Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co drugie masło to... margaryna!

Utworzony przez Jotgie, 6 marca 2009 r. o 08:33
Ostatnio tak się właśnie nabrałem! Pisało "jak byk" MASŁO EKSTRA, ilość tłuszczu: 82% - okazało się maślanym (margarynowym) bublem! Ani słowa o tłuszczu roślinnym w składzie! Niestety, nie pamiętam nazwy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jeszcze pestka, widziałem w hipermarkecie kostkę z napisanym malutkimi literkami "magraryna prawie jak ..." i wielkimi bykami "MASŁO" to dopiero wałek hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę napiszcie , które masło jest prawdziwe (z jakiej mleczarni)???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najprostszy a zarazem najskuteczniejszy sposób to podanie nazwy producenta do publicznej wiadomości np. w stałej rubryce w prasie. Brak nabywców postawi nieuczciwą firmę w sytuacji bez wyjścia,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tej pani na zdjęciu bym nie ufał. Nie wygląda na to żeby umiała czytać. Ten maślany wzrok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panią ze Zdjecia ubrać w czarno biały kostium i spokojnie moze robić za krowę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie jest żle podpisane, bo ja znam ta panią i jest ona moją sąsiadką za miedzy i nie mieszka w Lublinie , tylko w Nasutowie, więc droga redakcjo nie kłam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo stronniczy artykuł - większość nazw wymienionych w części "Jak kupować masło" należy do mlekpolu. Dodatkowo są użyte w sposób prawie kłamliwy - łaciate czy mazurskie to masła, zaś milksełko w żaden sposób nie sugeruje że jest to masło tak jak to jest z wieloma innymi produktami o nazwach typu "MR". Nie wiem więc dlaczego te produkty zostały wymienione jako wprowadzające swą nazwą klienta w błąd. Jest to dość żałosna antyreklama produktów mlekpolu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...