Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co podrożeje w tym roku? Rząd sięga do naszych portfeli

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2020 r. o 15:35 Powrót do artykułu
Kastę sądową ozusować i opodatkować  A napisaliście że VAT z 8 i 23 % zostanie zmniejszony na 5%  czy artykuł jest obiektywny czy tendencyjny ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ośmiorniczki podrożeją!-biada totalna opozycja. Od kwietnia nowe stawki VAT. Owoce tropikalne i cytrusowe z 8% na 5%,pieczywo z 23%, 8% ,5% na 5%, zupy, buliony z 8% na 5%,musztarda, pieprz,tymianek z 23% na 8%, produkty dla niemowląt i dzieci z 8% na 5%, artykuły higieniczne z 8% na 5% .    Za śmiecie to samorządy platformy sięgają i to z platformerskim rozmachem ;) To jeszcze nawet rząd PO-PSL podpisał wiele niekorzystnych umów środowiskowych dla Polski z KE przed 2015 r.         PONADTO PODWYŻKI NAJWIĘKSZE SERWUJĄ SAMORZĄDY DUŻYCH MIAST PO-SLD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 42 mln dzieci zostało zabitych na świecie w 2019 roku w wyniku aborcji. To dane oficjalne, w rzeczywistości może ich być znacznie więcej. Statystyki nie robią jednak wrażenia na niektórych politykach i proaborcyjnych organizacjach. Wciąż domagają się oni liberalizacji prawa, a co za tym idzie - zwiększenia liczby aborcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale 500+ jest, to najważniejsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że 23 procentowy VAT wprowadzono tymczasowo...rzekomo.A słynny podatek Belki wprowadzili na dwa lata...i to i to już tak zostało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za śmiecie to samorządy platformy sięgają i to z platformerskim rozmachem ;)    (PO-ZSL-SLD) :)  Ośmiorniczki podrożeją!-biada opozycja. Od kwietnia nowe stawki VAT. Owoce tropikalne i cytrusowe z 8% na 5%,pieczywo z 23%, 8% ,5% na 5%, zupy, buliony z 8% na 5%,musztarda, pieprz,tymianek z 23% na 8%, produkty dla niemowląt i dzieci z 8% na 5%, artykuły higieniczne z 8% na 5% PONADTO PODWYŻKI NAJWIĘKSZE SERWUJĄ SAMORZĄDY DUŻYCH MIAST PO-SLD  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam że 23 procentowy VAT wprowadzono tymczasowo...rzekomo.A słynny podatek Belki wprowadzili na dwa lata...i to i to już tak zostało.
 Przez ostatnie 5 lat, Polki i Polaki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten od grubszej trzcionki. Zalewa fora dyskusyjne, żeby tylko hejtem dowalić wszystkim tym, którzy nie popierają jedynej słusznej partii. Zapewne jest mu wszystko jedno, gdyż płacą mu za to. Ja nie popieram aktualnie żadnej partii politycznej. Chodzi mi tylko o to, że polityka wchodzi w nasze życie z brudnymi butami a niektórzy podłapują język nienawiści z ochotą lub owczym pędem. Naprawdę musi tak być? Podwyżki były, są i będą na całym świecie. Kwestią jest tylko rozporządzanie pieniędzmi tak, by ludzie tych podwyżek nie odczuli zbyt boleśnie. Pieniądze socjalne powinny trafiać do naprawdę potrzebujących a nie do ogółu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w Dzienniku Wschodnim nie ma nikogo, kto sprząta? Rozumiem, każdy ma prawo wyrażać własne myśli i obawy, jest demokracja. Ale litości, kilkadziesiąt dokładnie tych samych tekstów wysłanych przez tego samego, bezmyślnego osobnika (wklejanie bez analizy i refleksji) to tworzenie na forum śmietnika. Chcecie mieć czytelników, to wyrzucajcie każdy powtórzony tekst, bo normalni ludzie pouciekają i pozostaną wam tylko licho opłacani hejterzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.