Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co odstrasza kleszcze? - Preparat Mugga Deet na Kleszcze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 lutego 2019 r. o 12:29 Powrót do artykułu
ja zabezpieczam siebie i swoje dzieciaki dzięki ubraniom chroniącym przed kleszczami, komarami i całym tym złośliwym robactwem, np. z polskiej firmy nano outfits
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie użyje tego deetu nigdy więcej, jeszcze na skórę bezpośrednio????, udusić się można, nie dziwne, że zabija wszystko żywe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odstraszanie to jasne, przede wszystkim. Niestety wiadomo, że nie zawsze się to sprawdza w stu procentach i raz na jakiś czas jakiś kleszcz się wbije. Ja mam problem z wyjęciem, mam obawy, że część kleszcza pozostanie - dlatego kupiłam sobie Kick the Tick expert, farmaceutka ostatnio doradziła mi w aptece - to zestaw do samodzielnego i bezpiecznego (co najważniejsze) usuwania kleszczy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukałam na forum dla wędkarzy i tam zachwalają wszystko co ma w składzie Deet, ja jednak podpinam się pod opinię Mai - na skórę trochę strach... ale są też naturalne metody olejki i inne ******rybobranie.pl/przygotuj-sie-na-walke-z-insektam/ w artykule wiele informacji - w tym też o chemicznych preparatach. Odnośnie Kick the Tick expert - w zeszłym roku kupiłam i użyłam raz! Faktycznie dobrze się sprawdził, a w tym roku okazało się, że dozownik nie działa! - producent zapewnia 60 dawek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Barbaro, producent z tego co wiem  rzetelnie rozpatruje reklamacje, moze skontkatuje sie pani - nr 887 886 031, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Barbaro, producent z tego co wiem  rzetelnie rozpatruje reklamacje, moze skontkatuje sie pani - nr 887 886 031, pozdrawiam
 Podstawowa sprawa to legalność produktu którą można spradzic u dystrybutora ***s://***mugga.pl/ - ja dzwoniłam i pytałam się o splepy w wnaszym rejonie, które mogą mieć legalne produkty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście polecam Tobie jako zabezpieczenie przed kleszczami taki środek jak Kleszcz STOP. Bardzo skutecznie odstrasza kleszcze i komary. Wydaje mi się, że od kiedy go używam to zupełnie nic mnie nie ugryzło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jest tyle środków na owady, kleszcze itp. że w sklepach jeden cały regał by się uzbierał. Co do skuteczności to prawda jest taka, że jak samemu się nie wypróbuje to nigdy nie wiadomo który jest skuteczny. Nie raz kupiłam coś co wspólnego miało z odstraszaczem to tylko napis na butelce, a teraz znalazłam ultra brutal i już nie eksperymentuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobacz taki preparat jak Kleszcz STOP – w praktyce całkiem sensownie się sprawdza, oczywiście bardzo często odnośnie tych różnych środków działa reklama i na taką skuteczność o jakiej piszą trudno liczyć, ale można ograniczyć problem kleszczy jak się z takiego produktu skorzysta więc warto próbować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z mojej strony polecić mogę Kleszcz Expert dla tych co zastanawiają się jak skutecznie w całości usunąć kleszcza. Zestaw, który świetnie się sprawdza, zawsze niezawodnie usuwa kleszcza więc to dla mnie opcja idealna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Same reklamy w komentarzach... i to tak słabe że każdy by się domyślił. Bajeczki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...