niech padają z głodu lub przehlania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "samotny rodzic"? Dla mnie samotna to jest jedynie wdowa. Chyba ktoś to dziecko zrobił i ktoś na nie płaci. Dzieci ojca automatycznie nie mają jak się rodzice rozwodzą czy co? Znika on z powierzchni ziemi i nie zabierze czasem na zakupy. Ja już znam takich "samotnych" na papierku, żeby tylko więcej kasy wyciągnąć. Ewolucja wsteczna. Zamiast pracować i rozwijać gospodarkę, to na zasiłkach ludzie wolą ciągnąć i krętactwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech zniosą VAT na produkty dziecięce to zyska sprawiedliwie każda rodzina i tonzgodnie z przeznaczeniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może program "minus"? VAT minus, akcyza minus, podatek dochodowy minus? Może w końcu praca zacznie się opłacać, bo teraz mam wątpliwości, zwłaszcza że finansuję plusy dla tych co im się do roboty iść nie chce. A ponoć tyle pracy, że ciągle potrzebujemy Ukraińców. To jakim cudem jak jest tyle pracy są osoby co siedzą na zasiłkach i plusach i do roboty się nie ruszą? Czy to nie jakaś patologia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli zniosa Vat to ci co nie pracuja będą miec problem ze ci bogatsi tez kupuja bez Vatu. Polakowi nie dogodzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku 500+ alimenty nie wliczaja się do dochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alimenty sie wliczają . Nawet takie alimenty 300zł. Przy najniższej pensji  1600 i czynszu tbs 850zl na wydatki dla dziecka zostaje niewiele. Idzie na życie. Trochę jest poczucie niesprawiedliwości.  Wątpię by ktoś się chciał zamienić gdyby wiedział jak to na codzień wygląda. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok waloryzowac 500+, przyznac 500 na pierwsze dziecko, dac 500+ samotnym matkom, wydłużyć okres przyznawania 500+ jeśli dziecko się uczy i nie ma stałego dochodu do 24 roku życia. Tak jak chce PO. W Polsce się ponoć powodzi  Panie Morawiecki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to troszke plytkie myslenie jest wiele matek po rozwodach gdzie biora alimenty z funduszu bo ojcowie z roznych przyczyn sie nie interesuja i nie loza na dzieci a kobiety pracuja na caly etat wiec zasilki sie nie naleza-szara rzeczywistosc.Teoretycznie mozna by rzucic prace i czerpac ze wszystkich przywilejow tylko kobieta ktora ma mozg tego nie zrobi-nie bedzie zyc z dzieci pieniedzy i zdaje sobie sprawe ze lat pracy i emerytury nie dostanie w prezencie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Samotny rodzic powinien mieć odliczone koszty utrzymania. To rozbój i draństwo dzielić dochód na dwa matce samotnie wychowującej dziecko i utrzymującej dom z jednej wypłaty. Nigdy jej nie wyjdzie dochód kwalifikujácy do zasiłku 500+ Jako pracująca wykształcona osoba czuję się frajerem utrzymującym ze swojej pracy nierobów z bandá dzieci A co???? Moje dziecko jest gorsze????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę  by padali z głodu, ale niech się  wezmą do pracy.Przecież jest  rynek  pracownika. Praca jest tylko pracować się  nie chce. Dla tego co chce lub chciał pracować praca zawsze była i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę  by padali z głodu, ale niech się  wezmą do pracy.Przecież jest  rynek  pracownika. Praca jest tylko pracować się  nie chce. Dla tego co chce lub chciał pracować praca zawsze była i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę  by padali z głodu, ale niech się  wezmą do pracy.Przecież jest  rynek  pracownika. Praca jest tylko pracować się  nie chce. Dla tego co chce lub chciał pracować praca zawsze była i jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim szkoda tych samotnych matek i innych, bo przecież koszty życia itd. A wy myślicie, że jak ktoś już starszy i z odchowanymi dziećmi to super bogaty? Sam tyram u prywaciarza za 2,5 netto i płacę za wynajem mieszkania 1300 zł + rachunki i też na życie ledwo starcza. I ja odczuwam wzrosty cen, bo mi nikt już 500 zł nie da. Tylko się dokładam, a mi też jest ciężko. Dlatego ten program jest niesprawiedliwy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Owszem wliczaja sie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze zróbmy tak ze emerytura bedzie naliczana od ilosci posiadanych dzieci? Bo. My dzis pracujacy utrzymujemy swoich rodzicow i innych emerytow jak bedziemy na emeryturze to nasze dzieci beda na nas pracowaly i jak nie masz dzieci to kto cie utrzyma sie pytam? Sam zarobiles? Taki ch..j nie miales dzieci nie poniosles z tego tytulu zadnych kosztow utrzymania i dobrze sie bawiles bo wiecznie byl czas na wszysto to teraz moje dzieci nie beda na ciebie robily i na twoja emeryture!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszycie mnie żałosne robole,tyracze tyracie zero rodziny zero domu wasze drugie polowki sie puszczaja bo nie macie czasu sie pokrywac... a do tego jeszcze rzad was dyma i rozdaje 500 a wam nic sie nie nalezy baby biora anty i nici... tepy narod zazdrosne kondony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wliczają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...